DKVS (Đakovština d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DKVS (Đakovština d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Strašno kako lopina (nomen set omen) navlači i dalje nesretnike u ovu dionicu: od zadnjih 30 postova na topicu 15 ih je njegovo gdje nastoji dokazati da je crno – bijelo.
Ja se samo nadam da smo ljudima otvorili oči o čemu se ovdje radi i kako prolaze oni koji nasjednu na lopinine bajke: gubitak -36,80% u jednom danu!!!!
Zato ljudi pamet u glavu, kupujte dionice firmi koje stabilno posluju s dobiti, a ne šrot koji je u stečaju i iz koje su POBJEGLI SVI VEĆI ULAGAČI (OSIM UPRAVE DKVS-R-A KOJA JE U ZATVORU PA VAM NIJE STIGLA UVALITI OVE BEZVRIJEDNE DIONICE[/b]) !!!!

Ajde nije to baš tako strašno. Ako je netko slušao Lopinu i kupovao na 8,5 kn mogao je neki dan kapitalizirati 250% zarade. Čovjek je sam napisao da je na 29 kn bio na asku.
Jedina stvar kod njegova pisanja je što sve činjenice i brojke koje on iznosti nemaju veze s vezom jer su izvučene iz izvještaja prije odluke o stečaju.
[/quote]
Bravo Antiša.Točno u glavu.Uzeo podatak o stanju kapitala na dan 30.09.2009.I ukoliko to nije
falsifikat,a nebi trebao biti jer se u dužem vremenskom razdoblju pojavljuje logični kontinuitet
u veličini kapitala bez velikih vratolomija,ne znaći ni da nije točan.
Dakle,postavlja se pitanje.Kakvo bi trebalo biti stanje 31.12.2009 imovine tj. tri mjeseca kasnije
od zadnjeh izvješča.S obzirom na smanjenje proizvodnje,možda su se u ta tri mjeseca pojavio neki gubitak u poslovanju,ali
to nebi trebalo bitno mjenjati netto kapital.Ali ovakav BV od 328 na sadašnje cijene može pretrpiti i značajniju korekciju.Pa korekcija od 105 mil bi smanjila BV na 228.Sasvim dovoljno da
dionica skoći u nebesa.Zamislite naslov:Đakovština vrijedi više 235 mil od duga.A kako smo u žiži
zanimanja znat će se i na forumu.
Ali uskoro će i izvješće o poslovanju u četvrtom kvartalu.I dok ne izađe ne prodajem.Naravno,trejdanje se ne računa.
To je moj rizik.Možda BV bude blizu zadnjem od 322 kn.
Radnici pričaju da dionica vrijedi minimalno 600 pa do 1000 kn.I da ispod neće prodavati.
Ja mislim da im je 65 dobro.Koliko su platili u novom ESOPU.


Vidim da ovdje mnogi zazivaju Todorića. Ali ne vidim način na koji bi on preuzeo Đakovštinu.
Koliko mi je poznato, Todorićev je princip da otkupi 70-80% dionica za 1 kunu, preuzme dugovanja, uloži u nastavak proizvodnje. Vrijednost dionica nakon toga drastično naraste. Ako mu država i da svojih 30% dionica za 1 kunu pitanje je tko će mu još dati onih 40-50% za 1 kunu?

Kolega Lopina svoje postove dobro potkrijepljuje brojevima i sviđa mi se njegovo pisanje (ako zanemarimo navlačenje – možda to i ne radi namjerno). Govori o velikoj vrijednosti imovine, ali zanemaruje činjenicu da se u stečaju sve obezvrijedi i pitanje je kako će i gdje završiti ta imovina. Nisam sklon vjerovati da će dioničari išta od toga dobiti.


Da Todorić je kupio dinice VUPIK za 28 kn.Preuzeo je otplatu dugova prema državi.Podmirio vjerovnike.Napravio dokapitalizaciju.I radnicima pokloni 25 % dionica.Mislim da je za Vupik platio
barem 200 puta po jednu kunu za svaku dionicu.Zrno po zrno…..skupi se.
U slućaju dogovora sa državom i radnicima ovakva Đakovština bi bila daleko jeftinija.A tko zna možda je preparirana da bi se nekome predala u ruke.Velika imovina u pitanju,a svi žele što jeftije.
Još bolje besplatno.


Vidim da ovdje mnogi zazivaju Todorića. Ali ne vidim način na koji bi on preuzeo Đakovštinu.
Koliko mi je poznato, Todorićev je princip da otkupi 70-80% dionica za 1 kunu, preuzme dugovanja, uloži u nastavak proizvodnje. Vrijednost dionica nakon toga drastično naraste. Ako mu država i da svojih 30% dionica za 1 kunu pitanje je tko će mu još dati onih 40-50% za 1 kunu?

Kolega Lopina svoje postove dobro potkrijepljuje brojevima i sviđa mi se njegovo pisanje (ako zanemarimo navlačenje – možda to i ne radi namjerno).


Radim namjerno,koristim jednostavnu matematiku i tučem u glavu,potičem na razmišljanje,šokiram.
Ali uvijek nastojim argumentirano braniti svoje stavove.Ako je to drukanje,priznajem da sam druker.

Ali samim time što pišete i "potičete na razmišljanje" na ovakav matematičko potkrijepljeni način nesvjesno ljudima dajete savjet za kupnju.

Meni se osobno sviđa vaš stil pisanja, međutim, nekima je to drukanje. Na mene ne utječe negativno.


DKVS d.d.u stečaju ,MCAP 17,805 mil,Netto kap AOP 132 340,069 mil ili cca 1/19 jedna devetnaestina BV


Ovaj druk sam napisao 13.02.2010.

na zadnju cijenu od 18 kn mala korekcija.

DKVS d.d.u stečaju MCAP 18,964 mil,Netto kapital 340,969 mil,omjer 1/18 osamnaestina BV

Ja mislim da ovo nije druk.
Lijeva strana je crvena da crvenija ne može biti.Ukazuje na opasnost.

Desna strana je tamno zelena i privlačna.Čak i daltonisti mogu vidjeti razliku.

Pravo odabira za svakog investitora.I normalno preuzimanje odgovornosti za svoje postupke.


Strašno kako lopina (nomen set omen) navlači i dalje nesretnike u ovu dionicu: od zadnjih 30 postova na topicu 15 ih je njegovo gdje nastoji dokazati da je crno – bijelo.
Ja se samo nadam da smo ljudima otvorili oči o čemu se ovdje radi i kako prolaze oni koji nasjednu na lopinine bajke: gubitak -36,80% u jednom danu!!!!
Zato ljudi pamet u glavu, kupujte dionice firmi koje stabilno posluju s dobiti, a ne šrot koji je u stečaju i iz koje su POBJEGLI SVI VEĆI ULAGAČI (OSIM UPRAVE DKVS-R-A KOJA JE U ZATVORU PA VAM NIJE STIGLA UVALITI OVE BEZVRIJEDNE DIONICE[/b]) !!!!

molim da netko stavi analizu da li je ovo istina da veliki samo prodaju i da nitko od njih ne kupuje? [huh]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

Netko je u petak srušio (ili nekoliko njih netko) na malom prometu s 28 na 18. Zamislite koliko sad može komada kupiti da opet dođe na 28 [shocked] (ići će puno sporije nego najbrži prst). Pametan potez ako misli kupovati. Ne prodajem [angry]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!



Strašno kako lopina (nomen set omen) navlači i dalje nesretnike u ovu dionicu: od zadnjih 30 postova na topicu 15 ih je njegovo gdje nastoji dokazati da je crno – bijelo.
Ja se samo nadam da smo ljudima otvorili oči o čemu se ovdje radi i kako prolaze oni koji nasjednu na lopinine bajke: gubitak -36,80% u jednom danu!!!!
Zato ljudi pamet u glavu, kupujte dionice firmi koje stabilno posluju s dobiti, a ne šrot koji je u stečaju i iz koje su POBJEGLI SVI VEĆI ULAGAČI (OSIM UPRAVE DKVS-R-A KOJA JE U ZATVORU PA VAM NIJE STIGLA UVALITI OVE BEZVRIJEDNE DIONICE[/b]) !!!!

molim da netko stavi analizu da li je ovo istina da veliki samo prodaju i da nitko od njih ne kupuje? [huh]
[/quote]
Ne kupuje nitko veliki u komadu jer bi već ušao u top 10. Ili je na više računa po malo ili je puno malih pojedinačno.

who dares, wins

"Đakovština d.d. u stečaju"…interesantan slučaj… :))

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./SZIF D.D. 132.131 12,54 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
2. MINISTARSTVO FINANCIJA 128.226 12,17 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
3. HZZO 82.027 7,79 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
4. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 63.423 6,02 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
5. HZMO 50.289 4,77 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
6. ĐAKOVŠTINA – NOVI ESOP D.O.O. 35.582 3,38 Osnovni račun ĐAKOVO, HRVATSKA
7. BAKIĆ NENAD 12.095 1,15 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
8. MATIĆ MIJO 9.546 0,91 Osnovni račun ĐAKOVO, HRVATSKA
9. GRBAVAC ZVONKO 7.930 0,75 Osnovni račun ĐAKOVO, HRVATSKA
10. PLAVČIĆ TOMISLAV 7.930 0,75 Osnovni račun ĐAKOVO, HRVATSKA
Ukupno: 50,23

Zašto Bakić ne prodaje ako ne valja?

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Ne možeš to tako rezonirati. On je skloniji riziku kao što je to i sam rekao. Druga stvar kupovao je dosta skuplje a ima novca pa možda igra na sve ili ništa. Sutra ćemo biti malo pametniji u svakom slučaju.

who dares, wins

Vozao sam se danas pasatom ,sve radi Sava se digla, na misi su mi se radnici požalili ,anlizirajuci klimatske promijene i izjave cnbc-a DAFanaliticara cijene polj.proz su jako podcijenjene i imam jako optimisticna uvijerenja,žito se zeleni problem je u gnojivu počinje prihrana,međutim seljaci cekaju poticaje neki nisu dobili ni za suncokret Višak radnika je otišo u naj jacu hrvatsku firmu burza rada ,to ce se loše odrazit na PTKM i Zvijezdu.Također nas u http://www.bussines.hr forumu vrijeđaju neču komentirat naj bolja je kazna po đepu.2 gosta online i jedan prijavljen,Vjerujem u Đakovštinu ako ništa ostače dionice dijeci i unucima meni osobno 1 kap u moru.Molio bih forumaše da prate izjave Karduma i Greške po meni najači analitičari.Kapital nema granice ,I ako sam neki dan gledo film 007
možda se provucemo preko IGH Bond dobio 115mil dolara .Meni je ovo sigurnije nastojte se suzdržat od provokatora i što kaže Željko pazite na svoj novac.Demokracija je ali vas uvijek neko prati.Molio bih članove foruma da posebnu pažnju i razumjevanje obrate na Novake .S ve je jednostavno kao na tržnici za kvalitetnu robu nespuštam nikad cijenu .I vjerujte bavim se trgovinom od 10 godina.pozdrav

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

New Report

Close