DKVS (Đakovština d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DKVS (Đakovština d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



DKVS d.d. u stećaju,sa MCAP cca 1/30/jednom tridesetinom BV/

koliki je BV kad se odbiju svi dugovi koji daleko nadmašuju vrijednost imovine firme?

Napokon glas razuma u ovom bezočnom drukanju da se naivce navuče da kupuju dionice firme koja je propala.
Pa što mislite da ova firma vrijedi da se veliki ne bi već masovno krcali??? Oni se ISKRCAVAJU a mali od njih kupuju zavedeni pričama lopine. Užas
[/quote]

DKVS d.d. u stećaju MCAP 1/29 jedna dvdesetdevetina.

Izvinjavam se zbog bezočnog druka.DKVS se zadnji dan/petak/tržila na jednu dvadesetdevetinu
netto kapitala prema stanju netto imovine prema zadnjem dostupnom izvješću na USE, a ne na tridesetinu.

Kolega Drako ima neke tajne podatke.Neka ih podijeli sa nama.Više brojeva.
Firma još nije propala i neće.
Normalno,da dosadašnji vlasnici dionica gube.Da li je gubitak od 28/29od 28 dvadeset devetina
velik ili mali donesite odluku sami.Ako vlasnici nešto ušićare za sebe u ovoj kataklizmi dobit može
biti, boli glava.Recimo tri do deset puta u slijedeću godinu i pol.Ali zaista može biti i potpuni
gubitak.Ovdje je velika nadnica za strah i ne treba ulaziti sa cjelokupnim kapitalom da ne izgubite sve.U ponedjeljak je ovo bila rizičnija investicija nego danas.
Dogodile su se neke pozitivne stvari koje nama kupcima povečava šanse na dobitak.
Ponavljam:Obečao sam da ću svaki komentar sa DKVS d.d. u stećaju da bi vas upozorio na rizik
pri kupnji ove dionice i da je rizik vaš.
Uvijek možete čekati razvoj situacije i kada bude sve čisto možete ući na 100 i više.I to bi tada trebala biti dobra investicija.I što je bitno sigurna.A sada je toliko nisko jer je rizična.
Pri donošenju odluke rizik investicije morate preuzeti sami.

Nakon more od blokade,stećajne more,Lopina more postali smo i udarna tema Noćne more od
Željka Malnara.Ministar unutarnjih poslova Republike Peščenica je preko razgranate mreže
agenata otkrio da je žito "nestalo"u luci Rijeka.
Potraga se nastavlja.Iz razgovora sa slušateljima,koji su se svi uključili u potragu za izgubljenim žitom
izgledno je da ćemo slijedeće sedmice znati i nazive brodova na koje je žito ukrcano,a
imena šofera,koji su vozili od Đakova do Rijeke,teško .Nikada ne znaš kada bi ih mogli zvati za nove slične ture.A izdajice nitko ne voli.I zato moramo prihvatiti šofersku šutnju,da nebi ostali bez tura.
Mislim da ih nebi trebalo osuđivati jer je velika kriza.Puno kamiona,a malo tura.


Eno VUPIK se vratio na burzu, ajmo usporedbe neke radit.
Ja nemam pojma, smao bacam bube u uho. [smiley]

Nisu ovo bube.Pokušavaš ljudima u uši ubaciti slona.
Drago mi je da si s nama.Strah se najbolje lijeći humorom.



Eno VUPIK se vratio na burzu, ajmo usporedbe neke radit.
Ja nemam pojma, smao bacam bube u uho. [smiley]

Nisu ovo bube.Pokušavaš ljudima u uši ubaciti slona.
Drago mi je da si s nama.Strah se najbolje lijeći humorom.
[/quote]
Pa rizik je visok, no baš me zanima ko bi se usudio shortati po 10 kn, da se može.

FIMA ispala iz top10, nemamo šta više pratit, treba nać novu zanimaciju za ovaj tjedan.


Nakon more od blokade,stećajne more,Lopina more postali smo i udarna tema Noćne more od
Željka Malnara.Ministar unutarnjih poslova Republike Peščenica je preko razgranate mreže
agenata otkrio da je žito "nestalo"u luci Rijeka.
Potraga se nastavlja.Iz razgovora sa slušateljima,koji su se svi uključili u potragu za izgubljenim žitom
izgledno je da ćemo slijedeće sedmice znati i nazive brodova na koje je žito ukrcano,a
imena šofera,koji su vozili od Đakova do Rijeke,teško .Nikada ne znaš kada bi ih mogli zvati za nove slične ture.A izdajice nitko ne voli.I zato moramo prihvatiti šofersku šutnju,da nebi ostali bez tura.
Mislim da ih nebi trebalo osuđivati jer je velika kriza.Puno kamiona,a malo tura.

…sve će se saznati jer je odlučeno da se u RH otkrije sva "mafija" jer drugačije nas neće primiti u EU…to je dobar znak…jer dok se ove pomalo otkriva drugima neće pasti na pamet da ulaze u tako velika krađe…zato sam optimista da ćemo mi brže iz krize nego što se misli…a DKVS neće propasti samo ako to odgovara državi i politici a budući da se rješava kriminal mala je mogućnost da se i nad DKVS dogodi još jedan kriminal…dakle ne propada jer će to biti još jedan plus za politiku koja želi što prije dokazati da je za EU…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


FIMA ispala iz top10, nemamo šta više pratit, treba nać novu zanimaciju za ovaj tjedan.

E moj James na moju stotku dobio si samo prosječnu ocjenu 20.Znaći da su ti već prije zabili
četiri asa.To je dobar znak.Lešinari kruže iznad nas.Htjeli bi kupiti.
A ima štošta za pratiti.Pipuniću treba obrtnih sredstava za pokretanje Đakovštine i kaže da je sve preko 4% kamate previše za obrtna sredstva.A za kupnju dugoročnih sredstava Đakovštine bi mu vjerovatno trebao kredit na trideset godina uz kamatu od 3%.Dakle,jedan golač želi kupiti
veliku firmu,ali nema novaca.Ako se uključi netko tko ima novaca moglo bi mu ovo uteći.
U svakom slućaju možemo očekivati reprogramiranje dugova vjerovnika,jer nitko neće dati
500 mil keša,pa i da cjelokupna imovina vrijedi 800 kako piše u bilanci.Najgore bi bilo za nas da se
pojavi takva budala jer bi mi dioničari tada stvarno ostali bez gača.Biće ovdje interesantno.
Ali Đakovština će opstati,nastaviti radit,netko će skinuti skorup.A ima tu mesa i za nas dioničare.

svi Vi koji kupujete djakovstinu ovih dana ili ste je kupili po 15 ili 16 kuna mozete mirno spavati jer ako ne dobijete svojih ocekivanih 40,50,60,70,80 ili 90 kuna dobit cete sigurno svojih 11 kuna jer meni tehnicka analiza pokazuje da ce sve to kupiti gospodin nenad bakic da smanji svoj ulazni prosjek sa100 kuna obracunato na 12000komada na 55,79 kuna obracunato na osnovicu od 24 000 komada
ja ne iznosim svoje misljenje….ja sam samo sluga tehnicke analize a dakako i bozji
pofuk



FIMA ispala iz top10, nemamo šta više pratit, treba nać novu zanimaciju za ovaj tjedan.

E moj James na moju stotku dobio si samo prosječnu ocjenu 20.Znaći da su ti već prije zabili
četiri asa.To je dobar znak.Lešinari kruže iznad nas.Htjeli bi kupiti.
A ima štošta za pratiti.Pipuniću treba obrtnih sredstava za pokretanje Đakovštine i kaže da je sve preko 4% kamate previše za obrtna sredstva.A za kupnju dugoročnih sredstava Đakovštine bi mu vjerovatno trebao kredit na trideset godina uz kamatu od 3%.Dakle,jedan golač želi kupiti
veliku firmu,ali nema novaca.Ako se uključi netko tko ima novaca moglo bi mu ovo uteći.
U svakom slućaju možemo očekivati reprogramiranje dugova vjerovnika,jer nitko neće dati
500 mil keša,pa i da cjelokupna imovina vrijedi 800 kako piše u bilanci.Najgore bi bilo za nas da se
pojavi takva budala jer bi mi dioničari tada stvarno ostali bez gača.Biće ovdje interesantno.
Ali Đakovština će opstati,nastaviti radit,netko će skinuti skorup.A ima tu mesa i za nas dioničare.

[/quote]

Ma tek to kupe Čakovečki mlinovi i gotovo… ako može todorić preuzimati prezadužene firme i od njih stvarati čuda…zašto nešto slično nebi mogli i čakovečki mlinovi….

hehe, drukeri su zaglibili u ovoj dionici i sad lansiraju stalno nove “kupce” propale firme da nađu naivce kojima će uvaliti dionice firme u stečaju koje su kupili po 10 kn [lol] [bye]




FIMA ispala iz top10, nemamo šta više pratit, treba nać novu zanimaciju za ovaj tjedan.

E moj James na moju stotku dobio si samo prosječnu ocjenu 20.Znaći da su ti već prije zabili
četiri asa.To je dobar znak.Lešinari kruže iznad nas.Htjeli bi kupiti.
A ima štošta za pratiti.Pipuniću treba obrtnih sredstava za pokretanje Đakovštine i kaže da je sve preko 4% kamate previše za obrtna sredstva.A za kupnju dugoročnih sredstava Đakovštine bi mu vjerovatno trebao kredit na trideset godina uz kamatu od 3%.Dakle,jedan golač želi kupiti
veliku firmu,ali nema novaca.Ako se uključi netko tko ima novaca moglo bi mu ovo uteći.
U svakom slućaju možemo očekivati reprogramiranje dugova vjerovnika,jer nitko neće dati
500 mil keša,pa i da cjelokupna imovina vrijedi 800 kako piše u bilanci.Najgore bi bilo za nas da se
pojavi takva budala jer bi mi dioničari tada stvarno ostali bez gača.Biće ovdje interesantno.
Ali Đakovština će opstati,nastaviti radit,netko će skinuti skorup.A ima tu mesa i za nas dioničare.

[/quote]
DKV d.d. u stećaju,MCAP na jednu dvadesetdevetinu /1/29/ BV

Ma tek to kupe Čakovečki mlinovi i gotovo… ako može todorić preuzimati prezadužene firme i od njih stvarati čuda…zašto nešto slično nebi mogli i čakovečki mlinovi….
[/quote]
DKVS d.d u stećaju MCAP jedna dvadesetdevetina/ 1/29 / knjigovodstvenog BV

Nisu blizu oltara,kao Toda.Previše se ponašaju kapitalistički jer jako rentabilno posluju.A to nisu
državni miljenici.DKVS je izgleda preparirana za nekoga drugoga.
Jer i ona može biti jako rentabilna.

http://zse.hr/default.aspx?id=28808

New Report

Close