DKVS (Đakovština d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DKVS (Đakovština d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Još 30 minuta do otvaranja trgovine koja traje 1 sekundu
Nalozi se slažu na kupnji, a oni s direktnim prosljeđivanjem naloga na burzu čekaju zadnjih 30 sekundi da vide gdje će staviti nalog
Užarene oči bulje u monitor
Dlanovi se znoje
srce kuca jače
adrenalin raste [thumbsup]

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje

još da se radi o ozbiljnoj dionici -i da nema stečaja-bilo bi lijepo-ali narodu treba veselja-

ružno danas. [undecid]

O ovome sam pisao prije nekoliko dana , ova srećka nije skupa , ali plaćate je više nego što treba. Lud tko više ponudi preko 9 kuna , a i to je upitno.
Ja čekam i pridružujem se na 5 kn.

Da…bilo je dosta preskakivanja na asku. Jedan od 6400 komada.
Zanima me top 10 nakon današnjeg dana.

dajte mi objasnite nije mi jasno
kako je bio na bid na 11,50 11,60 a ovo sve oslo po 10?

hvala

Postanite Eu-robovi

…kada će više ova dionica u redovno trgovanje?????…ovo nema smisla…pa neka rasprodaju sve u par dana koji misle prodati a koji kupuju da mogu kupiti jer ovo je glupo…ako si lipu manje na kupnji ništa od kupnje…neka puste barem ta dva sata (11-13) da se trguje a ne samo stavljaju nalozi…ovako neću kupiti nikad jer tko će pogoditi koja cijena će proći…kad u zadnjoj sekundi netko stavi uznad tebe i gotovo…kakve su info. kada ide u redovito-nisam se bavio time pa ako netko jeste neka napiše…hvala…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


Da…bilo je dosta preskakivanja na asku. Jedan od 6400 komada.
Zanima me top 10 nakon današnjeg dana.

Danas smo imali 3 prodavača: 1 je stavio 3054 komada na 10 kn, zatim je na istu cijenu stavio još jedan 3354 komada i na kraju je ispod 10 stavio jedan 100 komada.
Daljnje kretanje cijene sad ovisi jesu li to ovoj dvojici bile zadnje (ili jedine) dionice ili imaju još koju. [yawn]
Ako će davati sutra ispod 10 kn, ja se opet uključujem u kupnju [thumbsup]

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje


…kada će više ova dionica u redovno trgovanje?????…ovo nema smisla…pa neka rasprodaju sve u par dana koji misle prodati a koji kupuju da mogu kupiti jer ovo je glupo…ako si lipu manje na kupnji ništa od kupnje…neka puste barem ta dva sata (11-13) da se trguje a ne samo stavljaju nalozi…ovako neću kupiti nikad jer tko će pogoditi koja cijena će proći…kad u zadnjoj sekundi netko stavi uznad tebe i gotovo…kakve su info. kada ide u redovito-nisam se bavio time pa ako netko jeste neka napiše…hvala…

ovo su dogovorene transakcije bar mi se ćini tako sve se odvija u sadnjim sekundama jel vidite da je sve netko pokupijo po 10kn



…kada će više ova dionica u redovno trgovanje?????…ovo nema smisla…pa neka rasprodaju sve u par dana koji misle prodati a koji kupuju da mogu kupiti jer ovo je glupo…ako si lipu manje na kupnji ništa od kupnje…neka puste barem ta dva sata (11-13) da se trguje a ne samo stavljaju nalozi…ovako neću kupiti nikad jer tko će pogoditi koja cijena će proći…kad u zadnjoj sekundi netko stavi uznad tebe i gotovo…kakve su info. kada ide u redovito-nisam se bavio time pa ako netko jeste neka napiše…hvala…

ovo su dogovorene transakcije bar mi se ćini tako sve se odvija u sadnjim sekundama jel vidite da je sve netko pokupijo po 10kn
[/quote]

Nije nitko pokupio po 10 , nego su poklopljeni svi na 10 , a to je velika razlika.



…kada će više ova dionica u redovno trgovanje?????…ovo nema smisla…pa neka rasprodaju sve u par dana koji misle prodati a koji kupuju da mogu kupiti jer ovo je glupo…ako si lipu manje na kupnji ništa od kupnje…neka puste barem ta dva sata (11-13) da se trguje a ne samo stavljaju nalozi…ovako neću kupiti nikad jer tko će pogoditi koja cijena će proći…kad u zadnjoj sekundi netko stavi uznad tebe i gotovo…kakve su info. kada ide u redovito-nisam se bavio time pa ako netko jeste neka napiše…hvala…

ovo su dogovorene transakcije bar mi se ćini tako sve se odvija u sadnjim sekundama jel vidite da je sve netko pokupijo po 10kn
[/quote]
[shocked]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

malo citam sta pisete. pa pokojoj cjeni vi mislite kupiti kada niste prošli? ja uredno prolazim

Dobar, Loš, Zao

New Report

Close