DKVS (Đakovština d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DKVS (Đakovština d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovdje je postalo turbo aktivno, tema je aktivnija od 90% ostalih, a da li je i dionica time postala atraktivnija vidjet ćemo u 13.00 sati [lol]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!




Vidim da je badava nekima govoriti. Isto je bilo i na temi Zdenka. Pa vidiš kako su završili.
Ovdje je stečaj jedina opcija. A u tom slučaju dioničari gube SVE.

Ne može se Zdenka usporedit s DKVSom . Zdenka je imala gubitke i dugove 4 puta veće od imovine, dok kod DKVS njena imovina i BV i nakon odbitka dugova daju ostatak 90-100 kn vrijednosti po dionici što daje solidnu garanciju na ovu cijenu od 12 kn
[/quote]

Kako si došao do tih podataka ?

Koliko je točno ovo da kapital prelazi dug ?…
Naime samo nama poznati dug iznosi 500 miliona KN …
1.053.563 dionica # 321,53 HRK BVPS = dosta ispod 500 mil..
Samo pitanje je koliko je ovo ispravna knjig. vrij.?

Pitanje je koliko je još gubitka …ne bi me začudilo da ima gubitka još …

Najgore od svega po meni je to što to mi niti nemožemo provjeriti , jer uprava podatke lažira …

[/quote]
I tako sedam godina za redom.
Ne budite smješni.U tih zadnjih sedam godina vidljiv je kontinuitet.DKVSutih sedam godina nije radila revalorizaciju imovine i porast kapitala je uvjetovan pozitivnimposlovanjem
Vjerovali ili ne:
P/E= 7,5/u pozitivi/u tih sedam godina_tako izračunao kolega Nino na temi best bay.
P/BV=12.5 :322=o,0388

P/E x p/BV=22,5 tako preporuča teorija

P/E x P/BV =7,5X0,0388=0,291

22,5:0,291= 77,32 pta
Pošto se u ovoj formuli p umnožak pojavljuje dva puta DKVS nije podcijenjen 77 puta nego "samo"

drugi korijen iz 77,32=8,79
8,79 x 12,50= 109,875 Ovo je fair cijena prema teoriji.
dragi investitori:
BIl Gates kaže da DKVS vrijedi 0-nisam zadovoljan jer nema ozbiljnih analiza
Split po TA kaže da DKVS ide na 5_uzeti ozbiljno u obzir
Lopina matematika na temelju financijskih izvješća i dostupnih podataka kaže da vrijedi minimalno 110,a sanja 60.
Zaista vam nije lako.A igra traje samo jednu sekundu.


Ne može se Zdenka usporedit s DKVSom . Zdenka je imala gubitke i dugove 4 puta veće od imovine, dok kod DKVS njena imovina i BV i nakon odbitka dugova daju ostatak 90-100 kn vrijednosti po dionici što daje solidnu garanciju na ovu cijenu od 12 kn

Kako ste se svi lijepo raspisali o DKVS, sada svima vrijedi 100 kn. Prije 10 dana kada je bila 30 kn nitko nije pisao da vrijedi 100 kn [thumbsup]

Prije nego potrošim i 1 lipu pogledam da li je proizvod hrvatski ili uvozni, i kupim hrvatski!

Prodaju 5.000 kom u petak vjerovatno odradio potencijalni kupac_preuzimatelj.
Izgledalo mi je kao namjerno rušenje cijene jer se prodavač spustio na 11 kn/prošlo po 12,50/.
Sa tom transakcijom tromjesečni prosijek je cca 18,20.
U samo tri dana minimalna prosječna cijena u eventualnom budućem preuzimanju je sa 40
kn. srušena na 18,20.
1.dan/srijeda/ mali paničari
2.dan/četvrtak/malo veće slabe ručice
3.dan/petak/5.000 kom jaka ručetina

Ukoliko HANFA ne blokira poslovanje zbog neizvjesnosti možemo očekivati daljnji pad prosijeka
ali teško ispod 15 kn.I zato ću ja biti na 10 kn.Pa što bude.

Za stečajnog upravitelja imenovan je Perica Mitrović, stečaj je otvoren danas u 9,30. ročište na kojem će se ispitivati tražbine odžat će se 8.4.

nigdar ni bilo da ni nekak bilo


Prodaju 5.000 kom u petak vjerovatno odradio potencijalni kupac_preuzimatelj.
Izgledalo mi je kao namjerno rušenje cijene jer se prodavač spustio na 11 kn/prošlo po 12,50/.
Sa tom transakcijom tromjesečni prosijek je cca 18,20.
U samo tri dana minimalna prosječna cijena u eventualnom budućem preuzimanju je sa 40
kn. srušena na 18,20.
1.dan/srijeda/ mali paničari
2.dan/četvrtak/malo veće slabe ručice
3.dan/petak/5.000 kom jaka ručetina

Ukoliko HANFA ne blokira poslovanje zbog neizvjesnosti možemo očekivati daljnji pad prosijeka
ali teško ispod 15 kn.I zato ću ja biti na 10 kn.Pa što bude.


Jeli se itko zapitao da je 5.000 komada prodao netko tko je bolje informiran od nas, pa da spasi što se spasiti da?

Samo mala napomena da ne ispadne da drukam na pad. I ja razmišljam o kupovini DKVS, ali se bojim da ne izgubim cijeli ulog. Znam ako priča prođe pozitivno da će biti dobra zarada. Sad sam postavljam pitanje, kupiti ili ne. Iskreno još se ne mogu odlučiti.

Prije nego potrošim i 1 lipu pogledam da li je proizvod hrvatski ili uvozni, i kupim hrvatski!


Lopina matematika na temelju financijskih izvješća i dostupnih podataka kaže da vrijedi minimalno 110,a sanja 60.
Zaista vam nije lako.A igra traje samo jednu sekundu.

Moja računa dosta je kraća. Vlada je svoj udio pokušala prodati za jednu kunu i nije uspjela. Dakle, DKVS vrijedi onoliko lipa koliko dobiješ kada jedan podijeliš s broj dionica u vlasništvu RH.


….

Samo mala napomena da ne ispadne da drukam na pad. I ja razmišljam o kupovini DKVS, ali se bojim da ne izgubim cijeli ulog. Znam ako priča prođe pozitivno da će biti dobra zarada. Sad sam postavljam pitanje, kupiti ili ne. Iskreno još se ne mogu odlučiti.

tako i ja…danas bi trebalo biti dno cijene jer je pokrenut stečaj i tko danas kupi teško da će sutra biti još jeftinije,,pitanje je na koju se cijenu staviti i koliki će biti interes prodavača prodati po ovim cjenama
piše da je sljedeće ročište na sudu tek u aprilu, znači biće još 2 mjeseca trgovanja bez nekih extra loših vijesti, ali mogu doći novosti oko pomoći vlade što bi jako promijenilo cijelu sliku na bolje
na koliko se postaviti,hmmmmm????



Prodaju 5.000 kom u petak vjerovatno odradio potencijalni kupac_preuzimatelj.
Izgledalo mi je kao namjerno rušenje cijene jer se prodavač spustio na 11 kn/prošlo po 12,50/.
Sa tom transakcijom tromjesečni prosijek je cca 18,20.
U samo tri dana minimalna prosječna cijena u eventualnom budućem preuzimanju je sa 40
kn. srušena na 18,20.
1.dan/srijeda/ mali paničari
2.dan/četvrtak/malo veće slabe ručice
3.dan/petak/5.000 kom jaka ručetina

Ukoliko HANFA ne blokira poslovanje zbog neizvjesnosti možemo očekivati daljnji pad prosijeka
ali teško ispod 15 kn.I zato ću ja biti na 10 kn.Pa što bude.


Jeli se itko zapitao da je 5.000 komada prodao netko tko je bolje informiran od nas, pa da spasi što se spasiti da?

Samo mala napomena da ne ispadne da drukam na pad. I ja razmišljam o kupovini DKVS, ali se bojim da ne izgubim cijeli ulog. Znam ako priča prođe pozitivno da će biti dobra zarada. Sad sam postavljam pitanje, kupiti ili ne. Iskreno još se ne mogu odlučiti.
[/quote]
Danas bi investitori koji su ulazili na 12 do 12,50 mogli izaći i kako sada izgleda izvjesno je da ih ima
7.500 kom po toj cijeni i 1500 kom po 16-Kako sam ti ja skinuo 1000 kom,a nemislim prodavati
znaći da ih ima 8.000.
Neki su bili u dokupu kao i ja i ne vjerujem da će se na prodaji pojaviti svih 8.000
na prodaji..
Svi ostali sa nekoliko tisuća kom su ušli manjina na 30 nekoliko tisuća kom i po 40_50 malo više.
Ali i onaj u petak je kapitalizirao gubitak na 12.50 sa vjerovatnim gubitkom od preko 95%.
Tko kaže da se neće ponovno pojaviti sekundu prije 13h i udriti po BIDU.Ukoliko želite
kupiti više komada treba se spustiti nisko ,a sa malom količinom od nekoliko stotina komada možete biti bahati i staviti se visoko,Bilo bi logično da dođe do nabildavanja na ASKU /guranje što niže/ i bježanje lažne kupnje u posljednji krenutaku i lupanje po BIDU.
Ali ako veliki kupac smatra da je 20 jeftino tada će on skupiti sve.
Igra najbrži prst u punom zamahu.

Vidim da se ovdje i dalje igra popularna igra zvana Bigger fool theory.
Ne znam da li niste primjetili, ali na burzi Vam je izašla obavijest o novim materijalnim činjenicama:

http://www.zse.hr/default.aspx?id=28664

zanimljivo, ni objava stečaja nije srušila Đakovštinu ispod 12 kn a prošlo je preko 6000 dionica u sekundi
ja sam danas malo uzeo, čisto radi zabave pa neka stoji ..te pare sam odmah prekrižio kao da mi je netko dao te dionice uz zabranu prodaje godinu dana…na kraju će biti 0 ili +500%, [wink]

nije mi jasno tko kupuje firmu koja ide u stečaj
jel mi može tko od iskusnijih kolega to objasniti

Postanite Eu-robovi

New Report

Close