DKVS (Đakovština d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DKVS (Đakovština d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


dobro ekipa, dokle danas pumpate ovo čudo? jel 20 kuna dosta za danas [lol]
a što se ne dogovorite pa napravite ovaj tjedan 500K prometa da uđete drugu sedmicu u redovno trgovanje?

Pa da danas netko poundi 25.000 komada po 15…mislim da bi bile razgrabljene…i onda bi prešli od slijedećeg tjedna od redovno trgovanje…jedino je problem da nitko ne želi prodati 25.000 komada po 15! [sad]

stvarno ga drukate nema sta, evo neki jadnik stavio kupnju na 18kn, pa otjerat cete sve pocetnike kada ih oderete [lol] , pazite da vam netko ne uvali hlada tus, sa 2000kom spustit ce vas na zemlju tj. 10kn, a sta je to za ekipu koja je kupovala po 8,xx i 9kn, oni zadovoljni sa prinosom a vi si mozete brist nos sa dionicom [lol]

ne mari za male stvari i ostat ce male


stvarno ga drukate nema sta, evo neki jadnik stavio kupnju na 18kn,

Tko veli da je jadnik…možda će već drugi tjedan prodavati po 30….to je zarada od gotovo 70%

nemojte da vam nos naraste [lol]

ne mari za male stvari i ostat ce male

u ime svega, evo maknut ću odmah taj nalog od 18 kad vam toliko smeta [wink]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Zanimljivo danas… Evo još malo pa ćemo vidjeti kuda će i dokle…

Ovih 15% danas ćemo uzet kao neku korekciju nakon jakog rasta. [sad]

15,89 [yawn]

Pozdrav svima koji su prošli tjedan prodavali po 8

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


15,89 [yawn]

Pozdrav svima koji su prošli tjedan prodavali po 8

Gdje su sada oni…
Vjerojatno negdje udaraju glavom u zid….

Počeli ste kapitalizirati, ha?
A lijepo vam je neko rekao, pustite tele da naraste…bit će mesa za sve.


15,89 [yawn]

Pozdrav svima koji su prošli tjedan prodavali po 8

i dobar dan svima koji će prodavati na 30+ idući tjedan [cool]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

…pozdrav i od mene…zove broker i kaže, nalog je zadan u 13:00:03 i nije prošao , da li da ga ostavim ili poništim…hmmm, 3 sekunde samo…ccc…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

New Report

Close