DKVS (Đakovština d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DKVS (Đakovština d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ovdje je po meni neupitno da će silos nastaviti sa radom, ali pitanje je na koji način će to netko preuzeti. o tome sam pisao pa da sad ne ponavljam.


Kako se to spekulira!? Meni je dobar ulaz i 11 kn a vi ekipo čekajte na 50,lipa. De budimo realni jedna Zdenka je u stečaju pa je 14kn O čemu pricamo. Jel netko bio u Đakovštini ? Jel znate koja je to firma?
Jel znate šta ona ima? Itd. Pa molim Vas da nestavljate naloge jer stalno se moram prebacivati.. Budite svi na 5KN ja cu na 11kn o pardon jucer je bilo 10KN hahha.. Pa ajmo pogađati zašto je ušao u nju Bakić Nenad??? Ima viška love pa mu ne treba ili želi pomoć radnicima?????


Probaj obrnutu psihologiju primjeniti ovdje pa da vidimo šta ćeš dobiti
To što je bila đakovština nekad nije bitno..a to što je ona sada,to ne znamo nego nagađamo
Nije bitno zašto je netko unutra nego zašto ovi koji su unutra izlaze..
Zašto oni prodaju?
Spuštanje cijene dionici firmi u stečajnom postupku?Pa ne ide ovdje ponuda za preuzimanje da bi se gledao tromjesečni prosjek?kako se dijeli dobit po dionicama isto je i s gubitkom..tko će sanirati gubitak?Nemoj biti naivan da će netko preuzeti , sanirati tvrtku i onda od tebe otkupiti dionice po nekoj fer cijeni..
A ako ćemo špekulirati o budućnosti…pogledaj strukturu dioničara..od koga vi očekujete da pokupuje 500 000 vaših dionica po znatnoj većoj cijeni od trenutne..
A ovolika količina pozitivnih komentara je logična s obzirom da znamo da nijedan dioničar unutra trenutno nije u plusu..svojevrsni raritet
Nedostaje ovdje balansa između očekivanja i realnog stanja i mogućnosti…što veće odstupanje..to bolniji povratak u stvarnost

sijem žito raste grahorica

Mislim da je sve jasno tko izlazi. I tko je u banani… Isti onaj koji je izlazio i na brinu a pogađaj tko je to… Naravno da mi špekuliramo e netko će biti u bravu ili gubim ili dobijamo . Vrijeme ce pokazati.
Posto sam iz ovoga krja vjerujem u tu dionicu . Opet naglašavam sve je to moje misljenje nemojte me krivo shvatiti da nešto dižem. Naravno da postoi i mogucnos da ostanemo bez svega.Ja se drzim one ili Pukovnik ili Pokojnik. Kao na pokeru Mala Velika. [thumbsup]

Dobar, Loš, Zao

Ljudi nije to sve baš tako sjajno kako se piše…gigant,imovina…bla bla…firma je u stečaju i to je jedina istina…a što ako bude kao i u slučaju zdnk…netko je preuzme,promjeni naziv-nova firma i baj?Kakvi sve giganti su kod nas propali?Pa dkvs je beba za npr jednu Jugoplastiku-15000 zaposlenih,imovine kao u priči i sad ne postoji.Mislite da su ludi ovi što vam daju po 10 kn?Zar nebi i oni prodali po 30?Rizik je ogroman…i rizik je i na 15 i na 10 i na 5….sretno svima i daj Bože da na 100 kn svi izađete iz dkvs…pozdrav!!!


Mislim da je sve jasno tko izlazi. I tko je u banani… Isti onaj koji je izlazio i na brinu a pogađaj tko je to… Naravno da mi špekuliramo e netko će biti u bravu ili gubim ili dobijamo . Vrijeme ce pokazati.
Posto sam iz ovoga krja vjerujem u tu dionicu . Opet naglašavam sve je to moje misljenje nemojte me krivo shvatiti da nešto dižem. Naravno da postoi i mogucnos da ostanemo bez svega.Ja se drzim one ili Pukovnik ili Pokojnik. Kao na pokeru Mala Velika. [thumbsup]

kolega tako sam i ja odigro kad već gubim više od 70% onda neka ide kuća na kat ili gače na štap



Mislim da je sve jasno tko izlazi. I tko je u banani… Isti onaj koji je izlazio i na brinu a pogađaj tko je to… Naravno da mi špekuliramo e netko će biti u bravu ili gubim ili dobijamo . Vrijeme ce pokazati.
Posto sam iz ovoga krja vjerujem u tu dionicu . Opet naglašavam sve je to moje misljenje nemojte me krivo shvatiti da nešto dižem. Naravno da postoi i mogucnos da ostanemo bez svega.Ja se drzim one ili Pukovnik ili Pokojnik. Kao na pokeru Mala Velika. [thumbsup]

kolega tako sam i ja odigro kad već gubim više od 70% onda neka ide kuća na kat ili gače na štap
[/quote]
Žao mi je što je tako
Činjenice govore da postotak onih koji su u plusu u toj igri koju spominjete je zanemariv(osim vlasnika automata,naravno)
Kad smo već kod kockanja;nije majka grdila muju što se kocko..već što se išo vadit

sijem žito raste grahorica

Da ovdje dugovi višestruko nadmašuju imovinu, ovu dionicu ne bih ni pogledao, ali kako je imovina dosta veća od duga, razmišljam uzeti malo dans ako bude ispod 10 kn.
Što mislite, hoće li ova dvojica "prodavača" ispod 10 kn ostati tu i 5 minuta do 13.00 ili samo navlače druge na prodaju? [wink]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

koliko ima dijonica na burzi



Mislim da je sve jasno tko izlazi. I tko je u banani… Isti onaj koji je izlazio i na brinu a pogađaj tko je to… Naravno da mi špekuliramo e netko će biti u bravu ili gubim ili dobijamo . Vrijeme ce pokazati.
Posto sam iz ovoga krja vjerujem u tu dionicu . Opet naglašavam sve je to moje misljenje nemojte me krivo shvatiti da nešto dižem. Naravno da postoi i mogucnos da ostanemo bez svega.Ja se drzim one ili Pukovnik ili Pokojnik. Kao na pokeru Mala Velika. [thumbsup]

kolega tako sam i ja odigro kad već gubim više od 70% onda neka ide kuća na kat ili gače na štap
[/quote]

A šta drugo ili jesmo ili nismo.. Pa nekupuje se ovo za metar dana nego na godinu!!! Možda se budemo viđali na skupštini hahahahahah

Dobar, Loš, Zao


Što mislite, hoće li ova dvojica "prodavača" ispod 10 kn ostati tu i 5 minuta do 13.00 ili samo navlače druge na prodaju? [wink]

Ovo su navlakači.
Prave ćeš vidjeti (ako stigneš) koju sekundu prije otvaranja. Ako bude kupnje.

7,50 750
8,00 1
8,25 234
11,50 1000
13,43 300
17,95 300
18,00 152
19,99 63
20,00 383
22,58 70
Kaj ovaj izvodi? Kud ćeš kume svijetla budućnost je pred nama [lol]

who dares, wins

Gdje nestade onaj od 750???? Ima sreće što je trgovanje od 13,00h

Dobar, Loš, Zao

New Report

Close