DKVS (Đakovština d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DKVS (Đakovština d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

nije 4000 nego 7500 u komada i to je u zadnjoj minuti kad je vidio koliko ih je na kupnji. promijenio je s 5000 na 7500


imali su 39000 u dva fonda
19.09.2008. su pradali 10000 trenutno 9-om u top 10 po 95 kn
od 19.01.2010. do danas prodano je 26154 vjerojatno većina njihovih
sutra bi vjerojatno trebali pustiti i zadnjih 4000 – 5000 komada

kažeš zadnji 5000 komada ide sutra? onda uzmem i ja sutra 400-500 komada, kolko sam spušio prošle godine na dijonicama ovo da propadne totalka mi je kap u moru [lol]

sve što pišem moje je mišljenje, i ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!



imali su 39000 u dva fonda
19.09.2008. su pradali 10000 trenutno 9-om u top 10 po 95 kn
od 19.01.2010. do danas prodano je 26154 vjerojatno većina njihovih
sutra bi vjerojatno trebali pustiti i zadnjih 4000 – 5000 komada

kažeš zadnji 5000 komada ide sutra? onda uzmem i ja sutra 400-500 komada, kolko sam spušio prošle godine na dijonicama ovo da propadne totalka mi je kap u moru [lol]
[/quote]
uplati u crveni križ-pametnije je -potez hvale vrijedan-ovako saniraš nešto što nema veze sa biznisom..




imali su 39000 u dva fonda
19.09.2008. su pradali 10000 trenutno 9-om u top 10 po 95 kn
od 19.01.2010. do danas prodano je 26154 vjerojatno većina njihovih
sutra bi vjerojatno trebali pustiti i zadnjih 4000 – 5000 komada

kažeš zadnji 5000 komada ide sutra? onda uzmem i ja sutra 400-500 komada, kolko sam spušio prošle godine na dijonicama ovo da propadne totalka mi je kap u moru [lol]
[/quote]
uplati u crveni križ-pametnije je -potez hvale vrijedan-ovako saniraš nešto što nema veze sa biznisom..
[/quote]

A što to čovjek sanira? Pa ne daje on pare Đakovštini, ni Žitu, ni stečajnom, ni državi. Kupuje dionice na burzi od drugih ulagača ili oni od njega. Nije poanta koliko dionica vrijedi ( to sada nije moguće točno ni utvrditi niti će biti moguće sljedećih godinu i pol), već koliko skuplje će je moći prodati od cijene po kojoj je kupio.
Ovdje je keoficijent oklade vrlo visok u oba smjera jer možeš ili izgubiti sve (po zadnjim vijestima izgleda da ipak neće) ili ćeš zaraditi 400-500%.
Ako je točno da ovo rasprodaje FIMA (tako izgleda po top10), ona je danas-sutra gotova, a obzirom na ogroman interes kupaca (ili špekulanata) svaki dan 5 minuta prije 13.00 , ne sumnjam da će Đakovštinu brzo lansirati preko 20 kn. Da je normalan režim trgovanja Fimin dio bi odavna bio razgrabljen po 10 kn, a dionica na 30 kn. Ovako svi čekaju i skupljaju u 13.00 sati po 10,xx kn (dok još ima).

pametan čovjek vidi filiju i skloni se...


lopina daj javi na kolko ćeš se sutra postaviti da se stavim lipu iznad jer tebe izgleda uvijek poklopi … hvala unaprijed

Evo javljan se.Jučer sam bio prvi na kupnji na 200 kom na 15,01.Sa time sam htio proći i po toj cijeni i malo
nižoj ako se počmu nabildavati mali.
Istovremeno sam stavio još 500 kom na ćini mi se 12,78.
I sve to sam proša na 10,35.
Još sam bio na kupnji 700 kom na preko 10 i zeru više,ali u igri najbrži prst su me neki preskočili i to nisam proša.
Danas bi trebao biti posljednji udar FIME.Da li će biti ispod 10.Mislim da ću biti na kupnji ali se neću nabildavati.Već sam ionako dosta izložen ovoj dionici s obzirom na sredstva.Ako prođe prođe.
Danas postoji opasnost da ukoliko se stavite visoko i prođete po toj cijeni.A nije pametno plačati
12 do 15,ako izgleda da će se moći kupiti i na 10.
A danas bi se mogli pojaviti i mali prodavači koji su kupovali na 10.Ali ovdje se skupila ekipa
špekulanata koji lagano dokupljuje i koji neće tako lako prodati svoju kožu.
Šteta da još nismo u redovnom trgovanju.

i ekipa, što kažete za danas? ja mislim da bi kupnja mogla biti rekordno jaka na 10-15 kn ako je točno da danas FIMA prodaje zadnje dionice DKVS-a koje ima [thumbsup]
i ja ću danas na bid, bolje uzeti opet i po 10-12 kn ako već ne ide ispod toga [wink]

sve što pišem moje je mišljenje i ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica...



lopina daj javi na kolko ćeš se sutra postaviti da se stavim lipu iznad jer tebe izgleda uvijek poklopi … hvala unaprijed

…Jučer sam bio prvi na kupnji na 200 kom na 15,01.Sa time sam htio proći i po toj cijeni i malo
nižoj ako se počmu nabildavati mali.
Istovremeno sam stavio još 500 kom na ćini mi se 12,78.
I sve to sam proša na 10,35.

[/quote]

to je poanta kod ovog trgovanja u 13.00 sati – možeš se staviti gdje hoćeš, ako si na pravom mjestu (dovoljno iznad drugih) i tako sve ide po istoj cijeni , i tvoj nalog na 15 kn, i moj na 11 [wink]

sve što pišem moje je mišljenje i ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica...

8419 komada.
Biblijski iskrcaj, a cijena se šulja gore tiho na prstima.

Poker jedinica……..dobar [thumbsup]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

…sutra 15:15…i to onih od 10,xx…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Promet raste iz dana u dan!
Ovako na brzaka zbrojeno, ovaj tjedan bilo je oko 279.000 kn prometa. Da kojim slučajem sutra bude još oko 221.000K prometa, DKVS bi prešao u režim redovnog trgovanja?!
Sutra ako bude neka veća dogovorena transakcija počet će ludilo ovdje.
Ne znam samo da li FIMA ima dovoljno količina jer interesa ne manjka? [thumbsup]

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje


i ekipa, što kažete za danas? ja mislim da bi kupnja mogla biti rekordno jaka na 10-15 kn ako je točno da danas FIMA prodaje zadnje dionice DKVS-a koje ima [thumbsup]
i ja ću danas na bid, bolje uzeti opet i po 10-12 kn ako već ne ide ispod toga [wink]

Fantomska Fima vjerovatno aut.
Kako se nisam nabildava nisam ni proša.
Ovo je dosada bila najluđa igra najbrži prst.
Zaista,ovaj posebni režim nema nikakvog smisla.

New Report

Close