DKVS (Đakovština d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DKVS (Đakovština d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


sutra 12 kn

…malo san falija… al ni mi žaaa [lol]…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Napokon nam i tromjesečni prosjek raste.

dobro je đejms rek`o … trebaće oblatni u Crnoj Gori … još kad ih Kranjčar potjera da viš vraga

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

huhuhuhuhuhuh [cool]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

gospodo, imam zainteresiranog prodavača solidne količine po 10% premije na današnju cijenu (10% je mojih 🙂


gospodo, imam zainteresiranog prodavača solidne količine po 10% premije na današnju cijenu (10% je mojih 🙂

pitaj Pipanića ili Todorića mislim da bi ti mogli želje uslišit


Napokon nam i tromjesečni prosjek raste.

Jedino je šteta što nismo u redovnom režimu trgovanja…
Danas bi sigurno prošli 15, a vjerojatno i 20!



Od kud knjigovodstvena vrijednost od 450 kuna? Na kraju devetog mjeseca iznosila je 257,24 kune.

Koje laži se vrte ovdje na forumu, molim moderatore da se uključe jer se iznose lažni podaci o knjigovodstvenoj vrijednosti, vjerojatno namjerno.

Book value Djakovstine za prvih devet mjeseci je:

260.686.000/793021=328,73 kuna

I to je prava knjig. vrijednost.
Fotije iznosi namjerno krive podatke, kako na ovom topicu tako i na Belju, vrlo vjerojatno namjerno s jednim ciljem koji samo on zna. Ako ovo nije namjerno iznošenje onda svaka čast forumu što to dopušta.
[/quote]
Ovo je tekst od 20.02.2006.
Ovo je BV od prije četiri godine tj.328,73.
Današnji BV je 322,78.
Ipak kako je država dokapitalizirala po 300 ne radi se o poslovanju sa gubitkom.
Dakle,prema dostupnim financijskim izvječćima DKVS je poslovala pozitivno u zadnjih 7 god.
To je bio jedan od bitnih razloga što smatram da je stečaj uz likvidaciju malo vjerovatan.



Napokon nam i tromjesečni prosjek raste.

Jedino je šteta što nismo u redovnom režimu trgovanja…
Danas bi sigurno prošli 15, a vjerojatno i 20!
[/quote]

polako, samo polako. bit će ovdje svega. ja sam lijepo govorio.

...povijest se ponavlja...

heheheee, koji se planovi ovdje kuju…kao da ste napravili 29,5 milja a ne samo 29.500 kn prometa [lol]

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.


heheheee, koji se planovi ovdje kuju…kao da ste napravili 29,5 milja a ne samo 29.500 kn prometa [lol]

kolega bilo bi više prometa da je bilo jeftinije prodaje ali sutra je novi dan



heheheee, koji se planovi ovdje kuju…kao da ste napravili 29,5 milja a ne samo 29.500 kn prometa [lol]

kolega bilo bi više prometa da je bilo jeftinije prodaje ali sutra je novi dan
[/quote]

Bio bi veci promet,da je bilo više dionica po 13,90. Tako da sutra ocekujem 16-17 kuna najmanje.

New Report

Close