DKVS (Đakovština d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DKVS (Đakovština d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

DKVS d.d.u stečaju, MCAP cca jedna dvadesetina BV

Laži,laži me
Ti me lažeš najbolje
pjeva Vuica.
Sve ove igre na kupnji i prodaji su samo igre.U 12h i 58 čemo naslučivati istinu,a tek u sekundu
do 13 prava istina.
Preporuka:
Ako želite prodati ne stavljajte se prenisko jer vas možda netko tamo i zabije.
Ako želite kupiti ne stavljajte se previsoko,jer vas možda netko zakuca visoko.
Što je nisko,a što je visoko to ne može znati čak ni naš vrli Nostradamus Split.


DKVS d.d.u stečaju, MCAP cca jedna dvadesetina BV

Laži,laži me
Ti me lažeš najbolje
pjeva Vuica.
Sve ove igre na kupnji i prodaji su samo igre.U 12h i 58 čemo naslučivati istinu,a tek u sekundu
do 13 prava istina.
Preporuka:
Ako želite prodati ne stavljajte se prenisko jer vas možda netko tamo i zabije.
Ako želite kupiti ne stavljajte se previsoko,jer vas možda netko zakuca visoko.
Što je nisko,a što je visoko to ne može znati čak ni naš vrli Nostradamus Split.


nebih baš rekao da ovdje ima razloga za slavlje-ali svakome navolju-dali ima nekih potencionalnih interesanata za ovu firmu-to treba vidjeti-ali za očekivati je da će biti suzdržani do okončanja postupka-nezrelo je razmišljati da će ulagati novce u neizvjesnu situaciju…

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/Bcu6jmorar8KRZPHxiSSPQ==.pdf

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...



FIMA ispala iz top10, nemamo šta više pratit, treba nać novu zanimaciju za ovaj tjedan.

E moj James na moju stotku dobio si samo prosječnu ocjenu 20.Znaći da su ti već prije zabili
četiri asa.To je dobar znak.Lešinari kruže iznad nas.Htjeli bi kupiti.
A ima štošta za pratiti.Pipuniću treba obrtnih sredstava za pokretanje Đakovštine i kaže da je sve preko 4% kamate previše za obrtna sredstva.A za kupnju dugoročnih sredstava Đakovštine bi mu vjerovatno trebao kredit na trideset godina uz kamatu od 3%.Dakle,jedan golač želi kupiti
veliku firmu,ali nema novaca.Ako se uključi netko tko ima novaca moglo bi mu ovo uteći.
U svakom slućaju možemo očekivati reprogramiranje dugova vjerovnika,jer nitko neće dati
500 mil keša,pa i da cjelokupna imovina vrijedi 800 kako piše u bilanci.Najgore bi bilo za nas da se
pojavi takva budala jer bi mi dioničari tada stvarno ostali bez gača.Biće ovdje interesantno.
Ali Đakovština će opstati,nastaviti radit,netko će skinuti skorup.A ima tu mesa i za nas dioničare.

[/quote]
Samo ću konstatirati neke činjenice i pozvati na oprez. Po mom sudu ima jeftinih dionica na tržištu kapitala bar u ovoj krizi tako da svatko može naći odgovarajuću prema riziku koji preuzima na sebe.
Top 10 pozicija fonda FIMA MAXIMUM:
Hoteli Croatia d.d. 19.00%
TPDC Sarajevo d.d. 17.52%
Agro Međimurje d.d. 7.28%
Veterinarski zavod a.d. 6.24%
HYDR_LI 4.22%
Đakovština d.d. 3.09%
Jadrankamen d.d. 2.94%
Elektroprivreda BiH 2.74%
INTE_LI 2.67%
BH Telekom d.d. 2.57%
Ostalo 31.73%
TO JE ZA 12.MJESEC 2009.GODINE STANJE PA VIDIMO DA AKO NISU PRODAVALI DKVS da imaju na imovini fonda od oko 8 milijuna uloženo 3,09% u dkvs! računajte prema zadnjoj cijeni dkvs na 31.12. te možete odrediti odokativnom metodom broj komada koji posjeduju.
Dodao bih da prema zadnjim top 10 dioničarima dkvs još uvijek fima e. ima 10 701 komad!

Štednja je mudrost trošenja.

4400 komada na 10kn u posljednjoj sekundi.
Uvijek se pitam kako se uspiju uvaliti u zadnji trenutak?
[lol]

nema više jakog pritiska na prodaji. FIMA završava s izlazom, a izlaze mali dioničari koji ne mogu izdržati neizvjesnost, ali kupnja sve to bez problema apsorbira, cijena je danas ista kao u petak: 11,21 kn. ulaze špekulanti koji vole adrenalin, uzbuđenja i natprosječne zarade (ili gubitke ako baš sve propadne).
ja sam nešto sitno danas dokupio i sad čekam neka sve ide svojim tokom. ponovo ću kupovati kad dođu neke pozitivne vijesti za ovu firmu. što god neki pisali, obveze su i dalje manje od imovine i to mislim na ukupne obveze s uključenim kreditima! najveći dio toga može se bez problema reprogramirati, a još ako Pipunić dobije kredit iz vladinog fonda pomoći, brzo će se cijena dionice oporaviti

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje


4400 komada na 10kn u posljednjoj sekundi.
Uvijek se pitam kako se uspiju uvaliti u zadnji trenutak?
[lol]

Jedan veći na prodaji.Mi mali ,a ima nas ko termita ga popapali.
Mene nije skupilo.Bio sam malo niže,jer nikada ne znaš dali će udriti.Danas je bilo
izgledno da će kupnja tući po prodaji,sve do zadnje sekunde.Ali mali su čvrsti i ne spuštaju se.
Sa ovakvim brojem transakcija svake sedmice ostvarujemo pravo da uđemo u redovno trgovanje.
Promet bi trebao biti minimalno 500.000 kn za ubrzani ulazak u redovno trgovanje,a za to bi
trebalo protrgovati preko 45.000 kom sedmično što je praktično nemoguće.Ove količine ima
samo SLPF i nebi se moglo očekivati da će prodati tolike količine.
Još dva mjeseca igre najbrži prst.

Možda se je na ovoj razini ustabililo ili je lažnjak.
Eee kome se kocka sad možda to ima smisla a ne skupljati od 30 na dolje.

who dares, wins


Možda se je na ovoj razini ustabililo ili je lažnjak.
Eee kome se kocka sad možda to ima smisla a ne skupljati od 30 na dolje.

sve to s Đakovštinom je dosta mutno, što više pratim vijesti oko toga, čini mi se da se moglo i bez stečaja, ali da se na ovaj način Žito na mala vrata uguralo unutra. Gazda Žita najavio je da čeka kredu države s povoljnom kamatom da krene u investicije…Što to njemu točno znači pojma nemam… Moguće da će nakon pokretanja proizvodnje dati javnu ponudu za dionice na burzi, a možda će malo po malo kupovati od radnika koji ovise o njemu. Nisam računao, pa ako netko zna napamet da ponuda ide na 15-20 kn koliko bi mu love trebalo?

i da…za kockanje na ovoj cijeni ajde, s malim ulogom možda se na kraju isplati

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje



4400 komada na 10kn u posljednjoj sekundi.
Uvijek se pitam kako se uspiju uvaliti u zadnji trenutak?
[lol]

Jedan veći na prodaji.Mi mali ,a ima nas ko termita ga popapali.
Mene nije skupilo.Bio sam malo niže,jer nikada ne znaš dali će udriti.Danas je bilo
izgledno da će kupnja tući po prodaji,sve do zadnje sekunde.Ali mali su čvrsti i ne spuštaju se.
Sa ovakvim brojem transakcija svake sedmice ostvarujemo pravo da uđemo u redovno trgovanje.
Promet bi trebao biti minimalno 500.000 kn za ubrzani ulazak u redovno trgovanje,a za to bi
trebalo protrgovati preko 45.000 kom sedmično što je praktično nemoguće.Ove količine ima
samo SLPF i nebi se moglo očekivati da će prodati tolike količine.
Još dva mjeseca igre najbrži prst.
[/quote]

Lopina dobronamjeran savjet,nemoj previse zaglibit unutra,rizik je ogroman.Iako si i toga vjerovatno sam svjestan,ne mogu bas shvaiti zašto svaki dan probas dokupiti,pa zar nije bilo dosta covjece? [undecid]



Možda se je na ovoj razini ustabililo ili je lažnjak.
Eee kome se kocka sad možda to ima smisla a ne skupljati od 30 na dolje.

sve to s Đakovštinom je dosta mutno, što više pratim vijesti oko toga, čini mi se da se moglo i bez stečaja, ali da se na ovaj način Žito na mala vrata uguralo unutra. Gazda Žita najavio je da čeka kredu države s povoljnom kamatom da krene u investicije…Što to njemu točno znači pojma nemam… Moguće da će nakon pokretanja proizvodnje dati javnu ponudu za dionice na burzi, a možda će malo po malo kupovati od radnika koji ovise o njemu. Nisam računao, pa ako netko zna napamet da ponuda ide na 15-20 kn koliko bi mu love trebalo?

i da…za kockanje na ovoj cijeni ajde, s malim ulogom možda se na kraju isplati
[/quote]
Na dvadeset kuna trebalo bi mu cca 10 mil kn za kontrolni paket.Samo nema ni govora da bi mu
bilo tko dao po toj niskoj cijeni.Doslovno kada bi znali da je sutra likvidacija ne bi dobio po toj cijeni.Ali država svoj udio zna dati i po 1 kn,pa bi preuzimanje moglo i po tromjesečnom prosjeku
koje je u ovom trenu nešto ispod 13 kn sa tendencijom daljnjeg pada.Ovo bi bila izglednije
rješenje,ako se ne ukljući konkurencija.A ako se bude koristila situacija kao kod VUPIKa ponuda
može biti i na jednu lipu.Sve opcije otvorene.




4400 komada na 10kn u posljednjoj sekundi.
Uvijek se pitam kako se uspiju uvaliti u zadnji trenutak?
[lol]

Jedan veći na prodaji.Mi mali ,a ima nas ko termita ga popapali.
Mene nije skupilo.Bio sam malo niže,jer nikada ne znaš dali će udriti.Danas je bilo
izgledno da će kupnja tući po prodaji,sve do zadnje sekunde.Ali mali su čvrsti i ne spuštaju se.
Sa ovakvim brojem transakcija svake sedmice ostvarujemo pravo da uđemo u redovno trgovanje.
Promet bi trebao biti minimalno 500.000 kn za ubrzani ulazak u redovno trgovanje,a za to bi
trebalo protrgovati preko 45.000 kom sedmično što je praktično nemoguće.Ove količine ima
samo SLPF i nebi se moglo očekivati da će prodati tolike količine.
Još dva mjeseca igre najbrži prst.
[/quote]

Lopina dobronamjeran savjet,nemoj previse zaglibit unutra,rizik je ogroman.Iako si i toga vjerovatno sam svjestan,ne mogu bas shvaiti zašto svaki dan probas dokupiti,pa zar nije bilo dosta covjece? [undecid]
[/quote]
Za sada uletio samo sa petinom imovine.Odlučio da ću ući maksimalno sa četvrtinom.Još koja
tisuća komada i to bi bilo to.Ali niže od ovoga ako bude.
Hvala na dobronamjernom savjetu.Mislim ne cinično,nego stvarno.Hvala

New Report

Close