DKVS (Đakovština d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DKVS (Đakovština d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Na kraju će ove kaj su pokrali firmu pustiti iz murije i optužiti @lopinu za stečaj pa će ovaj ko Rakar završiti tranu. [lol]

Za boga miloga Verdi.
Ne treba im davati ideje, mogli bi i za ozbiljno to shvatiti. Karamarko i kamarila hapse sve od reda, nisu im važni dokazi ili zdrav razum, bitno je da nema nedodirljivih i da se istražni zatvori i Remetinac puni ko Šukijev proračun u mokrim snovima.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.


Na kraju će ove kaj su pokrali firmu pustiti iz murije i optužiti @lopinu za stečaj pa će ovaj ko Rakar završiti tranu. [lol]

Uvijek stradaju mali.Ja mislim da ja nisam krivac.Možda sam previše vjerovao u vjerodostojnost
financijskih izvješča i smatrao da je proizvodna brašna i ostalih žitnih prerađevina vječni posao i na tome gradio vjeru i optimizam
Mi smo od fondova kupili cca 75.000 tisuća dionica.Platili smo ih prosječno oko 11 kn i za to potrošli ukupno oko 850.000.I kao pravi kratkoročni investitori prodavali jedan drugome ,okrenuli
to pet šest puta da nam brokeri nebi išli u bankrot.U tome je netko zaradio a netko izgubio.
Tek na kraju će se znati da li su kupci dobitnici ili gubitnici.Igra još nije gotova.U pitanju je mali novac da bi se tome trebalo pridavati tolika pažnja.
Bitno je pitanje kako su radnici Đakovštine uspjeli stvoriti gubitak od cca 1.366.000 po glavi.
Vjerovali ili ne svaka grupica od 15 radnika je uspjela zamagliti količinu nestalog žita iz silosa.
I to je bila medijska atrakcija.A sada se o tome baš i ne piše.

Gubitak je, vjerovali ili ne, trideset pet puta veći od nestalog žita.Meni to izgleda nemoguće s
obzirom na posao kojim se Đakovština bavi.Pa nisu valjda bili toliko talentirani za stvaranje gubitaka.Meni to i dalje izgleda nemoguće.
Nastavak afere slijedi.Ponavljam:ovdje je gubitak veći nego što je evidentiran u Podravci.


Na ovoj dionici su mnogi sami sebe navukli dok su malo mislili, a puno pisali…vidim ovih dana, kolovođe tako rijetko pišu, a i to malo što napišu tako je traljavo i beživotno da se moramo upitati a zašto ?
Porazila ih burza, progutala ih vlastita pohlepa, porazili sami sebe, a kad čovjek takav poraz doživi uvuče se u vlastitu ljušturu, šuti, pati i pameti dolazi…malo piše, a više misli [yawn]

S obzirom da je dionica došla na samo 10 kn,a većina je platila skuplje netko je zaradio.Što mislite
da bi bilo pošteno i normalno da se hvalim sa dobitkom.Radije šutim i ne želim otvarati dodatne rane onima koji gube.Ali gubici i dobici su dio ovog posla.Sa dijelom svog portfelja sam špekulant i često sam
naglašavao da je ova dionica kocka,gdje se može i sve izgubiti,ali i puno zaraditi.
Ali vi nećete nikada skinuti veliki kapital sa takvim pristupom.Niste skloni riziku i nećete ni zaraditi.
DKVS je do sada moj najrizičniji pick,ali ne vjerujem da će biti i zadnja.Uvjek iskrsne nešto
novo.Ja aktivno trgujem i njušim i tražim povoljnu priliku.I kada je nađem vićem na glas da nas bude više.I jednostavno prihvatite da je to dio ovog posla.Ja mislim da je moralno potaknuti ljude na kocku u kojoj i sam sudjelujem,ako smatram da je zarada potencijalno veća od gubitka.
Za to treba imati i hrabrosti.Vi je nemate i to vam je hendikep.Cilj ne mora biti moja zarada već zajednička korist.Nikada namjerno ne nanosim štetu.Dapaće,uvjek gledam zajedničku korist.
I danas sam dan zaključio gotovo 100% u dionicama.I to preporučam i u svim svojim postovima
potičem na kupnju,a ne na prodaju.I kao takav sam pozitivac.
A ako uspoređujem dvije dionice tada pokušavam usmjeriti investitora da kupuje onu dionicu
koja će mu donijeti veću dobit,ali ne na temelju tehničke analize,nego na temelju meni
dostupnih informacija i fundamentalnih pokazatelja.Naravno,da i za to treba imati i znanja,ali
još više hrabrosti,A vi je nemate.


Moj najnoviji blog. Tema đakovština. Jedan od glavnih likova Lopina.

Vaš link


@Lopina

ako je problem, obrisat ću tvoj nadimak iz bloga, nije mi namjera nikoga uvrijediti


Ne treba ništa brisati.Treba sačuvati ponos kada se i puši.



Moj najnoviji blog. Tema đakovština. Jedan od glavnih likova Lopina.

Vaš link


@Lopina

ako je problem, obrisat ću tvoj nadimak iz bloga, nije mi namjera nikoga uvrijediti


Ne treba ništa brisati.Treba sačuvati ponos kada se i puši.
[/quote]
ja sam htio prikazati nebrigu države za svoju imovinu i mogućnost lažiranja izvještaja

ti si u ovoj priči glavni junak


Niste skloni riziku i nećete ni zaraditi.
DKVS je do sada moj najrizičniji pick,ali ne vjerujem da će biti i zadnja.Uvjek iskrsne nešto
novo.Ja aktivno trgujem i njušim i tražim povoljnu priliku.I kada je nađem vićem na glas da nas bude više.I jednostavno prihvatite da je to dio ovog posla.Ja mislim da je moralno potaknuti ljude na kocku u kojoj i sam sudjelujem,ako smatram da je zarada potencijalno veća od gubitka.
Za to treba imati i hrabrosti.Vi je nemate i to vam je hendikep.Cilj ne mora biti moja zarada već zajednička korist.Nikada namjerno ne nanosim štetu.Dapaće,uvjek gledam zajedničku korist.

Lopina, da te nema, trebalo bi te izmisliti!

Ako ti je do rizika onda odi u USA trgovati sa penny stock, tamo svaki dan bar jedna naraste 50-100%, ili trguj sa opcijama i futuresima, svaki dan možeš zaraditi par desetaka % ako si baš tako dobar.
Ako sam dobro shvatio, DKVS trenutno ima negativan BV od nekih 500kn. Reci mi što tu fundamentalno opravdava ikakav bitniji rast? Osim špekulantskih igara.

A to da je moralno potaknuti ljude na kocku je mislim jedna od najvećih gluposti koje sam ikada pročitao na ovom forumu a pročitao sam ih dosta. [lol]



Ja mislim da je moralno potaknuti ljude na kocku u kojoj i sam sudjelujem,ako smatram da je zarada potencijalno veća od gubitka.
Za to treba imati i hrabrosti.Vi je nemate i to vam je hendikep.Cilj ne mora biti moja zarada već zajednička korist.Nikada namjerno ne nanosim štetu.Dapaće,uvjek gledam zajedničku korist.

Lopina, da te nema, trebalo bi te izmisliti!

Ako ti je do rizika onda odi u USA trgovati sa penny stock, tamo svaki dan bar jedna naraste 50-100%, ili trguj sa opcijama i futuresima, svaki dan možeš zaraditi par desetaka % ako si baš tako dobar.
Ako sam dobro shvatio, DKVS trenutno ima negativan BV od nekih 500kn. Reci mi što tu fundamentalno opravdava ikakav bitniji rast? Osim špekulantskih igara.

A to da je moralno potaknuti ljude na kocku je mislim jedna od najvećih gluposti koje sam ikada pročitao na ovom forumu a pročitao sam ih dosta. [lol]
[/quote]

Ovo je bilo "u sridu".
Naravno da nije moralno poticati ljude na kocku.

Naravno da je sumnjivo kad pokeraši zovu neznalice na prijateljsku igru.
Ali sve je to za opće dobro kaže lopina, da svi zaradimo.

A poker je navodno sport. U zdravom tijelu zdravi duh!
[rolleyes]

Zrno do zrna pogača, burek do bureka pekara, pekara do pekare Mlinar.

S obzirom da je dionica došla na samo 10 kn,a većina je platila skuplje netko je zaradio.Što mislite
da bi bilo pošteno i normalno da se hvalim sa dobitkom.Radije šutim i ne želim otvarati dodatne rane onima koji gube.Ali gubici i dobici su dio ovog posla.Sa dijelom svog portfelja sam špekulant i često sam
naglašavao da je ova dionica kocka,gdje se može i sve izgubiti,ali i puno zaraditi.
Ali vi nećete nikada skinuti veliki kapital sa takvim pristupom.Niste skloni riziku i nećete ni zaraditi.
DKVS je do sada moj najrizičniji pick,ali ne vjerujem da će biti i zadnja.Uvjek iskrsne nešto
novo.Ja aktivno trgujem i njušim i tražim povoljnu priliku.I kada je nađem vićem na glas da nas bude više.I jednostavno prihvatite da je to dio ovog posla.Ja mislim da je moralno potaknuti ljude na kocku u kojoj i sam sudjelujem,ako smatram da je zarada potencijalno veća od gubitka.


@lopina

kolega-mislim da vas nose nekakve misli,iluzije ili neznam što-nekažem da neki nisu ostvarili profit gledajući špekulantsko igranje-ali ovo je žešći P***ng ,za većinu ,stoga nema potrebe za daljnjim instrumetaliziranjem navedene dionice i mogućnosti koji se vežu za zaradu.



Niste skloni riziku i nećete ni zaraditi.
DKVS je do sada moj najrizičniji pick,ali ne vjerujem da će biti i zadnja.Uvjek iskrsne nešto
novo.Ja aktivno trgujem i njušim i tražim povoljnu priliku.I kada je nađem vićem na glas da nas bude više.I jednostavno prihvatite da je to dio ovog posla.Ja mislim da je moralno potaknuti ljude na kocku u kojoj i sam sudjelujem,ako smatram da je zarada potencijalno veća od gubitka.
Za to treba imati i hrabrosti.Vi je nemate i to vam je hendikep.Cilj ne mora biti moja zarada već zajednička korist.Nikada namjerno ne nanosim štetu.Dapaće,uvjek gledam zajedničku korist.

Lopina, da te nema, trebalo bi te izmisliti!

Ako ti je do rizika onda odi u USA trgovati sa penny stock, tamo svaki dan bar jedna naraste 50-100%, ili trguj sa opcijama i futuresima, svaki dan možeš zaraditi par desetaka % ako si baš tako dobar.
Ako sam dobro shvatio, DKVS trenutno ima negativan BV od nekih 500kn. Reci mi što tu fundamentalno opravdava ikakav bitniji rast? Osim špekulantskih igara.

A to da je moralno potaknuti ljude na kocku je mislim jedna od najvećih gluposti koje sam ikada pročitao na ovom forumu a pročitao sam ih dosta. [lol]
[/quote]

Imaš još bolje za kockanje, junior miners.

To su rudarske kompanije koje tragaju uglavnom za zlatom. Grupa geologa i rudarskih inženjera kupi koncesiju na neko područije za koje vjeruju da bi moglo imati zlata. Izdaju dionice vrlo jeftino i vi dioničari financirate njihovo istraživanje. Ako ne nađu zlato firma propada i gubite sve, ako nađu zaradite za svaki dollar koji ste uložili barem 10$.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

mali gube, a ljudi poput piponića opet dobivaju, naravno i jadri koja kuna provizije u džep


mali gube, a ljudi poput piponića opet dobivaju, naravno i jadri koja kuna provizije u džep

Ma je. Misliš da ona ima nadzor nad Slavonijom? Nema žena pojma šta joj se u ZG dešava a kamoli u Slavoniji. Zna se čiji je to atar.

who dares, wins

Bok,društvo vidio sam pipia u bosni ,Žao mi je što se negativno spominj Slavonska banka,bez obzira kako se ona sad zvala za razliku od drugih banaka samo sam imao potporu u Hypo i još 2 banke.Idemo dalje $….. [yawn]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

New Report

Close