DKVS (Đakovština d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DKVS (Đakovština d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Molim malu pomoć. Nije nikakav druk već mi je okvirna info potrebna. Dakle, da li itko možda zna od kada je Đakovštini blokiran račun? Unaprijed hvala na odgovoru

Mean people suck and nice people swallow!


Molim malu pomoć. Nije nikakav druk već mi je okvirna info potrebna. Dakle, da li itko možda zna od kada je Đakovštini blokiran račun? Unaprijed hvala na odgovoru

početka 2009. čini mi se veljače.

1. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./SZIF D.D. 132.131 12,54 Skrb. račun
2. MINISTARSTVO FINANCIJA 128.226 12,17 Osnovni račun
3. HZZO 82.027 7,79 Zast. račun
4. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 63.423 6,02 Osnovni račun
5. HZMO 50.289 4,77 Zast. račun
6. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 44.229 4,20 Skrb. račun
7. ĐAKOVŠTINA – NOVI ESOP D.O.O. 35.582 3,38 Osnovni račun
8. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA EQUITY – OIF S JAVNOM PONUDOM 12.701 1,21 Skrb. račun – 2500 kom
9. BAKIĆ NENAD 12.095 1,15 Osnovni račun
10. MATIĆ MIJO 9.546 0,91 Osnovni račun

@jurexx
zahvaljujem kolega [thumbsup]

Mean people suck and nice people swallow!

bilo vam je večers na dnevniku-NOVA-Tv – o ovoj respektabilnoj firmi- ako je vijerovati seljacima i njihovim izjavama -biti će blokada tvornice , biti će ovdje trakavice – što političke što socijalne…
o cijeni nebi komentirao -jer svaka negativna i pozitivna informacija će odraditi svoje -po odabiru -štovani forumaši…

Sve ce biti ok, i sa Zdenkom se jos uvijek trguje, zar ne ? Kad se samo sjetim onog HOMS-a…:)


Sve ce biti ok, i sa Zdenkom se jos uvijek trguje, zar ne ? Kad se samo sjetim onog HOMS-a…:)

sa Zdenkom mislim da se više ne trguje, ali kod DKVS-a neće još dugo biti opasnosti delistiranja sve dok se ne okonča (ili ne obustavi) stečaj, a to je najmanje još 18 mjeseci. ovdje je bitno samo dočekati da FIMA završi mlatiti svaki dan na 10 kn, a onda slijedi žestok rast

sve što pišem moje je mišljenje i ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica...


bilo vam je večers na dnevniku-NOVA-Tv – o ovoj respektabilnoj firmi- ako je vijerovati seljacima i njihovim izjavama -biti će blokada tvornice , biti će ovdje trakavice – što političke što socijalne…
o cijeni nebi komentirao -jer svaka negativna i pozitivna informacija će odraditi svoje -po odabiru -štovani forumaši…

Štovani lacoste ova firma bez problema bi bila između 200 i 300 kn.
Sa problemima manje.
Da li je današnjih 11,11 premalo.Vi vjerovatno još niste kupili količinu koja vas zadovoljava.Ili čekate.Imate još vremena za ući ,ali ako želite veće količine mislim da će trebati uskakati u ask.Izgleda da se FIMA iskrcala sa današnjih 8.000 kom.Treba se uključiti neki veći
prodavač da bi zasitija ovu nabujalu kupnju.Jedina nada je slavonac koji do sada nije prodao
ni jednu dionicu.
Kooperanti koji prijete blokadom tvornice imaju pravo.Glavni krivac za ovu situaciju je najveći dioničar,a to je hrvatska država,koja mora naći načina kako što prije isplatiti poljoprivrednike.Jednostavno ne
može se čekati da se to rješava iz eventualne stećajne mase.Nema zakonske osnove da kooperanti budu po prioritetu prije od ostalih vjerovnika.Seljaci bi morali čekati baram godinu dana. Takav je zakon.
A sjetva dolazi.Tu se već radi o strateškim interesima.
I zato,očekujem da će DKVS dobiti kredite iz novog jamstvenog fonda jer su oni ušli u probleme poslije 30.6.2008.što je uvjet da bi mogli dobiti te kredite,a radi se o prolongiranju rokova otplate
kredita i smanjenja kamata.Prije toga bi sadašnji vlasnici dionica trebali platiti jer su bili loši gospodari sa državom na ćelu.I ja ne očekujem da će sva korist ići nama koji smo se ukrcali po deset do trideset kuna te da mogu očekivati 200 kn.Ali stotka mi je realna želja u slijedeću
godinu do godinu i po dana.

Večeras na otvorenom tema DKVS,u 22.35.

Ništa to otvoreno ne valja bez lopine.Trebalo bi ga postaviti za direktora ili makar generalnog menađera
DKVS.Više je on učinio za DKVS nego cjelokupno rukovodstvo u zadnjih 15 g0dina.

klodovik

lopina jesi ti ovaj sa šeširom? [smiley]


lopina jesi ti ovaj sa šeširom? [smiley]

[lol] [lol] [lol]

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8

New Report

Close