DKVS (Đakovština d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DKVS (Đakovština d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


heheheee, koji se planovi ovdje kuju…kao da ste napravili 29,5 milja a ne samo 29.500 kn prometa [lol]

Pa promet nije veliki.Ali protuvrijednost kapitala u igri je daleko veći.

protrgovano je 2.120 dionica uz promet od 29.468 kn

340.069.000:1.053.563=X : 2.120

X = 340.069.000 x 2.120/djeljeno/1.053.563=684.293/knjigovodstvena vrijednost transakcije/
Sretni prodavači su za sigurnih 29.468 kn prodali nesretnim kupcima 684.293 virtualne imovine
/dvadeset tri puta više/.Ovdje je netko debelo promašio ,a netko debelo pogodio.
Vrijeme će pokazati tko.

.

Ja bih rekao da ovdje prodavač danas nije napravio grešku kao jučer. Skinuo se s aska u zadnji tren tako da su na bidu ostali previsoki nalozi. Jučer je ostavio 5000 kom na asku po 8.50, a mogao je slobodno povisiti na 11-12 i prošlo bi mu sve po većoj cijeni.


Ja bih rekao da ovdje prodavač danas nije napravio grešku kao jučer. Skinuo se s aska u zadnji tren tako da su na bidu ostali previsoki nalozi. Jučer je ostavio 5000 kom na asku po 8.50, a mogao je slobodno povisiti na 11-12 i prošlo bi mu sve po većoj cijeni.

Danas nije bilo velikog prodavača na asku!



Ja bih rekao da ovdje prodavač danas nije napravio grešku kao jučer. Skinuo se s aska u zadnji tren tako da su na bidu ostali previsoki nalozi. Jučer je ostavio 5000 kom na asku po 8.50, a mogao je slobodno povisiti na 11-12 i prošlo bi mu sve po većoj cijeni.

Danas nije bilo velikog prodavača na asku!
[/quote]

Zar nije bilo na asku po 10 kn par tisućica još od 11h? Možda sam u krivu, ali za jučer sam siguran. Gledao sam i čudio se zašto je ask 8.50 kad se na bidu dosta nakupilo




Ja bih rekao da ovdje prodavač danas nije napravio grešku kao jučer. Skinuo se s aska u zadnji tren tako da su na bidu ostali previsoki nalozi. Jučer je ostavio 5000 kom na asku po 8.50, a mogao je slobodno povisiti na 11-12 i prošlo bi mu sve po većoj cijeni.

Danas nije bilo velikog prodavača na asku!
[/quote]

Zar nije bilo na asku po 10 kn par tisućica još od 11h? Možda sam u krivu, ali za jučer sam siguran. Gledao sam i čudio se zašto je ask 8.50 kad se na bidu dosta nakupilo
[/quote]

Ma jučer je bilo…ali danas ne!
Bilo 1000 komada na 11,50 već tjedan dana!

Haha, koja luda dionica, rast 49,46%. Sad mi je žao da nisam unutra, ali što se može.
Dokle ovo mislite pumpati, do 20 kn? ili 30 kn? Koja je ovo burza [lol]

sve što pišem je osobno mišljenje, nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica


Haha, koja luda dionica, rast 49,46%. Sad mi je žao da nisam unutra, ali što se može.
Dokle ovo mislite pumpati, do 20 kn? ili 30 kn? Koja je ovo burza [lol]

Daj se malo skulirajte, ova dionica vrijedi najmanje 30 kuna(SADA) u ovoj situaciji kojoj se nalazi.


Haha, koja luda dionica, rast 49,46%. Sad mi je žao da nisam unutra, ali što se može.
Dokle ovo mislite pumpati, do 20 kn? ili 30 kn? Koja je ovo burza [lol]


Haha, koja luda dionica, rast 49,46%. Sad mi je žao da nisam unutra, ali što se može.
Dokle ovo mislite pumpati, do 20 kn? ili 30 kn? Koja je ovo burza [lol]

20 je 1/16 BV 30 je cca 1/11 BV
Mislim da je to zona isplative kupnje i rizika od gubitka.Ako bude municije biti ću na kupnji do
30.Naravno špekulativno.
Čak i 150 bi mogla biti dobra kupnja.Fundamentalno ,ako završi bez likvidacije.Ova dionica je svojevremeno bila na 230 kn i to je bilo na cca o,75 BV.Kao CKML,a to je i normalno jer su iz iste branše. U međuvremenu BV se nije smanjio.
Ali stečajni postupak i mogućnost likvidacije drži ovu cijenu ovako nisko. Premija na rizik.

Ni 50% danas. [rolleyes]

Samo se hrabri dokopaju slave
A onda zbogom barake na Breci
Viknu Žuga i kasetaš odvrnu jače
Dobit ćete razglednicu iz afričke zemlje Safari
Zbogom žohari!
http://www.youtube.com/watch?v=zXCr2JW_7dI



Haha, koja luda dionica, rast 49,46%. Sad mi je žao da nisam unutra, ali što se može.
Dokle ovo mislite pumpati, do 20 kn? ili 30 kn? Koja je ovo burza [lol]

Daj se malo skulirajte, ova dionica vrijedi najmanje 30 kuna(SADA) u ovoj situaciji kojoj se nalazi.
[/quote]
Onda Pounje vrijedi najmanje 3 kn, ne znam koja je razlika.



heheheee, koji se planovi ovdje kuju…kao da ste napravili 29,5 milja a ne samo 29.500 kn prometa [lol]

Pa promet nije veliki.Ali protuvrijednost kapitala u igri je daleko veći.

protrgovano je 2.120 dionica uz promet od 29.468 kn

340.069.000:1.053.563=X : 2.120

X = 340.069.000 x 2.120/djeljeno/1.053.563=684.293/knjigovodstvena vrijednost transakcije/
Sretni prodavači su za sigurnih 29.468 kn prodali nesretnim kupcima 684.293 virtualne imovine
/dvadeset tri puta više/.Ovdje je netko debelo promašio ,a netko debelo pogodio.
Vrijeme će pokazati tko.

.
[/quote]
Evo ja sam prodao, i stvarno mislim da sam sretan prodavač jer je 30% meni dosta. nisam u nikakvim minusima i ne moram loviti zaradu od 100 % u tjedan dana.

Jučerašnjih 6.325 kom su zadnje dionice koje je prodala ZABA.I nema više.Gotovo.
Još jedino FIMA sa 4.201 ili 8.201.komada od večih prodavača.Nešto se Fima smirila.
Ali ipak se pitam.Kako je moguće da su se trudili da za svojih 44.000 kom dobiju što manje.
Potpuno neodgovoran odnos ZABA investa.I sada možemo očekivati manje promete jer su se špekulanti pokazali kao čvrste ruke.Ne guraju se na prodaji.Pa valjda vam je dosta 60% ako ste
kupili po 8,50 a imate priliku izaći na 14.

Ako netko želi kupiti nekoliko tisuća komada morao bi tući po ASK.Sutra nas ćeka ludih
desetak sekundi u igri najbrži prst.Ali FIMA je još nada.Možda pukne po Asku.

New Report

Close