DKVS (Đakovština d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DKVS (Đakovština d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Lansiranje je otpočelo….

Kakvo lansiranje?Pametni su kupovali i nastavljaju dalje sa kupnjom.Ne vjerujem da će pametan kupac
plaćati više od 12 do 15.Treba isciditi ove koje su kupovali od 8,50 do 12,50.Dosta im je od 30 do 80 %.
Jedino ako netko ima informaciju o preuzimanju postoji mogučnost atomskog udara.I zato ću biti
na prodaji na 50.Da me ne iznenadi.


Lansiranje je otpočelo….

kako sad lansiranje???
par stranica iza napiso si deset postova kako tvoje analize pokazuju da DKVS ide na 4 kn?
znači priznaješ da si opet fulao??

sve što pišem moje je mišljenje, i ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!

sutra 12 kn

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...



Lansiranje je otpočelo….

kako sad lansiranje???
par stranica iza napiso si deset postova kako tvoje analize pokazuju da DKVS ide na 4 kn?
znači priznaješ da si opet fulao??
[/quote]
Nije to ništa…trebaš vidjeti što piše na validusu.
[lol]




50% dionica đakovštine je u rukama malih dioničara, od većih jedino nenad bakić može da vam diže taj papir, ak’ još može kreditno da se zadužuje.
Bolje vam je da slušate ranka, ili s tim parama da odete u kladionicu, jer u ovom slučaju kladionica nudi veću sigurnost. [shocked]

cini se meni da je ovaj cijenjeni doktor nazalost opet u pravu
jedino nemojte mene pitati za tipove na kladionici jer imam dojam da sam izasao iz serije pogodaka
ja sam isto gledo djakovstinu i onda me je jedan forumas na privat pito da kaj sam normalan
pa i sam zna da nisam ….to sam mu odgovorio ali interesantno je kak je on skuzio da se spremam opet na neku glupost
pofuk
[/quote]

Ipak je to realna istina. Kad čovjek malo bolje razmisli (realno) tj. kad si izbaci iz glave sve one postotke o velikoj zaradi, vidi da svi koji bi mogli dignuti ovu dionicu izlaze van a ostaju u nutra oni koji sanjaju o velikoj zaradi. Problem je što je sve manje pravih investitora a sve više špekulanata koji misle o velikim novcima. Bojim se da to neće izači na dobro. Možda će netko nešto i profitirati, ali većina će debelo popušiti.
[bye]
[/quote]

Fondovi po sili zakona izlaze!

Zato ulaze manji i veći špekulanti.

Jučer je doslovno uletio jedan sa 5000 komada…sekundu prije početka trgovanja…to može biti jedino neki broker!

Zanimljivo je pratiti ova 2 tabora, jedne koji cijelo vrijeme upozoravaju da ne valja i da će propasti, a druge koji tvrde da će na 30-50 kn čim se prorijedi prodaja.
Netko će na kraju biti u pravu, ali intrigantno je kako sve više forumaša ulazi u ovu dionicu.
Je li to zbog lopininog pisanja, nade u spas Đakovštine, niske cijene dionice, igre tko zadnji magarac….ili….?
Kockari, nek vam je sa srećom [wink]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


Zanimljivo je pratiti ova 2 tabora, jedne koji cijelo vrijeme upozoravaju da ne valja i da će propasti, a druge koji tvrde da će na 30-50 kn čim se prorijedi prodaja.
Netko će na kraju biti u pravu, ali intrigantno je kako sve više forumaša ulazi u ovu dionicu.
Je li to zbog lopininog pisanja, nade u spas Đakovštine, niske cijene dionice, igre tko zadnji magarac….ili….?
Kockari, nek vam je sa srećom [wink]

Ali znakovito je da i ovi koji upozoravaju žele kupiti…nadali se po 4-5 kuna…Ali nažalost ništa od toga… pa su sad zavidni nama koji smo kupovali po 8,51!



Zanimljivo je pratiti ova 2 tabora, jedne koji cijelo vrijeme upozoravaju da ne valja i da će propasti, a druge koji tvrde da će na 30-50 kn čim se prorijedi prodaja.
Netko će na kraju biti u pravu, ali intrigantno je kako sve više forumaša ulazi u ovu dionicu.
Je li to zbog lopininog pisanja, nade u spas Đakovštine, niske cijene dionice, igre tko zadnji magarac….ili….?
Kockari, nek vam je sa srećom [wink]

Ali znakovito je da i ovi koji upozoravaju žele kupiti…nadali se po 4-5 kuna…Ali nažalost ništa od toga… pa su sad zavidni nama koji smo kupovali po 8,51!
[/quote]

Oni žele kupiti da,al žele usporiti s pisanjem rast cijene koja ce sigurno doci do 30 kuna.


Zanimljivo je pratiti ova 2 tabora, jedne koji cijelo vrijeme upozoravaju da ne valja i da će propasti, a druge koji tvrde da će na 30-50 kn čim se prorijedi prodaja.
Netko će na kraju biti u pravu, ali intrigantno je kako sve više forumaša ulazi u ovu dionicu.
Je li to zbog lopininog pisanja, nade u spas Đakovštine, niske cijene dionice, igre tko zadnji magarac….ili….?
Kockari, nek vam je sa srećom [wink]

DKVS d.d. u stečaju,MCAP 9.8 mil,BV 340.069:1.053.563=322,78 322,78:9,30 =34,71 tj.1/34,71 BV

Prva kritična točka je objavljivanje FI2009 i korekcija imovine,što se može očekivati.Jednostavno
to bi bilo logično s obzirom na medijsku kampanju i prepariranje DKVS da bi je netko jeftino kupio.To je rizik svakog ulagača u ovu dionicu.Problem je što je ovo bedak pa u slučaju loših
vijesti nemaš šansu za bijeg u redovnom poslovanju Ja sam na kockarskoj strani,jer smatram da i pri likvidaciji firme postoji ostatak za nas dovoljan
da zaradimo preko 500%.Ako ne bude likvidacije još i više.Do jučer sam smatrao da mi je manji
rizik kupiti DKVS od bilo kojeg građevinara osim DLKV.Očekivao sam da bi uskoro neki građevinar
mogao u stečaj,ali izgleda da sa ovim poslom u Crnoj Gori nećemo to vidjeti,jer će svi imati
dovoljno posla za preživjeti ovu krizu.Ali nikada to ne možeš znati.Velika nelikvidnost pritišće
sve naše građevinare,ali sada bi mogla biti intervencija iz novog programa pomoći gospodarstvu,jer se radi o velikom
izvoznom poslu u Crnoj gori i zadržavanju radnih mjesta.



Zanimljivo je pratiti ova 2 tabora, jedne koji cijelo vrijeme upozoravaju da ne valja i da će propasti, a druge koji tvrde da će na 30-50 kn čim se prorijedi prodaja.
Netko će na kraju biti u pravu, ali intrigantno je kako sve više forumaša ulazi u ovu dionicu.
Je li to zbog lopininog pisanja, nade u spas Đakovštine, niske cijene dionice, igre tko zadnji magarac….ili….?
Kockari, nek vam je sa srećom [wink]

DKVS d.d. u stečaju,MCAP 9.8 mil,BV 340.069:1.053.563=322,78 322,78:9,30 =34,71 tj.1/34,71 BV

Prva kritična točka je objavljivanje FI2009 i korekcija imovine,što se može očekivati.Jednostavno
to bi bilo logično s obzirom na medijsku kampanju i prepariranje DKVS da bi je netko jeftino kupio.To je rizik svakog ulagača u ovu dionicu.Problem je što je ovo bedak pa u slučaju loših
vijesti nemaš šansu za bijeg u redovnom poslovanju Ja sam na kockarskoj strani,jer smatram da i pri likvidaciji firme postoji ostatak za nas dovoljan
da zaradimo preko 500%.Ako ne bude likvidacije još i više.Do jučer sam smatrao da mi je manji
rizik kupiti DKVS od bilo kojeg građevinara osim DLKV.Očekivao sam da bi uskoro neki građevinar
mogao u stečaj,ali izgleda da sa ovim poslom u Crnoj Gori nećemo to vidjeti,jer će svi imati
dovoljno posla za preživjeti ovu krizu.Ali nikada to ne možeš znati.Velika nelikvidnost pritišće
sve naše građevinare,ali sada bi mogla biti intervencija iz novog programa pomoći gospodarstvu,jer se radi o velikom
izvoznom poslu u Crnoj gori i zadržavanju radnih mjesta.
[/quote]

Danas bu baš zanimljivo gledati.

Prema svim projekcijama…Zaba je kompletno vani…ostalo Fimi 8201…oni bi to mogli danas…i eventualno sutra prodati…a onda up!

Bit će napeto


Bit će napeto

20.000 komada na kupnji iznad 8.50!

Danas mogu izaći svi fondovi koji moraju po zakonu! Sretno im bilo [bye]

New Report

Close