DKVS (Đakovština d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DKVS (Đakovština d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Haha, koja luda dionica, rast 49,46%. Sad mi je žao da nisam unutra, ali što se može.
Dokle ovo mislite pumpati, do 20 kn? ili 30 kn? Koja je ovo burza [lol]

Daj se malo skulirajte, ova dionica vrijedi najmanje 30 kuna(SADA) u ovoj situaciji kojoj se nalazi.
[/quote]
Onda Pounje vrijedi najmanje 3 kn, ne znam koja je razlika.
[/quote]
Još nije u žiži.A biti će kada špekulanti dođu u nju.Problem Pounja je mali broj slobodnih dionica,
a špekulanti vole kada dionica radi,a da bi radila mora biti dosta jeftinih dionica i iz njih
trebaju izlaziti kamikaze tipa FIMA,ZABA,RBA ,istina po sili zakona.To su prave prilike.DKVS je bila
takva prilika.
Ovdje ne vrijedi poslovica:Tko zadnji magarac.
Nego:Tko nije unutra,magarac.
Naravno ne mislim na današnje prodavaće koji su skinuli od desetak do šezdesetak posto.

Molio bi da se ne vrijeđaju oni koji nisu unutra.Nisam htio vrijeđati,ali ipak đava mi ne da mira.





Haha, koja luda dionica, rast 49,46%. Sad mi je žao da nisam unutra, ali što se može.
Dokle ovo mislite pumpati, do 20 kn? ili 30 kn? Koja je ovo burza [lol]

Daj se malo skulirajte, ova dionica vrijedi najmanje 30 kuna(SADA) u ovoj situaciji kojoj se nalazi.
[/quote]
Onda Pounje vrijedi najmanje 3 kn, ne znam koja je razlika.
[/quote]
Još nije u žiži.A biti će kada špekulanti dođu u nju.Problem Pounja je mali broj slobodnih dionica,
a špekulanti vole kada dionica radi,a da bi radila mora biti dosta jeftinih dionica i iz njih
trebaju izlaziti kamikaze tipa FIMA,ZABA,RBA ,istina po sili zakona.To su prave prilike.DKVS je bila
takva prilika.
Ovdje ne vrijedi poslovica:Tko zadnji magarac.
Nego:Tko nije unutra,magarac.
Naravno ne mislim na današnje prodavaće koji su skinuli od desetak do šezdesetak posto.

Molio bi da se ne vrijeđaju oni koji nisu unutra.Nisam htio vrijeđati,ali ipak đava mi ne da mira.
[/quote

Da, sad je ispalo tko nije unutra, magarac…
Vjerojatno će tako biti i sutra, jer ZABA je jučer kompletno izašla…a fima ima zanemarivih 8201…to će oni vjerojatno izaći na 20…

Ja ću ipak čekati malo više..

http://www.plavi-telefon.hr/a_udruga.html
za "špekulante" koji su jučer stoplosali.

pola vas koji bodrite sutra ste na prodaji, ali to je zakon trzista, moja procjena da je max.16kn, i to kontaju svi koji su debeli na racunu sa dionicama dakovstine, tako da kontam ako je nespustite do 10kn necu da se igram sa vama [tongue], nazalost toda nece da kupi jel mu je likvidnost zavidno niska, nudili su mu 100mil eura za ledo, da se iscupa iz nelikvidnosti al pametan covjek neda, nevjerujem da bi htio kamen oko vrata, sto se tice zita pipo trazi kredit od 3%, pa takav kredit vise ni svica nema, on bi mogao malo da prcka(iznajmi nesto za kunu i take fore), ali da je.. da ga utjera do kraja nevjerujem zna da bi ga to kostalo carstva, nekazem da dionica tj. firma nevrijedi imovina i sve ali dabe kada je nitko nemoze i nece kupiti, to je moje razmisljanje a vidjet ce mo dalje scenarij [cool]

ne mari za male stvari i ostat ce male


Ni 50% danas. [rolleyes]

Samo se hrabri dokopaju slave
A onda zbogom barake na Breci
Viknu Žuga i kasetaš odvrnu jače
Dobit ćete razglednicu iz afričke zemlje Safari
Zbogom žohari!
http://www.youtube.com/watch?v=zXCr2JW_7dI

Još samo 150% i na nuli ste kolega.
[thumbsup]

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA


pola vas koji bodrite sutra ste na prodaji, ali to je zakon trzista, moja procjena da je max.16kn, i to kontaju svi koji su debeli na racunu sa dionicama dakovstine, tako da kontam ako je nespustite do 10kn necu da se igram sa vama [tongue], nazalost toda nece da kupi jel mu je likvidnost zavidno niska, nudili su mu 100mil eura za ledo, da se iscupa iz nelikvidnosti al pametan covjek neda, nevjerujem da bi htio kamen oko vrata, sto se tice zita pipo trazi kredit od 3%, pa takav kredit vise ni svica nema, on bi mogao malo da prcka(iznajmi nesto za kunu i take fore), ali da je.. da ga utjera do kraja nevjerujem zna da bi ga to kostalo carstva, nekazem da dionica tj. firma nevrijedi imovina i sve ali dabe kada je nitko nemoze i nece kupiti, to je moje razmisljanje a vidjet ce mo dalje scenarij [cool]

da bas je toda nelikvidan… a od cega onda kupuje mercator…


Prva kritična točka je objavljivanje FI2009 i korekcija imovine,što se može očekivati.

S obzirom da je uprava u zatvoru ko potpisuje taj izvještaj i koliko je taj izvještaj uopće vjerodostojan ?

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan



Ni 50% danas. [rolleyes]

Samo se hrabri dokopaju slave
A onda zbogom barake na Breci
Viknu Žuga i kasetaš odvrnu jače
Dobit ćete razglednicu iz afričke zemlje Safari
Zbogom žohari!
http://www.youtube.com/watch?v=zXCr2JW_7dI


Još samo 150% i na nuli ste kolega.
[thumbsup]
[/quote]
Preko nule sam ja već kolega, pa nisam Zaba ni AZ fond da si dopuštam minuse. [thumbsup]


sto se tice zita pipo trazi kredit od 3%, pa takav kredit vise ni svica nema

unicreditbank.si
Stanovanjski kredit
Skupna efektivna obrestna mera: 3,21 %

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA



Prva kritična točka je objavljivanje FI2009 i korekcija imovine,što se može očekivati.

S obzirom da je uprava u zatvoru ko potpisuje taj izvještaj i koliko je taj izvještaj uopće vjerodostojan ?
[/quote]
Ne trebaju nam izvješća, MACD se prekrižio. [lol]

http://www.zse.hr/default.aspx?id=10006&dionica=DKVS-R-A

Prvi veći otpor je na 160kn…. [lol]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


http://www.zse.hr/default.aspx?id=10006&dionica=DKVS-R-A
Prvi veći otpor je na 160kn…. [lol]

Samo da dokumentiramo ljepoticu.

New Report

Close