DKVS (Đakovština d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DKVS (Đakovština d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

evo netko utopio 3000kom, svaka cast majstore, pogledajte graf sa desne strane na ovoj stranici i vidjet cete kretanje dakovstine prije stecaja, cijena joj se kretala oko 35kn, a vi bi sada prodali propalu firmu za neznam koju lovu, pa stvarno ste majstori, dok je bila puna zita i bez naznake propadanja vrijedila je ali ovako, mislim da bi vas i sutra mogao zatec hladan tus prema dole, ovih par tisuca na kupnji to jr da ohrabri male(kupce) da su jaki [proud], oni nestaju sa sljedecim kapima tusa [wink]

ne mari za male stvari i ostat ce male

Usain Bolt te u 3 sekunde ostavi 40 metara, a Janica 100. [wink]


evo netko utopio 3000kom, svaka cast majstore, pogledajte graf sa desne strane na ovoj stranici i vidjet cete kretanje dakovstine prije stecaja, cijena joj se kretala oko 35kn, a vi bi sada prodali propalu firmu za neznam koju lovu, pa stvarno ste majstori, dok je bila puna zita i bez naznake propadanja vrijedila je ali ovako, mislim da bi vas i sutra mogao zatec hladan tus prema dole, ovih par tisuca na kupnji to jr da ohrabri male(kupce) da su jaki [proud], oni nestaju sa sljedecim kapima tusa [wink]

Netko je zavidan [cool]

Tko ti kriv!

zavidan jesam ali fond menaderima, koji su zbog zakonske regulative morali prodavat dionicu, napunili sebe debelo po 10kn i ispod pa sad trljaju sa svog privatnog racuna masi, onaj tko se ograbao kada su se i oni punili po 10 i 8kn taj je dobro napravio, a onaj tko se puni po 15 i 18 sto su neki hrabri stavljali, sta da im kazem sretno!!!

ne mari za male stvari i ostat ce male


evo netko utopio 3000kom, svaka cast majstore, pogledajte graf sa desne strane na ovoj stranici i vidjet cete kretanje dakovstine prije stecaja, cijena joj se kretala oko 35kn, a vi bi sada prodali propalu firmu za neznam koju lovu, pa stvarno ste majstori, dok je bila puna zita i bez naznake propadanja vrijedila je ali ovako, mislim da bi vas i sutra mogao zatec hladan tus prema dole, ovih par tisuca na kupnji to jr da ohrabri male(kupce) da su jaki [proud], oni nestaju sa sljedecim kapima tusa [wink]

[lol] [lol] [lol]
da samo sto smo se sada rijesili lose uprave i lopova… normalno da ce vrijediti vise od 30kn u stecaju… Sta nisi naucio kako je to izgledalo na podravci… ekipa u zatvor a dionica gore…


gospodo, imam zainteresiranog prodavača solidne količine po 10% premije na današnju cijenu (10% je mojih 🙂



evo netko utopio 3000kom, svaka cast majstore, pogledajte graf sa desne strane na ovoj stranici i vidjet cete kretanje dakovstine prije stecaja, cijena joj se kretala oko 35kn, a vi bi sada prodali propalu firmu za neznam koju lovu, pa stvarno ste majstori, dok je bila puna zita i bez naznake propadanja vrijedila je ali ovako, mislim da bi vas i sutra mogao zatec hladan tus prema dole, ovih par tisuca na kupnji to jr da ohrabri male(kupce) da su jaki [proud], oni nestaju sa sljedecim kapima tusa [wink]

[lol] [lol] [lol]
da samo sto smo se sada rijesili lose uprave i lopova… normalno da ce vrijediti vise od 30kn u stecaju… Sta nisi naucio kako je to izgledalo na podravci… ekipa u zatvor a dionica gore…
[/quote]

Pa normalno da vrijedi…

Sutra fino idemo na 18 kuna, a sljedeci tjedan preko 20 kuna. Ne možemo svaki dan rasti 50% 🙂 Samo vi kukajte i pišite. Meni fali još 2000 komada da se namirim. A vi samo kukajte koji niste unutra i drukajte pad,al vam nešto nejde.

Bilo bi dobro da se sutra uključe prodavači i kupci na 16 kn….kad bi prošlo 20.000 komada…evo nas drugi tjedan u redovnom režimu trgovanja….

Možemo biti zadovoljni.
Mislim da smo se stabilizirali iznad 15.Imamo dosta trejdera špekulanata koji su se nakrcali na 8,50
do 11 i treba im pružit šansu da izađu od 15 do 20.Dosta im je 100%.A najveći broj je ušao na tim razinama.I sada bi trebali ulagati novi kupci koji bi uz našu pomoć kupovali do 20,a najnoviji /ispod čekića/do 30.Ali ne treba žutiti Polako ciđenje od 15 do 20,a oda na 30 sa ulaskom u redovno trgovanje.Ne treba biti euforičan.

Sa današnjim trgovanjem tromjesečni prosjek raste.I to je dobro,

momci, ovo je previše za starog kajmana pred mirovinu. fino sam uzo onomad ispod 9 kuna, prodo danas i ostvario prema ekranu 90% prinosa u par dana, iliti 6000 evrića. nije to loše. sad ću uzeti novu ladu nivu na plin da se vozam po ovom snijegu i , naravno, možda opet ovamo uletim jer ovo je dobra firma i još bolja dionica, usprkos stečaju. a vi i dalje mjerkajte dok stari gušteri kupuju i prodaju neodlučnima. meni dosta 90% u par dana, a vi preuzmite štafetu jer na mladima svijet ostaje, a ja dodajem i dionice.

...povijest se ponavlja...


momci, ovo je previše za starog kajmana pred mirovinu. fino sam uzo onomad ispod 9 kuna, prodo danas i ostvario prema ekranu 90% prinosa u par dana, iliti 6000 evrića. nije to loše. sad ću uzeti novu ladu nivu na plin da se vozam po ovom snijegu i , naravno, možda opet ovamo uletim jer ovo je dobra firma i još bolja dionica, usprkos stečaju. a vi i dalje mjerkajte dok stari gušteri kupuju i prodaju neodlučnima. meni dosta 90% u par dana, a vi preuzmite štafetu jer na mladima svijet ostaje, a ja dodajem i dionice.

svaka cast na zaradi i dobrim potezima

ne mari za male stvari i ostat ce male

New Report

Close