DKVS (Đakovština d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DKVS (Đakovština d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

8,10 100
8,03 65
4,21 1500
4,20 1000
3,02 2400
3,01 1000
2,97 100
2,50 400
2,30 453
2,15 500
2,00 100
1,05 1000
1,02 186
1,00 1000
0,95 1000
0,03 50000
0,01 9000
Strava nalog na 3 lipe.

who dares, wins

Možda nam i krene kad bude na burzi dionica za lipe ko Ameri u centima.

who dares, wins

zanimljivo kako se pumpa kupnja sa desecima tisuća komada po par lipa ne bi li se navuklo još pokojeg naivca unutra! nadam se da HANFA ovo prati i da će kazniti ove navlakače jer mnogi su već previše izgubili! a mogla bi HANFA suspendirati trgovanje sa DKVS-om dok se ne okonča stečaj, pa tko je unutra, sam si je kriv kad ne želi izaći po još uvijek visokih 8 kn [bye]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

DKVS-R-A 12,00 1 12,00 9.4.2010 12:06:55
Komada jedan, još malo pa zeleno. Alooo doktoreee [lol]

who dares, wins

DKVS-R-A 12,00 1 12,00 9.4.2010 12:06:55
Komada jedan, još malo pa zeleno. Alooo doktoreee [lol]

Upravo gledam!!! Klasična navlakuša lol:)

Dobar, Loš, Zao

Koja trgovina sve po 45 kom 31 kom pa koji su to iznosi ????

Dobar, Loš, Zao


zanimljivo kako se pumpa kupnja sa desecima tisuća komada po par lipa ne bi li se navuklo još pokojeg naivca unutra! nadam se da HANFA ovo prati i da će kazniti ove navlakače jer mnogi su već previše izgubili! a mogla bi HANFA suspendirati trgovanje sa DKVS-om dok se ne okonča stečaj, pa tko je unutra, sam si je kriv kad ne želi izaći po još uvijek visokih 8 kn [bye]

…a ti si možda na kupnji po 4 kn???…nešto se ne iskrcava ispod 10 kn…hmm…sve je to mutno…već smo vidjeli jednom kako sa 8 ide na 30…hoće li opet isti scenarij u istim uvjetima???…a oni koji su navlačili prodaju po 8 nisu se ispričali kad je došla do cca 30…i što sad???…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


Tu je netko svojevremeno ostavio Z.k. izvadak gdje su popisana sva razlučna prava na nekretnine, Sve banke i Žito su razlučni vjerovnici na tim nekretninama i postrojenjima, tako da te nekretnine ne spadaju u stečajnu masu, a to je veliki problem. One će otiići za trećinu vrijednosti ako i za toliko, a ostat će preko pola milijarde duga.

Osobno smatram da je tu priča za dioničare završena i da će Đakovština se ugasiti. Imovina će se rasprodati (vjerojatno ispod cijene), a dio vjerovnika se neće namiriti. Radnici će nastaviti raditi u Žitu do nekog novog stečaja.

Ovdje je problem što država neće učiniti ništa da pokuša namiriti svoju imovinu. Država ima ukupno 323.965 dionica (pozicije 1,3,4,5). Prema zadnje dostupnom izvješću, vrijednost imovine je u odnosu na vrijednost duga bila veća cca 100 kuna po dionici. Gubitak državnog proračuna je znači cca 32,4 miliona kuna plus dio koji neće se uspjeti naplatiti kroz potraživanja.

Ovo su članovi zadnja dva nadzorna odbora:

-Ivan Mitrović rođ. 24.10.1970., Forkuševci, S. Radića 80a
– Mihovič Barančić rođ. 09.08.1970., O.I. 15069731 Zagreb, Tijardovićeva 4

– Mihovil Barančić, dipl.oec. O.I. br. 102297977 Zagreb. Jarunska 35
-Jasna Gobin,dipl.iur. O.I. br. 100636812 Zagreb, Av. Dubrava 37
-Tomislav Popović, mr.sc. dipl.ing. O.I.br. 15901972 Zagreb, Horvatovac 37

Ovo su osobe zadužene za FI:

– Mijo Matić – predsjednik uprave
– Darinka Janda – voditelj računovodstva

Ovo su revizori:

– AŽURNOST-revizija d.o.o. OSIJEK

Mislim da krice treba tražiti u ovim osobama, a ne u Lopini.

Na ovoj dionici su mnogi sami sebe navukli dok su malo mislili, a puno pisali…vidim ovih dana, kolovođe tako rijetko pišu, a i to malo što napišu tako je traljavo i beživotno da se moramo upitati a zašto ?
Porazila ih burza, progutala ih vlastita pohlepa, porazili sami sebe, a kad čovjek takav poraz doživi uvuče se u vlastitu ljušturu, šuti, pati i pameti dolazi…malo piše, a više misli [yawn]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Tako je. Ako su se izvješća krivotvorila jedino što državi preostaje je da te krivce zatvori na duže vrijeme iza rešetaka. Ovo jednostavno nesmije proći s malom kaznom.


….

Ovo su osobe zadužene za FI:

– Mijo Matić – predsjednik uprave
– Darinka Janda – voditelj računovodstva

Ovo su revizori:

– AŽURNOST-revizija d.o.o. OSIJEK

Mislim da krice treba tražiti u ovim osobama, a ne u Lopini.

Nitko ne krivi lopinu za stečaj i propast Đakovištine, nego zato što je štancao desetine postova na ovoj temi kojima je navukao puno malih ulagača unutra po 20 kn i više i sad imaju ogromne gubitke, a izgleda da će za par mjeseci ostati bez ičega. To drukanje mu ljudi zamjeraju, a ne propast Đakovštine….

još da dodam: kako se bude bližila dražba na kojoj će se rasprodati imovina DKVS tako će cijena biti sve niža i niža, a kad počne rasprodaja kupnja će potpuno nestati. neki su zaradili na onom prvom valu rasta, ali će zato popušiti gadno na ovom očekivanju drugog. Ne zaboravite da ovdje imate SLPF koji jedva čeka sad istresti 120.000 komada samo da mu se složite na bid, a što ćete onda s dionicama pojma nemam

pametan čovjek vidi filiju i skloni se...

fiuman100…Ne zaboravite da ovdje imate SLPF koji jedva čeka sad istresti 120.000 komada samo da mu se složite na bid, a što ćete onda s dionicama pojma nemam

nije mi jasno što se toliko brineš za one koji špekuliraju da bi zaradili??? ko ti kriv ako si ti strašljiv u tom pogledu…ko zna zna, ko nezna malo će izgubiti…ne može se uvijek zaraditi…nekada se i dobije…kao što se dobilo sa 8 na 30 , ko kaže da neće opet?…zato čekaj na 4 kn ili digni na 11 pa uživaj…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

New Report

Close