DKVS (Đakovština d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DKVS (Đakovština d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Politika/Krada-u-Dakovstini-Steta-je-veca-nego-sto-se-mislilo?homesrclink=carousel

http://www.seebiz.eu/hr/valute-i-robe/petar-cobankovic-iz-dakovstine-ukradeno-26-tisuca-tona-zita,68254.html


momci, ovo je previše za starog kajmana pred mirovinu. fino sam uzo onomad ispod 9 kuna, prodo danas i ostvario prema ekranu 90% prinosa u par dana, iliti 6000 evrića. nije to loše. sad ću uzeti novu ladu nivu na plin da se vozam po ovom snijegu i , naravno, možda opet ovamo uletim jer ovo je dobra firma i još bolja dionica, usprkos stečaju. a vi i dalje mjerkajte dok stari gušteri kupuju i prodaju neodlučnima. meni dosta 90% u par dana, a vi preuzmite štafetu jer na mladima svijet ostaje, a ja dodajem i dionice.

svak čast kolega … ali po računici ispada da je 26% (cca 6000 komada) od svih transakcija ispod 9 Kn vaših … moram priznati izuzetno hrabro …

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

da ne spominjemo da je danas prošlo samo 3000 komada (od Vaših 6000) … morat ćemo ovaj post prebaciti u Vama omiljenu temu najduhovitiji prilog na forumu

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica


http://www.seebiz.eu/hr/valute-i-robe/petar-cobankovic-iz-dakovstine-ukradeno-26-tisuca-tona-zita,68254.html


Dakle,vrijednost nestalog žita nije 18,4 mil kn već 22 mil.Ali žito nije ukradeno nego prerađeno i prodano i nalazi se na kratkoročnoj prihodovnoj strani,
To je već poznata stvar.
Međutim,država izgleda da namjerava radnicima podmiriti i zaostale plaće,što znaći da dodatno
povečava svoj vjerovnički udio.
Međutim,kako je tvornica radila sa tim ničijim žitom tih 50 mil.kn o kojima govori Jaca ne znaći da je
gubitak.Čak bi se moglo dogoditi da je u ovom četvrtom kvartalu došlo do poboljšanja u stavkama kratkoročne imovine,rak rani Đakovštine.Biti ćemo pametniji kada izađe izvješće.
Da li će se taj vjerovnički udio naplačivati iz poduzeća koje posluje ili iz stečajne mase nakon likvidacije..Da li će se možda pokušati naplatiti
iz materijalne imovine,recimo da uzme silose.To vi bilo lijepo i pametno rješenje,jer silosi su ipak
strateški važni za razvoj poljoprivrede.Vuk sit i koza cijela.


http://www.seebiz.eu/hr/valute-i-robe/petar-cobankovic-iz-dakovstine-ukradeno-26-tisuca-tona-zita,68254.html

Jel netko zna izračunat koliko bi kamiona trebalo za prebaciti sav taj teret u rinfuzi ili prerađenoj formi ?

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

1083 šlepera po 24 t nosivosti………..

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Pšenica je lagan pa sumnjam da toliko stane. I sa visokim stranicama je upitno.

who dares, wins


momci, ovo je previše za starog kajmana pred mirovinu. fino sam uzo onomad ispod 9 kuna, prodo danas i ostvario prema ekranu 90% prinosa u par dana, iliti 6000 evrića. nije to loše. sad ću uzeti novu ladu nivu na plin da se vozam po ovom snijegu i , naravno, možda opet ovamo uletim jer ovo je dobra firma i još bolja dionica, usprkos stečaju. a vi i dalje mjerkajte dok stari gušteri kupuju i prodaju neodlučnima. meni dosta 90% u par dana, a vi preuzmite štafetu jer na mladima svijet ostaje, a ja dodajem i dionice.

Ja sam ljetos ulovio ribu na moru i oko joj je bilo ko pepeljara.

who dares, wins


momci, ovo je previše za starog kajmana pred mirovinu. fino sam uzo onomad ispod 9 kuna, prodo danas i ostvario prema ekranu 90% prinosa u par dana, iliti 6000 evrića. nije to loše. sad ću uzeti novu ladu nivu na plin da se vozam po ovom snijegu i , naravno, možda opet ovamo uletim jer ovo je dobra firma i još bolja dionica, usprkos stečaju. a vi i dalje mjerkajte dok stari gušteri kupuju i prodaju neodlučnima. meni dosta 90% u par dana, a vi preuzmite štafetu jer na mladima svijet ostaje, a ja dodajem i dionice.

Pa g. Delboy ne mogu vjerovati da ste ovaj biser prodali tako jeftino. Sada kad ste konačno zaradili na jednoj dionici prodam vam ja Peugota 206 na plin za 6000 evrića?



http://www.seebiz.eu/hr/valute-i-robe/petar-cobankovic-iz-dakovstine-ukradeno-26-tisuca-tona-zita,68254.html

Jel netko zna izračunat koliko bi kamiona trebalo za prebaciti sav taj teret u rinfuzi ili prerađenoj formi ?
[/quote]
Pa to je sve bilo u okviru uobičajenog poslovanja.Na šleperima nije pisalo_ukradeno žito.
Tek kada je nestalo sirovine postalo je jasno da je to trebalo pisati.A onda je puklo.



Možemo biti zadovoljni.
Mislim da smo se stabilizirali iznad 15.Imamo dosta trejdera špekulanata koji su se nakrcali na 8,50
do 11 i treba im pružit šansu da izađu od 15 do 20.Dosta im je 100%.A najveći broj je ušao na tim razinama.I sada bi trebali ulagati novi kupci koji bi uz našu pomoć kupovali do 20,a najnoviji /ispod čekića/do 30.Ali ne treba žutiti Polako ciđenje od 15 do 20,a oda na 30 sa ulaskom u redovno trgovanje.Ne treba biti euforičan.
Vi polako ali sigurno pretvarate ovu burzu u kladionicu,ovu dionicu treba HANFA suspendirati jer trgovanje po sistemu veće budale vodi burzu u propast.No,to nikoga ne zabrinjava važno je navući pohlepne pa tko preživi.užas
Sa današnjim trgovanjem tromjesečni prosjek raste.I to je dobro,

[/quote]
James govori da ste u HGspot.To vam je gora situacija od DKVS.Ruski rulet,jer u HGspotu možete izgubiti sve a dobiti u slijedečih dvije tri godine jako malo.Kod DKVS možete isto dobiti ništa,a u dvije tri godine i desetak puta više.
Odluku o ulasku u DKVS morate donijeti sami.Za ostvariti veliku dobit morate ući u rizik.Ipak s
obzirom na razvoj situacije smatram da je sada rizik manji nego u početku kada je stečaj pokrenut.Situacija se pomalo smiruje,a to investitori,kockari,špekulanti isto smatraju i žele
kupiti što sada diže cijenu.Nadam se da su kupci svjesni rizika koji preuzimaju,a prodavači svjesni
propuštene dobiti u budućnosti.Netko je dasnas pogriješio.Ili kupci ili prodavači.

New Report

Close