DKVS (Đakovština d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DKVS (Đakovština d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo sad ce povlacenje sa prodaje… 🙂

50% u jednom danu… 😉

13,90 [thumbsup]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Za razliku od jučer, danas su nedostajali i uvaženi nam prodavač (velika mu hvala na poklonima!), ali i kupac koji je zadnjih par dana bio aktivan sa 5-6k komada.

Ako ne seljaci ne dobe svoju robu uskoro evo je na 5kn [bye]

Bogami mene poklopilo na asku.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Evo ja prodao, 30% zarade dosta, nikad lakše… Iako pretpostavljam da će još rasti. Hvala Lopini na dobrom savjetu za kupnju

Što je sad, pronašli nestalo žito? Ili dobili i oni posao u Crnoj Gori?

mislio sam da ce dakovstina na 2kn, ali prevario sam se, svaka cast onima koji su je kupili na 8,xx, vec sada mogu izaci sa jako dobrim prinosom, samo imajte na umu da je firma u banani, i da se tu igra tko zadnj magarac, gledao sam kupnju kako se premjesta, ko da se djeca tuku oko zadnjeg sladoleda u skrinji, profici nemojte je prebrzo dici da vam hanfa nebi blokirala transakcije, polako ali sigurno ima ovaca a gdje ima ovaca ima i novaca, moje razmisljanje, mislim da cu i ja nakupnju sutra pa da malo strigamo ili pusimo (riskiram ali samo malo novaca)

ne mari za male stvari i ostat ce male

kad ću ono da dobijem pare t+4 nešto..

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Ja se maknuo sa aska cim sam vidio nabrijanog bika na horizontu… [lol]


Što je sad, pronašli nestalo žito? Ili dobili i oni posao u Crnoj Gori?

Kolega iz ovih pitanja je jasno da imate pogrešan pogled na burzu. Dobronamjerno savjetujem ulaganje u znanje.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

New Report

Close