DKVS (Đakovština d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DKVS (Đakovština d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Oho, ušlo svježeg kapitala, bit će sexytime. [cool]

James,ti si opsjednut sa seksom.
U današnja vremena mislim da je ovo kompliment.


Netko je usporedjivao sa HG SPOT, tamo je banka napravila restrukturiranje, a ovdje….

Prijedlog za pokretanje stečaja podnijeli su radnici putem Sindikata poljoprivrede a danas su ga podržali svi članovi Uprave i Hypo banka, kao najveći vjerovnik.

Nisam kupio ali ako objave stecaj mozda uzmem komad za 5-10 kuna, tek tolko da mi neka obavijest dodje doma..

Ovi iz Hypa nisu normalni, gdje god je stecaj oni se pojave kao najveci vjerovnik.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Kakva banka takvi klijenti…

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Netko je usporedjivao sa HG SPOT, tamo je banka napravila restrukturiranje, a ovdje….

Prijedlog za pokretanje stečaja podnijeli su radnici putem Sindikata poljoprivrede a danas su ga podržali svi članovi Uprave i Hypo banka, kao najveći vjerovnik.

Nisam kupio ali ako objave stecaj mozda uzmem komad za 5-10 kuna, tek tolko da mi neka obavijest dodje doma..


U HGspotu ZABA je branila svoj ulog.Da li ga je obranila?Vidjet ćemo.
Kada naplate svoja potraživanja može i stećaj.
Mislim da je država zainteresirana da sačuva ovih 550 radnih mjesta,da obezbjedi preživljavanje
preko 1.000 kooperanata,da u ovom pasivnom kraju saćuva ovu najveću firmu.I to je razlog zbog
ćega sam i pored očajnog koeficijenta likvidnosti i blokade kupovao.Naravno,da kao vlasnik mogu
izgubiti cjelokupni ulog.Smatrao sam da je rizik mali s obzirom na potencijalnu zaradu.

PO cemu bi imao zaradu ako vise nisi vlasnik.
Tko je vlasnik Name i Dione u stecaju??

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


http://business.hr/hr/Kompanije/Vijesti/Dakovstina-odlazi-u-stecaj-za-tri-dana

bit će ovo zanimljivo za pratit
sam stečaj ne znači gašenje firme niti prestanak trgovanja dionicama DKVS
država ovdje ima preko 30% udjela a o budućnosti Đakovštine ovise tisuće ljudi tako da gašenje firme ne dolazi u obzir. ako se i donese formalna odluka o pokretanju stečaja, uvijek ima vremena tijekom stečajnog postupka da se strane dogovore i da se stečaj obustavi
ovo sada je samo stvar pritiska na državu od strane radnika radi neisplate plaća i banke da spasi kredit koji je dala DKVSu
ja bih to prepustio Todoriću pa da vidite kao bi firma procvjetala za godinu dana. neka napravi dokap i plati dugove i bit će ovo sretna priča na kraju


PO cemu bi imao zaradu ako vise nisi vlasnik.
Tko je vlasnik Name i Dione u stecaju??


zar su i one bile ikada na burzi???

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


split vs. lopina
tehnika vs. fundametni…to be continued. [cool]

Ajde Splite izbaci TA.Veliki pad,veliki promet već desetak dana.
Ovo postaje interesantna dionica za trejdanje.
Čak i vi tehničari ovdje možete nešto prognozirati.Nadam se da si danas uša.
Koliko će biti cijena za dva mjeseca i po kada uđemo u redovno trgovanje.



split vs. lopina
tehnika vs. fundametni…to be continued. [cool]

Ajde Splite izbaci TA.Veliki pad,veliki promet već desetak dana.
Ovo postaje interesantna dionica za trejdanje.
Čak i vi tehničari ovdje možete nešto prognozirati.Nadam se da si danas uša.
Koliko će biti cijena za dva mjeseca i po kada uđemo u redovno trgovanje.
[/quote]

Pa lijepo se vi u DKVS dogovorite pa kroz jedan tjedan odradite 500.000 kn prometa i idući tjedan ste već u redovnom ržeimu trgovanja (ostalo mi je to kad sam čitao pred jedno 10 dana pravila ZSE o posebnom režimu trgovanja)
Nemam DKVS-R-A za sada, ali razmišljam uzeti jedno 500 komada ako ostane na ovim cijenama. rizik gubitka postoji, ali ako se Vlada RH uključi u spašavanje ovdje može biti 200-300% zarade u sedmicu dana. Ne preporučam ovo svima, treba imat konjske živce [cool]

moje pisanje nije poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Tjedni RSI je izvršio probijanje dolje dok je cijena bila 34kn (jasno vidljivo na grafu)
te je pao na 25,48 (danas).
Očekujem daljni pad RSI-a na tjednom nivou do cca 9 ili 10 gdje je idealno mjesto ulaska.
Idealni target kupnje????
Po meni sve ispod 5,5kn.
Osobno prije 5,5kn neću kupovati, iako se slažem sa kolegom FLICK,
riskirati sa 1000-2000 kom dionica po 5,5kn.
Žao mi je jedino kolege Lopine i njegovog hazardnog gubitka!
Preporuka ne kupovati iznad 5,5kn dok ne odradi pad do kraja.

Potencijalni target 5,5kn. Prije toga potencijalni odbijanac do 15-16kn i nastavak pada prema
4,5-5,5kn.




split vs. lopina
tehnika vs. fundametni…to be continued. [cool]

Ajde Splite izbaci TA.Veliki pad,veliki promet već desetak dana.
Ovo postaje interesantna dionica za trejdanje.
Čak i vi tehničari ovdje možete nešto prognozirati.Nadam se da si danas uša.
Koliko će biti cijena za dva mjeseca i po kada uđemo u redovno trgovanje.
[/quote]

Pa lijepo se vi u DKVS dogovorite pa kroz jedan tjedan odradite 500.000 kn prometa i idući tjedan ste već u redovnom ržeimu trgovanja (ostalo mi je to kad sam čitao pred jedno 10 dana pravila ZSE o posebnom režimu trgovanja)
Nemam DKVS-R-A za sada, ali razmišljam uzeti jedno 500 komada ako ostane na ovim cijenama. rizik gubitka postoji, ali ako se Vlada RH uključi u spašavanje ovdje može biti 200-300% zarade u sedmicu dana. Ne preporučam ovo svima, treba imat konjske živce [cool]
[/quote]
može biti -ništa ne treba izračito tvrditi-ali ako se ponovi situacija kao sa Viktor Lencom -onda je ishod slab-stoga oprez-neznam što sve donosi bliska budućnost- ima vlada previše stvari za riješiti-dali će riješiti i ovaj slučaj treba vidjeti-

New Report

Close