DKVS (Đakovština d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DKVS (Đakovština d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Kako je krenulo sve je više izgleda da će ovo ipak dolje.

Kako će dolje kada lacoste i doktor pišu protiv.Ponavljam ,slijedi rast.Špekulanti iz FMPS se vraćaju
sa minimalnim dobicima.A dionica je malo dok slavonac ne počme prodavati.A izgleda da ne želi prodavati ispod 18.
[/quote]
nemaš što slabo pisati kolega,jer je firma u stečaju i nema te slabe riječi koja bi se mogla pridodat tome,nit je imam u portfelju niti ću je imati ,samo naprijed kupujte i trgujte,samo nemojte ostat i bez gaća na ovom trejdu.

prod’o Mehmed svoje dionice…

je l i vi ljubitelji đakovštine čekate kakvu javnu ponudu ?…bude vam slavonac svojih 120.147 komada ponudio – kunu po komadu [pray]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Ja svoje nedam ispod 3500…Prije če propast ili se prodat Zg Burza.Ustvari zašto da prićam,kao što rekoh
spidermanove(pauk,ci) su bile po kunu pogledaj koliko su sad,kako neko nerazumije da neke dionice nemogu propast,mogu se samo transformirat u ,p.a ili r.a ili itd.Pridružite mi se na rođendan,,,25.5.2010,samo strpljenja ko nebi volio brzu lovu,znam da je nekim muka nek se njedu Bijelog luka….ajmo malo bez provokacija kOLEGE USKRS dolazi,lagano je čovijeku odmoć………,sve mi miriši na latinsku izreku …zavadi pa vladaj…Ne bum to Išlo……Čujemo se sjutra. [yawn]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode


Ja svoje nedam ispod 3500…Prije če propast ili se prodat Zg Burza.Ustvari zašto da prićam,kao što rekoh


Valjda se mislili 350.To bi bilo odlično.Ali ja to sigurno neću dočekati.Mislim da bi mogao pasti na
65,a to je cijena po kojoj su kupovali radnici.Jedino ako se pojavi toda kao potencijalni
preuzimatelj bi moglo i više.
Naravno da može završiti i puno lošije.
Ili pukovnik ili pokojnik.

http://www.jutarnji.hr/dakovstina–inspektori-rekli-da-je-sve-u-redu–a-svi-silosi-bili-prazni/681794/

who dares, wins

Stvarno potrudiču se da napravim Testament da niko nemože prodat moje dionice Đakovštine (djeca,supruga)DOK NEBUDE 3500 EURA,,,,,,,,

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

trenutna tržišna vrijednost Đakovštine d.d. u stečaju je oko 2 mil. eura…toliko košta jedan silos

a ima nešto i dugova. sića neka od 500Mkn.

who dares, wins

Znaci cuvamo svi Đakovstinu . Doduse ja ih nemam puno . 2000 kom. neka stoje .

to će se znati 8.travnja…i, jedno sasvim logično pitanje…dali je vjerovniku u interesu da Đakovština propadne?


a ima nešto i dugova. sića neka od 500Mkn.

Pa nek je likvidiraju. Baš me interesira što će ti ostati od tog duga.

New Report

Close