DKVS (Đakovština d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DKVS (Đakovština d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

mislim da bi se nakon današnje transakcije moglo promijeniti nečije stanje u top 10

Ja sam također ulupao par tisuća kuna u ovo, slično ko i u pounje, pa neće valjda sve propasti.

na radio đakovu u 14 poćima emisija sa pipuničem u vezi sa đakovštinom.

Jadranka Kosor: Tražim hitnu kriminalističku istragu u Đakovštini

http://www.seebiz.eu/hr/analize/kosor-trazim-hitnu-kriminalisticku-istragu-u-dakovstini,66957.html

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


na radio đakovu u 14 poćima emisija sa pipuničem u vezi sa đakovštinom.

I šta kaže?

volumen povećan, cijena stagnira….
čini se da će se na ovoj cijeni izvrtiti najveće količine



na radio đakovu u 14 poćima emisija sa pipuničem u vezi sa đakovštinom.

I šta kaže?
[/quote]
možeš slušat live preko interneta , mislim da će emisija trajat 1 sat.


volumen povećan, cijena stagnira….
čini se da će se na ovoj cijeni izvrtiti najveće količine

ja sam danas malo uzeo pa ćemo vidjeti kuda ide ovaj brod. jedva čekam sutra otvaranje u 13 sati. adrenalin radi hehe

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste


Jadranka Kosor: Tražim hitnu kriminalističku istragu u Đakovštini

http://www.seebiz.eu/hr/analize/kosor-trazim-hitnu-kriminalisticku-istragu-u-dakovstini,66957.html


pa nije li to mješanje u rad pravosuđa [smiley]

Nije pametno ulazit više od par tisuća kuna.
Ako ostane u stečaju dioničari sigurno neće dobiti ni lipe.
Ako država ne otpiše svoje potraživanje za izlazak iz stečaja nema šanse.

Aktualni sat u saboru , zadnje pitanje je bilo uvezi Đakovštine.
Premijerka je rekla da otpisa dugovanja nema , ni njima ni ikome , i traži se hitna istraga pljačke državnih rezervi. Zastupnik koji je postavio pitanje u replici je samo zamolio da vlada nadgleda stečaj , da ne dođe i do krađe imovine. Znači da je teški crnjak.
Poruka za sutra da ne letite u kupovinu preko cijene za koju se nudi. Bila bi i danas po 7-8 kn da se niste uzvrpoljili. I to je naravno propast u slučaju likvidacije tj. naplate iz imovine.

sve ok, ali je ostalo 2000 dionica na bidu po 10kn. znakovito da je bilo vuiše kupnje nego onih koji su htjeli van.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

New Report

Close