DKVS (Đakovština d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DKVS (Đakovština d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



molim da netko stavi analizu da li je ovo istina da veliki samo prodaju i da nitko od njih ne kupuje? [huh]

Ne kupuje nitko od velikih, vidjelo bi se u top 10. Ovdje se igraju špekulanti koji navlače ljude da kupuju iznad 15 kn i kad cijena počne padati, onda mali u panici prodaju na 10 kn ili niže, a špekulanti opet kupuju pa im prodaju čim malo poraste i tako u krug. Mnogi su navučeni i već bilježe -40% od četvrtka na petak, a danas bi se minus mogao nastaviti. Poanta je da je ovo firma u stečaju, da novih FI nema i neće ih ni biti, poanta je da su veliki rasprodali dionice DKVS (osim uprave koja nije stigla jer je u zatvoru) čak i po 8,5 kn samo da pobjegnu što prije odavde,a neki su navučeni kupovali iznad 20 kn uvjereni da rade dobar posao [bye]
[/quote]
Napon da se u nečemu složimo.Ovdje netko nekoga stvarno navuka.Mali navukli velike.Za sada.
Igra se nastavlja.I danas će netko kupiti,a netko prodati.I stvarno ovdje je rizik veliki.
Ili velika zarada ili velika pušika.Ali trejdati se mora.

Ne vjerujte ovim lažnim nalozima na kupnji, mnogi će opet biti povučeni prije 10.00 kad krene istresanje po bidu. ista priča kao prije u 13.00 sati, samo što će sada iskrcavanje trajati cijeli dan [bye]

moje pisanje je moje osobno mišljenje i nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica!

uzeo sam kokice i sok i cekam pocetak filma [proud]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Da ne spominjemo da SKDD ni HANFA više ne jamče za upis ove dionice u SKDD. Može li gore?

Ajme, u šta se ja uvalio. Idem ja iz ovoga van čim prije dok se još nešto može dobiti z ovo čudo…


Da ne spominjemo da SKDD ni HANFA više ne jamče za upis ove dionice u SKDD. Može li gore?

Ajme, u šta se ja uvalio. Idem ja iz ovoga van čim prije dok se još nešto može dobiti z ovo čudo…

hehe…koji jeftini trik…

ti bi jeftino unutra!

Ajde brzo, još koja ispod 20 kn… [thumbsup] [thumbsup]

jeftin trik je kad netko stavi da kupuje 4200 komada…pa se makne…i dobijemo šuplju kupnju…

a sve amenuje onaj dvojac
da ga sad ne imenujem

Postanite Eu-robovi


jeftin trik je kad netko stavi da kupuje 4200 komada…pa se makne…i dobijemo šuplju kupnju…

Pa vidiš da se opet pojavio…i kupio!

Kud je nestao onaj na kupnji sa 4200 komada, zar ne bi cijena trebala ići gore kad se postavi tako veliki nalog?

Uzalut vam cijeli trud.Mislio sam da će mali tući jače po BIDU.Ali izgleda da ne žele tako jeftino
prodati svoju kožu.čekao sam na 13,35 do 14,50.I zgledalo da ću proći.Ali ne ide.
Očekivao sam da će biti daleko lošije,tj bolje i da ću uspjeti kupiti jeftino.Ne ide.



jeftin trik je kad netko stavi da kupuje 4200 komada…pa se makne…i dobijemo šuplju kupnju…

Pa vidiš da se opet pojavio…i kupio!
[/quote]

Ne pričajte gluposti! Taj navlakač stavio se na 17 kn da pogura kupnju gore, ali netko pametan to je iskoristio i skoro ga cijelog poklopio pa je s ostatkom utekao kao zec podvijena repa [lol]

moje pisanje je moje osobno mišljenje i nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica!

New Report

Close