DKVS (Đakovština d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DKVS (Đakovština d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

tko zna kako bu stečaj završio…možda se javi neki kupac…žito osijek, čakovečki mlinovi…ili škojo…zakaj nej? a onda su dioničari na konju…i ove cijenu će biti samo ružna prošlost!

Kupac će se sigurno javiti, čak bih rekao da je cijela situacija možda i izrežirana unaprijed kako bi Žito kupilo jeftinu imovinu. Problem je kolega (a znam da vi to jako dobro znate) što teško da će se iz novaca koji se dobiju za prodaju imovine namiriti obveze. Mislim da po onome što se vidi jako teško, no sve je moguće.
Ja samo rezoniram na temelju dostupnih činjenica, a ne nekakvih naklapanja, nadanja i sličnog. Znam da ljude uvijek najviše bole argumenti.

Uvijek radije kupujem dionicu koja iza sebe ima podlogu u fundamentima. Nije mi bitna trenutna cijena i čak pad cijene uslijed nekakvih anomalija na tržištu pozdravljam jer mi je to prilika da kupujem dionicu po još većim diskontima. A vrijemem uvijek sve stavi na pravo mjesto. Vidjet ćete tko je ovdje i tamo bio u pravu. Moja malenkost ili ovi drukeri koji na obje teme pljuju po meni. Ne bih se čudio da čak i neko raspravlja sam sa sobom.

Danas ćete već počet uvaljivat jedni drugima , jer ste već na 20% , samo kupaca i nema osim vas nekoliko , tako da ovih dana očekujem dosta svađe ovdje ,obmane ,i samoobmane.

U boj u boj… predlazem dokup i samo dokup do 300 kn..preuzimanje 100 posto vlasnistva a zatim svi na traktore i juris s Lopinom na celu kolone…bez zaustavljanja naprijed [thumbsup]

Kolko je danas prošlo u komadu, piso sam post na makrotemi taman. [angry]

2500

Danas se uključili novi prodavatelji i počeli se i oni preskakat u zadnjim sekundama , najbrži prst i na iskrcaju. Da je kupnja pametnija čekali bi na 10 kn najviše.

Svi pišete da će stečaj trajati godinu dana i da ćete imati vremena izaći, ali zanemarujete činjnicu da bi HANFA lako mogla obustaviti trgovanje, a što onda? Ostajete zarobljeni u dionici dok stečajni ne kaže: gotovo je, dionice vrijede 0 jer je stečajna masa manja od ukupnog duga. Zakup cijele firme s radnicima je odobren za 1 kn mjesečno, cijela firma moža će biti prodana za 100 kn, ne znam što vi očekujete od ovoga??
Razmišljao sam špekulativno ući, ali zaključio sam da je više od 1 kn po dionici preveliki rizik. Mnogi koji su ušli već se sada guraju na prodaji na 12 do 15 kn, a kad nastane prava panika bit će to jači zaron ispod 10 kn [bye]

moje pisanje je moje osobno mišljenje i nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica!


Danas se uključili novi prodavatelji i počeli se i oni preskakat u zadnjim sekundama , najbrži prst i na iskrcaju. Da je kupnja pametnija čekali bi na 10 kn najviše.

Danas slabe ručice što su jučer kupile nakon sinjočne emisije pobjegle.Neki sa ulazom na 10 i nešto
sa zaradom od desetak posto,neki sa nulom ako su ušli jučer,neki sa gubitkom desetak posto sa ulazom od 12 do 12,50 neki sa gubitkom preko 30% sa ulazom od 16,neki sa podnošljivih 70 %
sa ulazom na 30 ,a neki kao FIMA sa gubitkom od preko 95%.
Ostali ušli svi po istoj cijeni sa realnom šansom da zarade jer je prvi udar paničara,a to su prodavači bili danas , najjači.Blumen ove prodavače smatra prosvjetljenim i pametnim.Ja smatram da nisu.A odluka se donosi u zadnju sekundu.
Sutra/ponedjeljak/bi mogli očekivati sličan nastavak.
Ovo bi bilo sve odlično da izlaze stari dioničari kao FIMA i da se broj likvidnih dionica povečava,a ne trejderi koji kupuju_prodaju
bez gubitka ili samo sa malim dobitka ,jer se trži veliki broj dionica ,pa prosječan ulaz pada li ga pada.Ipak ovo povečava broj dionica u čvrstim rukama.
Ako netko želi da prosječan ulaz bude što niži čak može jedan dan biti na kupnji,a sutradan na prodaji i na taj način držati dionicu nisko.
Naš interes je da dionica počme rasti.I već drugi dan za redom kupnja nadigrava prodaju i letvica se lagano diže,ali ne toliko da i prosječna cijena zadnja tri mjeseca raste.

Prosječna tromjesečna cijena nakon današnjeg dana je cca 13kn.


Mnogi koji su ušli već se sada guraju na prodaji na 12 do 15 kn, a kad nastane prava panika bit će to jači zaron ispod 10 kn [bye]

A šta će izazvat pravi paniku…stečaj?! [shocked]

Pozdrav ekipi na rollercoasteru… [pray]

Pozdrav i tebi, dobro nam došao… [cool]



Danas se uključili novi prodavatelji i počeli se i oni preskakat u zadnjim sekundama , najbrži prst i na iskrcaju. Da je kupnja pametnija čekali bi na 10 kn najviše.

Danas slabe ručice što su jučer kupile nakon sinjočne emisije pobjegle.Neki sa ulazom na 10 i nešto
sa zaradom od desetak posto,neki sa nulom ako su ušli jučer,neki sa gubitkom desetak posto sa ulazom od 12 do 12,50 neki sa gubitkom preko 30% sa ulazom od 16,neki sa podnošljivih 70 %
sa ulazom na 30 ,a neki kao FIMA sa gubitkom od preko 95%.
Ostali ušli svi po istoj cijeni sa realnom šansom da zarade jer je prvi udar paničara,a to su prodavači bili danas , najjači.Blumen ove prodavače smatra prosvjetljenim i pametnim.Ja smatram da nisu.A odluka se donosi u zadnju sekundu.
Sutra/ponedjeljak/bi mogli očekivati sličan nastavak.
Ovo bi bilo sve odlično da izlaze stari dioničari kao FIMA i da se broj likvidnih dionica povečava,a ne trejderi koji kupuju_prodaju
bez gubitka ili samo sa malim dobitka ,jer se trži veliki broj dionica ,pa prosječan ulaz pada li ga pada.Ipak ovo povečava broj dionica u čvrstim rukama.
Ako netko želi da prosječan ulaz bude što niži čak može jedan dan biti na kupnji,a sutradan na prodaji i na taj način držati dionicu nisko.
Naš interes je da dionica počme rasti.I već drugi dan za redom kupnja nadigrava prodaju i letvica se lagano diže,ali ne toliko da i prosječna cijena zadnja tri mjeseca raste.

Prosječna tromjesečna cijena nakon današnjeg dana je cca 13kn.
[/quote]
Meni se čini da su bila samo 2 naloga na prodaji, jedan od 2.500 jedan oko 2300 komada. ne mogu garantirati, ali u 12:59:58 je bilo samo 2 naloga ispod 12 kn na prodaji, možda je još nešto uletjelo u zadnjoj sekundi.

New Report

Close