DKVS (Đakovština d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DKVS (Đakovština d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Transakcije
Cijena Količina Vrijeme
12,51 31 13:00:00
12,51 120 13:00:00
12,51 300 13:00:00
12,51 10 13:00:00
12,51 170 13:00:00
12,51 95 13:00:00
12,51 200 13:00:00
12,51 305 13:00:00
12,51 300 13:00:00
12,51 700 13:00:00
12,51 500 13:00:00
12,51 100 13:00:00
12,51 200 13:00:00
12,51 1325 13:00:00
12,51 234 13:00:00
12,51 400 13:00:00
12,51 10 13:00:00
Je ali u magli. To su finte.

who dares, wins

čvrsta brana je na 12,xx kn, interes za kupnju na tom nivou je prejak za daljnji pad. idući tjedan ide odbijanac prema 20 kn. dobije li DKVS pomoć iz vladinog programa za spas gospodarstva (ili iz zajedničkog fonda rizičnog kapitala) doći će do naglog skoka cijene dionice
zato sam uzeo i ja nešto sitno danas, svjestan rizika, ali i nadprosječne mogućnosti zarade. sve ovo jako podsjeća na zbivanja sa HGSP i ona iskrcavanja na 25 kn pa potom žestok rast na 100 kn u par dana.
zna netko koji su uvjeti za prelazak u redovan ržim trgovanja i kad bi se to moglo dogoditi?

sve što pišem moje je mišljenje i ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica...

Imaš na ZSE pravila negdje. Određeni broj transakcija u toliko i toliko dana. To bi već imalo smisla jer ovaj način trgovine je jako gadan za bilo što pametno.

who dares, wins

nakon 3 godine opet sam kupio malo… ako ništa bar će bit adrenalina u 12:59

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


nakon 3 godine opet sam kupio malo… ako ništa bar će bit adrenalina u 12:59

Točno sam za to i ja kupio.

The difficulty lies not so much in developing new ideas as in escaping from old ones


čvrsta brana je na 12,xx kn, interes za kupnju na tom nivou je prejak za daljnji pad. idući tjedan ide odbijanac prema 20 kn. dobije li DKVS pomoć iz vladinog programa za spas gospodarstva (ili iz zajedničkog fonda rizičnog kapitala) doći će do naglog skoka cijene dionice
zato sam uzeo i ja nešto sitno danas, svjestan rizika, ali i nadprosječne mogućnosti zarade. sve ovo jako podsjeća na zbivanja sa HGSP i ona iskrcavanja na 25 kn pa potom žestok rast na 100 kn u par dana.
zna netko koji su uvjeti za prelazak u redovan ržim trgovanja i kad bi se to moglo dogoditi?

Isti argumenti doveli i mene, kupio 1325 kom pa šta bude, zbog te love ne mogu propast a može se dobro zaraditi, ako će biti prilike izdvojio sam još nešto dodatnih novčića za dokup.
Sretno svima, bolje i to nego igrat lutiju! [cool]


Nakon današnjih 16 transakcija ostvarili smo ukupno 54 transakcije od početka ovog kvartala.
Još desetak i ispunjavamo tromjesečnu kvotu za ulazak u redovno poslovanje.
Početkom četvrtog mjeseca ćemo u redovnom trgovanju moći pušiti od 10 do 16 h.
Molim,da mi originalan pisac oprosti što koristim njegove rijeći i što sam zaboravio njegovo ime.

Sa sadašnjih sedamnaest/17/transakcija ostvarili smo tromjesečnu kvotu od potrebnih
šezdesetak transakcija.Da je hanhin pravilnik pametan već u ponedjeljak bi trebali biti u redovnom
poslovanju jer smo za dvadeset dana ispunili tromjesečnu kvotu.

Izašao samo jedan jaći igrač sa okruglo 5.000 kom.
I to nije dobro jer će početi nabildavanje na ASK za izaći.Danas nije izašla ni jedna slaba ručica,kao i ni jedan trader jer je veliki spustio nalog na 11 kn u zadnju sekundu.Vjerovatno je to napravio jer vjesti
sa terena nisu dobre i možemo očekivati da se stećaj pokreće.
Što prije to bolje.Danas me pokupilo na dva naloga sa 550 kom.
Niže od 13 nisam bio.U ponedjeljak još 1000 kom na 10.Problem kod ovih glupih brokerskih kuća, jer ne mogu koristiti novac koji mi je blokiran po nalozima na bedacima na bedacima i poslije
13 h, iako nalozi nisu prošli.

Oho, ušlo svježeg kapitala, bit će sexytime. [cool]

bilo je danas ročište na trgovačkom sudu u Osijeku, stečajni sudac je saslušao zainteresirane strane i odluku donosi u ponedjeljak.

nigdar ni bilo da ni nekak bilo

http://business.hr/hr/Kompanije/Vijesti/Dakovstina-odlazi-u-stecaj-za-tri-dana

nigdar ni bilo da ni nekak bilo

Netko je usporedjivao sa HG SPOT, tamo je banka napravila restrukturiranje, a ovdje….

Prijedlog za pokretanje stečaja podnijeli su radnici putem Sindikata poljoprivrede a danas su ga podržali svi članovi Uprave i Hypo banka, kao najveći vjerovnik.

Nisam kupio ali ako objave stecaj mozda uzmem komad za 5-10 kuna, tek tolko da mi neka obavijest dodje doma..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Drzava se dogovori sa Agrokorom, radje bih da Ivica radi restrukturiranje, nego banka…
Uz ostre poteze ovo moze zavrsiti kao sretna prica.

Disclaimer: Uzeo i danas i jucer, cisto zanimacije radi, na burzi je sve kocka, omjer rizika i potencijalnog dobitka je veci nego na vecini dionica u Rvata.

New Report

Close