DKVS (Đakovština d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DKVS (Đakovština d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


U zadnjih 10 dana, od cijene 12,5kn do ovde današnje 8,51kn rasprodano je ukupno 50.000 kom ove dionice! Kolega Lopina, koliko prodavatelji uopće imaju više municije? I imaju li je uopće više?

FIMA je vjerovatno več izašla.A zaba invest ima još 15-20.000 kom.dakle iduće sedmice bi
trebali biti gotovi.Krajnje vrijeme za ulaz.Ako bude malo žešće koji dan moglo bi i brže.
A možda se prikljuće i paničari pa se zadržimo na ovoj razini i cijelu iduću sedmicu.
Čestitam,za sada si pogodio dno.Ali lešinari lete iznad nas i žele ugrabiti plijen.A plijen je
sve manji i neće biti mjesta za sve.

Najtužnije je što tvoja Ingra ide sve brže prema stečaju i čeka je sudbina DKVS-a, tisuće malih dioničara navučene su u Ingru od ljudi poput tebe i kad tamo krene bežanija neće stati do 5 kn. U DKVS su ljudi uložili sitnu lovu pa što bude, ali u ingri ljudi imaju po 100.000 kn, pa kad im to padne na 10 kn koji će to pomor biti [cry]


Ja nikoga ne navalačim.
Privatne firme se ne može pokrasti kao što je pokredena Đakovština. Privatne firme imaju na čelu sposobne ljude, a ne garnuturu starih komunjara ili šta već.
DKVS je propala, gotovo nema je više. Vjerovnici se namire iz stečajne mase, imovine više nema. Žito će dobiti tvornicu, dioničari ništa sve je to isplanirano davno prije.
Hoće li dionica možda skočiti na 15 kn ili 20 kn to neznam, ali to je rulet, crno-crveno. Tko voli nek izvoli, ali ne mažite si oči s ciframa od 200-300 kn.
Proučite Zdenku malo, pa ćete vidjeti da sam u pravu, Zdenka sir se još proizvodi i prodaje a ZDNK-R-A više ne postoji.


Splite, municija se u ovom ratu reciklira, često i brže od očekivanja.

Za sada se uglavnom puca samo novom municijom.A uglavnom su ušli okorijerli špekulanti,koji će
početi izlaziti tek sa uaskom u redovno poslovanje i koji tako lako ne prodavaju svoju kožu.
A ovaj poseban režim omogućuje dodatnu selekciju špekulanata.


Prema ADX pokazateljima, slijedi žešći odbijanac. Granica odbijanja?
38,2% Fibo na 25kn, 50% na 30,15kn, i posljednji 61,8% na 34,84kn.


S obzirom da se radi o posebnom režimu FIBO i ove postotke možeš samo sanjati.Jedan jaki kupac
ili prodavač ćini čuda.Jedna dobra informavcija može podići dionicu visoko.
Mene raduju ovi naizgled visoki brojevi,ali treba biti strpljiv i ne prodavati tako nisko.
Ako su radnici uz sve moguće popuste kupovali po 65 sve ispod 50 bi bilo rasipanje blaga.

7. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 29.729 2,82 Skrb. račun
10. FIMA EQUITY 8.201 0,78 Skrb. račun

Ovo je stanje od petka, ovaj tjedan je prošlo 15 500 komada.


7. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 29.729 2,82 Skrb. račun
10. FIMA EQUITY 8.201 0,78 Skrb. račun

Ovo je stanje od petka, ovaj tjedan je prošlo 15 500 komada.


Stanje neće dugo trajati, FIMA je out of the GAME, a ZABA?
Pa ne fali njima novaca!

koliko je dionica na burzi i koliko ima drzava

ali moram napomenuti jednu stvar koja mi upada u oči ,ovdje ima očito nekoliko nickova -po meni prije jedna ili dvije osobe koje su zadužene za drukanje i hvalospijeve u svezi ove dionice,ali ako napiše netko tekst koji im nije na volju -automacki dobije 1 kao ocijenu-moram priznati smiješna situacija-dali je nekima jasno da je ovo pušing žestoki-izgleda ne..


Najtužnije je što tvoja Ingra ide sve brže prema stečaju i čeka je sudbina DKVS-a, tisuće malih dioničara navučene su u Ingru od ljudi poput tebe i kad tamo krene bežanija neće stati do 5 kn. U DKVS su ljudi uložili sitnu lovu pa što bude, ali u ingri ljudi imaju po 100.000 kn, pa kad im to padne na 10 kn koji će to pomor biti [cry]


Ja nikoga ne navalačim.
Privatne firme se ne može pokrasti kao što je pokredena Đakovština. Privatne firme imaju na čelu sposobne ljude, a ne garnuturu starih komunjara ili šta već.
DKVS je propala, gotovo nema je više. Vjerovnici se namire iz stečajne mase, imovine više nema. Žito će dobiti tvornicu, dioničari ništa sve je to isplanirano davno prije.
Hoće li dionica možda skočiti na 15 kn ili 20 kn to neznam, ali to je rulet, crno-crveno. Tko voli nek izvoli, ali ne mažite si oči s ciframa od 200-300 kn.
Proučite Zdenku malo, pa ćete vidjeti da sam u pravu, Zdenka sir se još proizvodi i prodaje a ZDNK-R-A više ne postoji.
[/quote]
Ne može se uspoređivati Zdenka i Đakovština.
Zdenka i prije stečaja je pojela vlastiti kapital/BV je bio u minusu DKVS ima +322/.Zdenka je bila tvornica gubitaka a DKVS je u dugom razdoblju stalno poslovala pozitivno.To su glupe usporedbe,ali
upravo sindrom ZDENKA je ovu dionicu spustio ovako nisko. Vjerovnici će se
naplatiti i zato su i pokrenuli stečaj.Normalno da će vjerovnici i Žito nastojati kazniti postojeće
vlasnike tj.dioničare.Ali tu je država sa 31% na koju ne možemo računati kao na pouzdanog partnera.
Ali i radnici imaju prteko 30%.Platili su pop 65.Trebalo bi ih obeštetiti,a usput i nas male dioničare.
I to je naša nada.
Borba za silose se nastavlja.Uskoro ću imati jedno malo skladišno mjesto u silosma.Naime ako
ovako nastavim dokupljivati možda i više.
Tu bi trebalo naći kompromis da novi vlasnik omasti brk,a da istovremeno da pinkicu nama.Ma i bi
se zadovoljili sa stotinjak kuna.Nismo mi pohlepni.To je grijeh.


Ne može se uspoređivati Zdenka i Đakovština.
Zdenka i prije stečaja je pojela vlastiti kapital/BV je bio u minusu DKVS ima +322/.Zdenka je bila tvornica gubitaka a DKVS je u dugom razdoblju stalno poslovala pozitivno.To su glupe usporedbe,ali
upravo sindrom ZDENKA je ovu dionicu spustio ovako nisko. Vjerovnici će se
naplatiti i zato su i pokrenuli stečaj.Normalno da će vjerovnici i Žito nastojati kazniti postojeće
vlasnike tj.dioničare.Ali tu je država sa 31% na koju ne možemo računati kao na pouzdanog partnera.
Ali i radnici imaju prteko 30%.Platili su pop 65.Trebalo bi ih obeštetiti,a usput i nas male dioničare.
I to je naša nada.
Borba za silose se nastavlja.Uskoro ću imati jedno malo skladišno mjesto u silosma.Naime ako
ovako nastavim dokupljivati možda i više.
Tu bi trebalo naći kompromis da novi vlasnik omasti brk,a da istovremeno da pinkicu nama.Ma i bi
se zadovoljili sa stotinjak kuna.Nismo mi pohlepni.To je grijeh.

To si to očito zaključio na temelju izvješća na zse. Meni isto izvješća izgledaju dobro, firma svake godine posluje s dobit, povećva kapital i rezerve, prihodi rastu.
Čudno, a već godinu su u blokadi, dugovi iznose od 430 mil – miljardu kuna, nisu li to još jedni lažiran fin. podaci.
Da te malo utješim mcap na ovoj cijeni 9 mil kuna, oduzmeš državu, 6 mil kn vrijede trenutačno slobodne dionice. S miljon -dva kuna ovdje se mogu čuda raditi. Hoće li se tko usuditi?
To ostavljam tebi da prosudiš.

Brodogradilište Viktor Lenac,primjer je pozitivno završenog stečajnog postupka. Izdane su NOVE dionice,sa NOVOM vrijednošću..i to tek kada su SVI sudionici postigli dogovor da svoja potraživanja zamijene za papire,a dobrim dijelom da ulože i novi novac . I sve to traje DUuuugo.

-a sad mi dajte jedinicu . [thumbsup]

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?


Najtužnije je što tvoja Ingra ide sve brže prema stečaju i čeka je sudbina DKVS-a, tisuće malih dioničara navučene su u Ingru od ljudi poput tebe i kad tamo krene bežanija neće stati do 5 kn. U DKVS su ljudi uložili sitnu lovu pa što bude, ali u ingri ljudi imaju po 100.000 kn, pa kad im to padne na 10 kn koji će to pomor biti [cry]


Ja nikoga ne navalačim.
Privatne firme se ne može pokrasti kao što je pokredena Đakovština. Privatne firme imaju na čelu sposobne ljude, a ne garnuturu starih komunjara ili šta već.
DKVS je propala, gotovo nema je više. Vjerovnici se namire iz stečajne mase, imovine više nema. Žito će dobiti tvornicu, dioničari ništa sve je to isplanirano davno prije.
Hoće li dionica možda skočiti na 15 kn ili 20 kn to neznam, ali to je rulet, crno-crveno. Tko voli nek izvoli, ali ne mažite si oči s ciframa od 200-300 kn.
Proučite Zdenku malo, pa ćete vidjeti da sam u pravu, Zdenka sir se još proizvodi i prodaje a ZDNK-R-A više ne postoji.
[/quote]

…samo čekajte dan da i tu PREVARU netko pokrene i ispita …onda će se znati kako je moguće da su propale dionice a firma nije???

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

New Report

Close