DKVS (Đakovština d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DKVS (Đakovština d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kako treba kupovati bedake kao dkvs.
.0dredite cijenu po kojoj biste željeli kupiti recimo 15 kn
Dakle vi smatrate da vrijedi 15 ,ali nije li bolje kupiti niže
Stavite na kupnju malu količinu na tu višu cijenu-recimo 100 kom po 15
Stavite na kupnju 900 na 10
Stavite na kupnju 250 kom po 8
stavite na kupnju 750 po 5
Stavte na kupnju 500 kom na 4
Najviše koliko ovo može koštati je 10.000 kn i provizija.
ako prođete samo sa prvim nalogom po 15 platit ćete 1.500 kn-kako tuće niže i manje
ako vam pomete i ovih 900 po 10 plati ćete 100+900=1000 po 10 =10.000kn
ako vam pomete i ovih 250 po 8 ukupno prolazi 1250 po 8 što ćini 10.000
ako vam pomete ovih 750 po 5 kupujete 1250+750=2000 po 5=10.000
ako vam pomete i ovih 500 po 4 svih 2.500 prolazi po 4=10.000 kn
Bilo bi poželjno da vam je provizija u postotku a ne po nalogu jer ne može biti veća do postotka
na 10.000 kn.
Ovo objasnite brokeru i neka vam za sve ove naloge ne traži puno pokriće nego samo 10.000 i proviziju jer ne može biti više od toga.
Dajte dnevne naloge kako bi ovim novcima mogli ponovno u šoping poslje 13.
Tko ima toliko novaca/kao na VPIK gdje stoje nalozi i blokirana sredstva/.Novac mora raditi,a ne biti blokiran.
Onaj prvi nalog sa najvećom cijenom možete staviti odma li u posljednji trenutak u ovisnosti da li
želite dizanje cijene ili stvarno želite proći.Ne stavljajte se visoko da vas neki manijak ne zabije visoko.Sa tim najskupljim nalogom sa maksimalnim oprezom.Ostale na nižim
cijenama možete rasporediti ranije.
Je li vam jasno zašto stalno uspjevam kupiti DKVS.Što padne niže ulov je veći,a za iste novce.

Meni stvarno ništa nije jasno, osim da ti smanjujući prosjek ostaješ bez CASH-R-A i da ovo nemaš kome utopiti, osim nama koji te čekamo na 3-4kn.


A naravno pravi špekulanti čekaju oko 3-4kn i preuzimaju od drhtavih ručica!

Soroš, Rogers, Paulson i split009 [cool]



A naravno pravi špekulanti čekaju oko 3-4kn i preuzimaju od drhtavih ručica!

Soroš, Rogers, Paulson i split009 [cool]
[/quote]
zasto mene nitko nikada ne navede u tom nizu???????
pofuk

moja je sreća u ovom krugu da nemam slobodnih sredstava jer bih vec uletio kad i james na 30 i nešto sitno kuna
al eto on je mene na gm upozorio da ne kupujem firmu koja ide u stečaj
hvala ti james, pozdravi ostatak ekipe

Postanite Eu-robovi


sutra po 5 kn kažete? ja ću uzeti za 10.000 kn
to bi znači bilo…2000 komada! Ludnica! idem javiti frendovima, sutra svi kupujemo, hvala na INFO [thumbsup] [kiss]

Vidim, nova ekipa se nabrijava za ulet [lol]
Ja sam rekao da neću, ali kad vidim entuzijazam kolege lopine i koliko kockara ovamo uleće, možda uzmem i ja malo, šteta ne odkockati par krugova [lol]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!



Upravo tako kolega Lopina, presušit će sigurno do 3-4kn.

A bome plaćati 10kn nešto što ne vrijedi ni 4kn (osim špekulativno jer 99% novih dioničara DKVS-R-A su tu špekulativno) nema smisla.
Nadalje svi ti špekulanti će na cijeni 7-8kn osjetiti STRAH.
A naravno pravi špekulanti čekaju oko 3-4kn i preuzimaju od drhtavih ručica!
[/quote]
Pa ista stvar vrijedi za tebe.Ti smatraš da će se trgovati na 3 ili 4 kn.Sa 12.000 kn možeš
staviti na kupnju

cijena kol kol .kumualtivno promet

4 3.000 3.000 12.000
3 1.000 4.000 12.000
2 2.000 6.000 12.000
1 6,000 12.000 12.000

Ovo je šema za tebe.Za sve naloge treba maksimalno 12.000 kn.I ja bi ćeka toliko nisko,ali se bojim da neću dokupiti kolićinu koju sam planira.Nikada ne znaš kada će njihalica nazad.Ovakve prlike
se rijetko pružaju.

ovo trgovanje u 13.00 je totalna debilana, pa nemamo svi vremena cijeli dan sjediti pred kompom i čekati 5 minuta do 13.00 sati da stavimo naloge.
ne znam što je ZSE htjela ovime postići, ali ovo nema veze s mozgom. ovdje bi svaki dan bilo po 100.000 kn prometa da je redovno trgovanje, a ovako….
posebno ne razumijem ove što prodaju svaki dan par tisuća komada. kad već vide da postoji interes, što ne stave odmah u 11 sati sve što imaju na recimo 10 kn pa neka vide kakav je interes. vjerojatno bi kupci sve pobrali u 13.00 i nakon toga bi dionica krenula u rast.
možda je to zapravo cilj, blokirati cijenu što duže na 10-12 kn. pitanje je samo zašto? što niži prosjek za javnu ponudu?? ne mora ovo raditi Žito ni Pipunić, možda netko treći u tišini skuplja, a onda ponudi npr. 25 kn. većina koji sada kupuju bi prodala, 100% zarada na brzaka

pametan čovjek vidi filiju i skloni se...



Kako treba kupovati bedake kao dkvs.
.0dredite cijenu po kojoj biste željeli kupiti recimo 15 kn
Dakle vi smatrate da vrijedi 15 ,ali nije li bolje kupiti niže
Stavite na kupnju malu količinu na tu višu cijenu-recimo 100 kom po 15
Stavite na kupnju 900 na 10
Stavite na kupnju 250 kom po 8
stavite na kupnju 750 po 5
Stavte na kupnju 500 kom na 4
Najviše koliko ovo može koštati je 10.000 kn i provizija.
ako prođete samo sa prvim nalogom po 15 platit ćete 1.500 kn-kako tuće niže i manje
ako vam pomete i ovih 900 po 10 plati ćete 100+900=1000 po 10 =10.000kn
ako vam pomete i ovih 250 po 8 ukupno prolazi 1250 po 8 što ćini 10.000
ako vam pomete ovih 750 po 5 kupujete 1250+750=2000 po 5=10.000
ako vam pomete i ovih 500 po 4 svih 2.500 prolazi po 4=10.000 kn
Bilo bi poželjno da vam je provizija u postotku a ne po nalogu jer ne može biti veća do postotka
na 10.000 kn.
Ovo objasnite brokeru i neka vam za sve ove naloge ne traži puno pokriće nego samo 10.000 i proviziju jer ne može biti više od toga.
Dajte dnevne naloge kako bi ovim novcima mogli ponovno u šoping poslje 13.
Tko ima toliko novaca/kao na VPIK gdje stoje nalozi i blokirana sredstva/.Novac mora raditi,a ne biti blokiran.
Onaj prvi nalog sa najvećom cijenom možete staviti odma li u posljednji trenutak u ovisnosti da li
želite dizanje cijene ili stvarno želite proći.Ne stavljajte se visoko da vas neki manijak ne zabije visoko.Sa tim najskupljim nalogom sa maksimalnim oprezom.Ostale na nižim
cijenama možete rasporediti ranije.
Je li vam jasno zašto stalno uspjevam kupiti DKVS.Što padne niže ulov je veći,a za iste novce.

Meni stvarno ništa nije jasno, osim da ti smanjujući prosjek ostaješ bez CASH-R-A i da ovo nemaš kome utopiti, osim nama koji te čekamo na 3-4kn.
[/quote]
Ovo će tehničari otkriti kao dobru priliku kada bude na trideset,gdje bi trebali izlaziti ovi koji
kupuju na deset.A onda do pedeset kao kroz sir.



Upravo tako kolega Lopina, presušit će sigurno do 3-4kn.

A bome plaćati 10kn nešto što ne vrijedi ni 4kn (osim špekulativno jer 99% novih dioničara DKVS-R-A su tu špekulativno) nema smisla.
Nadalje svi ti špekulanti će na cijeni 7-8kn osjetiti STRAH.
A naravno pravi špekulanti čekaju oko 3-4kn i preuzimaju od drhtavih ručica!
[/quote]

ako ovo vrijedi 0 kuna, onda ćete izgubiti istu količinu novaca neovisno kupite li 2500 komada po 4 kune ili 1000 komada po 10 kuna
ako firmu netko kupi (a ne samo imovinu), onda ćete zaraditi 2,5 puta više po dionici, ali je pitanje koju količinu ćete moći kupiti

dug đakovštine je oko 500 miliona kuna, a imovina je prema zadnjem dostupnom izvješću bila oko 800. dugotrajna imovina je oko 500 miliona. zna li netko što je uključeno u tu imovinu i koliko to realno vrijedi (ja pretpostavljam da se silos i tvornica mogu izgraditi za manje od 500 miliona).
zalihe su oko 125 miliona, pitanje je samo radi li se o virtualnim zalihama kao što je u silosima i virtualno žito.
financijska imovina od 35 miliona kuna je vjerojatno potrošena s obzirom da su u blokadi. ostaje još oko 100 miliona kuna potraživanja. to bi moglo ostati dioničarima. S obzirom na cca milion dionica, 100 kuna po dionici.

Znači, koeficijent bi mogao biti 10 (uz kupnju na 10 kuna), ali sam koeficijent govori da u finalu kupa igraju Manchester United i neki četveroligaš.




Upravo tako kolega Lopina, presušit će sigurno do 3-4kn.

A bome plaćati 10kn nešto što ne vrijedi ni 4kn (osim špekulativno jer 99% novih dioničara DKVS-R-A su tu špekulativno) nema smisla.
Nadalje svi ti špekulanti će na cijeni 7-8kn osjetiti STRAH.
A naravno pravi špekulanti čekaju oko 3-4kn i preuzimaju od drhtavih ručica!
[/quote]

ako ovo vrijedi 0 kuna, onda ćete izgubiti istu količinu novaca neovisno kupite li 2500 komada po 4 kune ili 1000 komada po 10 kuna
ako firmu netko kupi (a ne samo imovinu), onda ćete zaraditi 2,5 puta više po dionici, ali je pitanje koju količinu ćete moći kupiti

dug đakovštine je oko 500 miliona kuna, a imovina je prema zadnjem dostupnom izvješću bila oko 800. dugotrajna imovina je oko 500 miliona. zna li netko što je uključeno u tu imovinu i koliko to realno vrijedi (ja pretpostavljam da se silos i tvornica mogu izgraditi za manje od 500 miliona).
zalihe su oko 125 miliona, pitanje je samo radi li se o virtualnim zalihama kao što je u silosima i virtualno žito.
financijska imovina od 35 miliona kuna je vjerojatno potrošena s obzirom da su u blokadi. ostaje još oko 100 miliona kuna potraživanja. to bi moglo ostati dioničarima. S obzirom na cca milion dionica, 100 kuna po dionici.

Znači, koeficijent bi mogao biti 10 (uz kupnju na 10 kuna), ali sam koeficijent govori da u finalu kupa igraju Manchester United i neki četveroligaš.

[/quote]
gospodo mi raspravljamo cijenu dionice a ovaki gigant je u stećaju u srcu Slavonije jel to nije sramota gospodo to je najveći silosi u cijeloj Hrvatskoj tako vam je bilo i sa Slatinskim silosima otišli u stećaj pa ih je kupilo Žito sad rade sto na sat i onda imate u Čačincima silose tamo je koma tamo je gospodin Alebić i društvo poćistili silose a nekad su taj silols i mlin radili u tri smejene




Upravo tako kolega Lopina, presušit će sigurno do 3-4kn.

A bome plaćati 10kn nešto što ne vrijedi ni 4kn (osim špekulativno jer 99% novih dioničara DKVS-R-A su tu špekulativno) nema smisla.
Nadalje svi ti špekulanti će na cijeni 7-8kn osjetiti STRAH.
A naravno pravi špekulanti čekaju oko 3-4kn i preuzimaju od drhtavih ručica!
[/quote]

ako ovo vrijedi 0 kuna, onda ćete izgubiti istu količinu novaca neovisno kupite li 2500 komada po 4 kune ili 1000 komada po 10 kuna
ako firmu netko kupi (a ne samo imovinu), onda ćete zaraditi 2,5 puta više po dionici, ali je pitanje koju količinu ćete moći kupiti

dug đakovštine je oko 500 miliona kuna, a imovina je prema zadnjem dostupnom izvješću bila oko 800. dugotrajna imovina je oko 500 miliona. zna li netko što je uključeno u tu imovinu i koliko to realno vrijedi (ja pretpostavljam da se silos i tvornica mogu izgraditi za manje od 500 miliona).
zalihe su oko 125 miliona, pitanje je samo radi li se o virtualnim zalihama kao što je u silosima i virtualno žito.
financijska imovina od 35 miliona kuna je vjerojatno potrošena s obzirom da su u blokadi. ostaje još oko 100 miliona kuna potraživanja. to bi moglo ostati dioničarima. S obzirom na cca milion dionica, 100 kuna po dionici.

Znači, koeficijent bi mogao biti 10 (uz kupnju na 10 kuna), ali sam koeficijent govori da u finalu kupa igraju Manchester United i neki četveroligaš.

[/quote]
Slično sam razmišlja kada sam počeo ulaziti na trideset.Koeficijent je bio 3.
Bitni razlog je što Đakovština mora nastaviti proizvodnju.Silose nije uspjela srušiti ni avijacija,
ni artiljerija JNA,a neće ni stećaj.Samo će doći do promjene vlasništva.Kod HGspota nema
nićega.Imaju posao kojeg podržavaju banke da bi namirile svoj dug.Tu je daleko veći rizik,ali
kamikaze i dalje dokupljuju.
I u toj promijeni vlasništva nadam se da će ovaj moj papir koji ima pokriće u imovini od 800kn sa 500kn duga koja treba platiti odma netko biti spreman platiti barem 50 do 100.Zašto ovoliki raspon?Pa ako dođe do 50 i 100 je malo.Dakle,ovdje će biti.Daj sve ili uzmi pet do deset puta
više.Ova usporedba sa usporedbom sa mančesterom i četveroligašem nije primjerna,jer posao se
mora nastaviti.Ovdje nema ispadanja.Igra se nastavlja i traje još minimalno jednu godinu i po.
Nadajmo se da stečaj neće trajati uobičajenih pet godina.

Kako se to spekulira!? Meni je dobar ulaz i 11 kn a vi ekipo čekajte na 50,lipa. De budimo realni jedna Zdenka je u stečaju pa je 14kn O čemu pricamo. Jel netko bio u Đakovštini ? Jel znate koja je to firma?
Jel znate šta ona ima? Itd. Pa molim Vas da nestavljate naloge jer stalno se moram prebacivati.. Budite svi na 5KN ja cu na 11kn o pardon jucer je bilo 10KN hahha.. Pa ajmo pogađati zašto je ušao u nju Bakić Nenad??? Ima viška love pa mu ne treba ili želi pomoć radnicima?????

Dobar, Loš, Zao

New Report

Close