DKVS (Đakovština d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DKVS (Đakovština d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Na 7kn moglo bi biti iskrcaja veličine 50 do 100 tisuća komada, iza toga daljni pad cijene do 4,7-5kn.


Na 7kn moglo bi biti iskrcaja veličine 50 do 100 tisuća komada, iza toga daljni pad cijene do 4,7-5kn.

kolega -ako imate takve informacije -potrebno je samo da se postavite na najnižu cijenu-4 kune…
i od kuda vam ovih 50-100000 tisuća komada- ako ova količina krene onda bida neće ni biti…

50k-100k dionica je samo nekih 5-10% dionica.
E sad to može sve koštati na 5kn nekih 250keka.
Stoga bida će uvijek biti al ovisno po kojoj cijeni.
TA kaže rast do 16kn pa pad do cca 4,5kn.
I naravno bit ću na kupnji na 4,69kn.
Dotle ipak NE HVALA!

mene svrbi prst da ipak uletim idući tjedan unutra, naravno s manjom lovom pa što bude. u cijeni od 12 kn uračunato je pokretanje stečaja i rizik mogućnosti gubitka svog uloga u dionice. bilo kakva pozitivna vijest, pogotovo nekakva privatizacija , odgoda stečaja, pomoć vlade itd lansirali bi je gore kao katapult, a to TA ne može predvidjeti.
odlučit ću u ponedjeljak u 12.55, vremena dosta da pošaljem nalog [wink]

moji postovi nisu investicijski sasvjeti niti prijedlog za kupnju ili prodaju dionica

Kosor najavljuje konkretne mjere za jačanje gospodarstva

Premijerka Jadranka Kosor najavila je danas u Virovitici da će Vlada sljedeći tjedan donijeti vrlo konkretne mjere za jačanje gospodarstva, a nakon što je Vlada prošli tjedan donijela odluke o mjerama za gospodarski oporavak i razvitak te o namjeri sudjelovanja u osnivanju fondova za gospodarsku suradnju.

Vlada će sljedeći tjedan donijeti vrlo konkretne mjere za snaženje gospodarstva, u proceduru će uputiti zakon o jamstvenom fondu i kriterije za veliki projekt potpore gospodarstvenicima u koje zajedno idu Vlada, Hrvatska banka za obnovu i razvitak i poslovne banke, istaknula je premijerka u Virovitici na svečanosti otvaranja 15. Međunarodnog stajama gospodarstva, obrtništva i poljoprivrede Viroexpo 2010. Istaknula je da su to mjere za one kojima treba dodatni "vjetar u leđa", ali da se istovremeno radi i na mjerama za one koji su u osobito velikim poteškoćama te da će Vlada uskoro prezentirati i te mjere… poslovni dnevnik

evo sunca na vidiku za DKVS, kad se vladine mjere objave moglo bi doći do eksplozije cijene na burzi [thumbsup]

sve što pišem moje je mišljenje i ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica...



split vs. lopina
tehnika vs. fundametni…to be continued. [cool]

Ajde Splite izbaci TA.Veliki pad,veliki promet već desetak dana.
Ovo postaje interesantna dionica za trejdanje.
Čak i vi tehničari ovdje možete nešto prognozirati.Nadam se da si danas uša.
Koliko će biti cijena za dva mjeseca i po kada uđemo u redovno trgovanje.
[/quote]
Misliš da je TA sad relevantan pokazatelj? [bye]

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!




split vs. lopina
tehnika vs. fundametni…to be continued. [cool]

Ajde Splite izbaci TA.Veliki pad,veliki promet već desetak dana.
Ovo postaje interesantna dionica za trejdanje.
Čak i vi tehničari ovdje možete nešto prognozirati.Nadam se da si danas uša.
Koliko će biti cijena za dva mjeseca i po kada uđemo u redovno trgovanje.
[/quote]
Misliš da je TA sad relevantan pokazatelj? [bye]
[/quote]

Kako ne, tek sad je precizna – sve metode daju isti target  —> 0.


Tjedni RSI je izvršio probijanje dolje dok je cijena bila 34kn (jasno vidljivo na grafu)
te je pao na 25,48 (danas).
Očekujem daljni pad RSI-a na tjednom nivou do cca 9 ili 10 gdje je idealno mjesto ulaska.
Idealni target kupnje????
Po meni sve ispod 5,5kn.
Osobno prije 5,5kn neću kupovati, iako se slažem sa kolegom FLICK,
riskirati sa 1000-2000 kom dionica po 5,5kn.
Žao mi je jedino kolege Lopine i njegovog hazardnog gubitka!
Preporuka ne kupovati iznad 5,5kn dok ne odradi pad do kraja.

Ove vaše tablice me podsjećaju na eksponencijalnu jednađbu gdje smo utvrdili davne 1967.g.
da će Jugoslavija imati veći BDP po lobanji od Amerike u 2000.Pošli smo od pretpostavke da
će Jugoslavija imati porast od 10% u tom dugom razdoblju a trula Amerika s obzirom na kapitalističko uređenje jedva dva.
A poredpostavka je majka svih zaj…
Vidim da koristiš logaritamske tablice u padu a u rastu nisi baš obilat.
A kada će se popuniti jazovka gaap tj pad od 30 na sadašnjih 12.Kada će nazad na 30.
.Prije ćemo na 30
nego ispod 10.Sve negativno je uračunato u ovome padu.Svaka pozitivna vijest nas vraća na 30.
Ne trebate mene sažaljevati.
Moj prosječni ulaz nakon današnje kupnje 539 kom je 21,54.
Samo dvadesetak sretnika u ova zadnja tri dana bolji od mene.
Možda i manje jer su neki smanjivali prosjek ulaza.Njihov prosjek ulaza je daleko veći jer većina ima ulaz na 150 do 200.Očekivati da će 10% svih dionica proći uz gubitak 95% i više?
Gubitak 100% kao u Zdenki to razumijem.Ali 95% i zeru više.To mi izgleda suludo očekivanje.U DKVS sam namjeravao skinuti 200%.
Sa ulazom na 33 izlaz na 100.
Sada ću se zadovoljiti sa izlazom na 60.Opet skoro pa 200% dobiti.Prodat ću je tehničarima koji će tada utvrditi da slijedi rast i da je to dobra kupnja.
I zaista to će biti dobra kupnja,ali ne toliko kao ova zadnja po 12.
U ponedjeljak ponovni dokup i po većoj cijeni od ove ako bude.
Ponovno interesantan dan u ponedjeljak.
Već od 11 počimaju igre.Jedva čekam.Da li sam postao adrenalinski ovisnik.
Rast bi mogao biti malo sporiji jer bi se kupci u ova zadnja tri dana mogli preplašiti ili postati nestrpljivi i prodavati po ovoj zadnjoj cijeni tj po 12 ili se zadovoljiti sa "malom" zaradom sa cijenom od 15 do 20 tj,od 25 do cca 67% za nekoliko dana ulaganja.Pa to i nije loše,a naročito kada tržište ulazi u korekciju.

E moj Lopina, samo ti smanjuj prosjek, možeš tako smanjivati do nule!

Napisao sam ti da ide ovo do 5kn i prije nemoj ni kupovati jer bacaš novce!


Napisao sam ti da ide ovo do 5kn i prije nemoj ni kupovati jer bacaš novce!

smiješan si. najbolje da kupiš za jednu lipu. ove cijene su bolesno niske a vidimo da ništa od stečaja. dakle, sve to je bila igra i netko je fino kupio dionica koje vrijede barem 10x više po cijenama ispod 15 kuna. poklončić.

...povijest se ponavlja...


Napisao sam ti da ide ovo do 5kn i prije nemoj ni kupovati jer bacaš novce!

ovdje se slažem s lopinom, prije će na 20-30 nego na 5 kn. Tko će ti prodati po toj cijeni i zašto? Ako si dionice plaćao po 100 kn ili čak 200 kn, sasvim ti je svejedno prodaš li je sada za 5 kn ili za 0 kn jer nećeš dobiti gotovo ništa ni u jednoj prodaji.
Zato mislim da će 99% dioničara sačekati rasplet ove priče jer kad nisu prodavali do sada, još manje će sada.
Od preostalih 1% dioničara moglo bi se uzeti nešto DKVS pa neka se paca u portfelju… i da sve ode u dim, nije strašno ….ali ako ne ode … [thumbsup]

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje

New Report

Close