DKVS (Đakovština d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DKVS (Đakovština d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Napisao sam ti da ide ovo do 5kn i prije nemoj ni kupovati jer bacaš novce!

TA na ovom primjeru, je isto kao i da ing. agronomije zaposlis da konstruira neboder…

Svakakvih gluposti covjek ovdje moze procitati.

mene je samo strah da bi mogli ovi koji su kupovaloi prosli tjedan jeftino jos jeftinije prodavati ovaj tjedan koji dolazi
a onda bi moglo i biti u pol cijene
ne kazem da firma ne vrijedi al panika kad krene

Postanite Eu-robovi



Napisao sam ti da ide ovo do 5kn i prije nemoj ni kupovati jer bacaš novce!

ovdje se slažem s lopinom, prije će na 20-30 nego na 5 kn. Tko će ti prodati po toj cijeni i zašto? Ako si dionice plaćao po 100 kn ili čak 200 kn, sasvim ti je svejedno prodaš li je sada za 5 kn ili za 0 kn jer nećeš dobiti gotovo ništa ni u jednoj prodaji.
Zato mislim da će 99% dioničara sačekati rasplet ove priče jer kad nisu prodavali do sada, još manje će sada.
Od preostalih 1% dioničara moglo bi se uzeti nešto DKVS pa neka se paca u portfelju… i da sve ode u dim, nije strašno ….ali ako ne ode … [thumbsup]
[/quote]
Bolje da si stavio na Manchester sigurnije ti je

Druže lopina nešto bih te pito, gdej je moje iz sliosa žito?


Potencijalni target 5,5kn. Prije toga potencijalni odbijanac do 15-16kn i nastavak pada prema
4,5-5,5kn.

…ahaaaaa…a ti kupuješ po 12 dok drugi čekaju 5… [lol] …tko je sad tu LOPINA???… [lol] …

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...



Napisao sam ti da ide ovo do 5kn i prije nemoj ni kupovati jer bacaš novce!

smiješan si. najbolje da kupiš za jednu lipu. ove cijene su bolesno niske a vidimo da ništa od stečaja. dakle, sve to je bila igra i netko je fino kupio dionica koje vrijede barem 10x više po cijenama ispod 15 kuna. poklončić.
[/quote]

Ništa od stečaja?! Što bi rekao Zdravko Pevec – evo, našli smo strateškog partnera koji će uložiti 300 milijuna eura… Gospon delboy, jedno je pisati bajke da će dioničari nakon stečaja oploditi vrijednost ulaganja u DKVS, za što postoji 0,18 % šanse, a drugo je napisati da od stečaja nema ništa…




Napisao sam ti da ide ovo do 5kn i prije nemoj ni kupovati jer bacaš novce!

smiješan si. najbolje da kupiš za jednu lipu. ove cijene su bolesno niske a vidimo da ništa od stečaja. dakle, sve to je bila igra i netko je fino kupio dionica koje vrijede barem 10x više po cijenama ispod 15 kuna. poklončić.
[/quote]

Ništa od stečaja?! Što bi rekao Zdravko Pevec – evo, našli smo strateškog partnera koji će uložiti 300 milijuna eura… Gospon delboy, jedno je pisati bajke da će dioničari nakon stečaja oploditi vrijednost ulaganja u DKVS, za što postoji 0,18 % šanse, a drugo je napisati da od stečaja nema ništa…
[/quote]
Niste se izjasnili na koje dioničare mislite:
-na državu sa ulazom po 300.
-na 99% od ostalih dionica sa ulazom od 100 do 250
na 0,5% dionica po 30 do 100
Ili ovih zadnjih 9000 kom u zadnja tri dana sa ulazom od 12 do 16 /cca 0,9% dionica/
Smatram da država neće zaraditi,ali će možda pogodovati strateškom partneru lešinaru.Ovisi koliko će spustiti gaće.Država je ionako krava muzara.

ma svejedno na što misli-ovo je klasična kocka sa neizvjesnim izhodom-tko voli neka izvoli-ali da se nekima stežu glasne žice -za budućnost ove investicije to se vidi-napominjem ne hvatati niže razine i smanjivati ili misliti da se smanuje ulazna cijena-to vam je samo lagani put u propast…


Druže lopina nešto bih te pito, gdej je moje iz sliosa žito?

Da je na mjestu cijena bi bila barem od 30 do 50.
Neki kažu da je pokradeno.
Direktor kaže da je izmliveno i ubačeno u proizvodnju.
Ja vjerujem direktoru koji je i dalje među 10 največih dioničara,naravno,ukoliko u petak nije prodao onih 5.000 kom.Naime svih 5.000 kom je jedan prodavač/jaka ručetina/zabio na BID.

14. pitanje za 500.000 kn: Tko je prodao 5,000 kom.

Ako odgovorimo točno:
15,pitanje za 1 mil kn:Zašto je to napravio tako brutalno,bez pumpanja ASK.


ma svejedno na što misli-ovo je klasična kocka sa neizvjesnim izhodom-tko voli neka izvoli-ali da se nekima stežu glasne žice -za budućnost ove investicije to se vidi-napominjem ne hvatati niže razine i smanjivati ili misliti da se smanuje ulazna cijena-to vam je samo lagani put u propast…

ili šansa za veliku zaradu …
ovaj nesretnik sa prodanih 5.000 kom u petak je vjrovatno spušija 90% uloga
a kupci su dobro napereni jer ovo može na 100 i više ,a može i na 1 lipu.
Ipak većina ćeka razvoj situacije i drži dionice.

evo kad smo kod zaliha žita, razlog zašto Čobanković nije dao dodatne količine iz obveznih rezervi čime bi se nastavila proizvodnja a radnici vjerojatno ne bi forsirali stečaj je što je nestalo 13 ooo (tisuća) tona žita iz silosa.

nigdar ni bilo da ni nekak bilo



ma svejedno na što misli-ovo je klasična kocka sa neizvjesnim izhodom-tko voli neka izvoli-ali da se nekima stežu glasne žice -za budućnost ove investicije to se vidi-napominjem ne hvatati niže razine i smanjivati ili misliti da se smanuje ulazna cijena-to vam je samo lagani put u propast…

ili šansa za veliku zaradu …
ovaj nesretnik sa prodanih 5.000 kom u petak je vjrovatno spušija 90% uloga
a kupci su dobro napereni jer ovo može na 100 i više ,a može i na 1 lipu.
Ipak većina ćeka razvoj situacije i drži dionice.
[/quote]
Kolega Lopina, ja vam osobno želim brutalnu zaradu u DKVS, iako nemam ovu dionicu. Ali, prestanite se stalno tješiti da su svi drugi kupovali po 100-200 ili i više. Ne vidim koja je utjeha u tome da su i drugi spušili.

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

New Report

Close