DKVS (Đakovština d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DKVS (Đakovština d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sutra svi po Tena oblatne u dućan, da imamo šta grickat od 11 do 13h.

Ovo je najbolja tema na forumu od kad ga ja pratim.Svaka čast James,lopina i ostali. Sve mi se čini
da ću vam se i ja sutra pridružiti .Tko hebe zaradu.

klodovik

Gledam i slušam Otvoreno te iznosim spasonosnu ideju: jedini način da postojeći dioničari spase svoja ulaganja je da za svaku dioncu DKVS, na račun Čakovečkih mlinova uplate 300 kuna i garantiram da će se za kratko vrijeme Đakovština pretvoriti u vrlo profatibilnu tvrtku pod dirigentskom palicom menađera iz ČKMLa [thumbsup]

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]



180-188. Zadnjih mjesec dana tu se vrtimo.
Kada ode preko 188 idemo na level 2.
Pa oko 200 na level 3.

Kolega kak se nekad lijepo pisali ovdje?
[/quote]
Šta se čudite kolega. Besplatan savjet, najskuplji savjet.
Bit će da su neki toliko mladi da još nisu imali vremena upoznati stečaj. [smiley]

Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis perseverare in errore. - Cum sapienti viro libenter diserimus

u Otvorenom se nagovještava novo Zatvaranje,da bar ima DORH-R-A i REMETINEC-R-A,to bi bile dionice sa najviše prinosa


Gledam i slušam Otvoreno te iznosim spasonosnu ideju: jedini način da postojeći dioničari spase svoja ulaganja je da za svaku dioncu DKVS, na račun Čakovečkih mlinova uplate 300 kuna i garantiram da će se za kratko vrijeme Đakovština pretvoriti u vrlo profatibilnu tvrtku pod dirigentskom palicom menađera iz ČKMLa [thumbsup]

Jeee ali onda Pankretić, Friščić i njima slični nebi mogli dalje od porte. Ipak postoji neka razlika između kapitalizma i socijalizma bez obzira što ni ovaj prvi nije nastao u baš idealnim okolnostima.
Brzo se zaboravi kako su seljaci ljetos protestirali ispred ČKML zbog otkupa pšenice po 0,80 kn.
Na kraju je ispalo da je ipak bolje uzeti 0,80 nego ništa.

who dares, wins

Jako gadno , sad tek razumijem prodavatelje ovih dana. Bolje 10 kn nego 0 kn , a to je ovdje prilično moguće. Imovina na bubnju i ne može pokriti dugovanja = dioničarima ne ostaje ništa. Ovdje nema preuzimanja , nego ide kupovina imovine propalog poduzeća.
Koliko pratim niste puno ni kupovali , par stotica , pa nećete puno poginut ?

OSVRT
i ja sam gledao otvoreno i sta sam mogao zakljuciti
oh boze mili u kakvom mi drustvu zivimo
pa ovo ak je istina da se tamo desilo to je da ti pamet stane
strasno nesto
za neverovati
pofuk



Sve ce biti ok, i sa Zdenkom se jos uvijek trguje, zar ne ? Kad se samo sjetim onog HOMS-a…:)

sa Zdenkom mislim da se više ne trguje, ali kod DKVS-a neće još dugo biti opasnosti delistiranja sve dok se ne okonča (ili ne obustavi) stečaj, a to je najmanje još 18 mjeseci. ovdje je bitno samo dočekati da FIMA završi mlatiti svaki dan na 10 kn, a onda slijedi žestok rast
[/quote]

…a ako Žito već u 6 mjesecu kupi , kako je rekao stečajni da je moguće, onda ne treba čekati 18 mjeseci…kolika će onda biti cijena dionice haaa???…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

i ja sam mislio sutra malo kupiti,ali se bojim da će pasti, jer tamo opasno kradu kaže Šišljagić,da neće pokrasti i dionice,kad su riješili i robne rezerve par tisuća tona,što je par tisuća dionica,ovome nema kraja,postat ćemo uskoro jedna velika Hrvatskovština

Moja iskustva u radu sa državnim firmama su katastrofalna. Tamo kradu svi od čistačice pa naviše. Pitanje je uopće da li je ta pšenica koja je nastala zaprimljena od dobavljača i u kojoj količini. Mene uopće ne bi začudilo da je upisivano više pšenice nego što je zaprimljeno. Treba poslati policiju unutra da ispita cijeli tok robe i pokuša naći gdje je roba nestala.

Što se tiče ovih koji traže da im država nadoknadi štetu i prijete blokiranjem tvornice to treba restjerati. Mogli su tu istu pšenicu prodati po 0,8 kuna i odmah uzeti novce. Umjesto toga su prodavali pšenicu firmi sumljivog boniteta iznad kune jer su vjerovali da će im porezni obveznici nadoknaditi štetu.

Riskirali su da bi zaradili više i sada neka prihvate gubitak. Nemože dobit završavati u privatnim džepovima, a gubitak se nadokađivati iz džepova poreznih obveznika.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

koliko sam ja shvatio,seljaci nisu prodali robu,nego je putem skladišnice ostavili na skladištenje sa pravom prodaje kada oni odluče ili uzimanjem robe za svoje potrebe,kako je vjerojatno nekome bila potrebnija on je uzeo prije i njihovo i državne robne rezerve,a to se događalo i u jeku najžešćeg rata po mnogim silosima i nitko nije nikada odgovarao za takve stvari,znači da imaju nečiji blagoslov.
Seljake se u ovom slučaju mora teretiti i za skladištenje pšenice koja je na papirima očito tamo,i to bi bio šlag na kraju

New Report

Close