DKVS (Đakovština d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DKVS (Đakovština d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ajde lopina, znam da nisi kupio nii jednu dionicu pa se sada samo zezas.
Ne vjerujem ti da imas dionice DKVS-a odnosno ne vjerujem da si kupovao na 30 i 16 kn.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Ajde lopina, znam da nisi kupio nii jednu dionicu pa se sada samo zezas.
Ne vjerujem ti da imas dionice DKVS-a odnosno ne vjerujem da si kupovao na 30 i 16 kn.


Počeo sa 47 i odma izaša sa gubitkom provizije.
Uša na 40,pa na 33 ,pa na 30 pa na 16 pa na 12./Prosiječan ulaz 26,11/
Danas,smanjivanje prosječne ulazne cijene.
Plan sa sadašnjih 1300 kom doći na 2000.
Ako danas udre na 6 plan ispunjen.I tu nema puno priče.
Neću plašiti na prodaji u igri najbrži prst jer imam samo 4.500kn.
Da imam više to bi radio.Ali to će odraditi drugi špekulanti.
Bio sam na DKVS i na 150 u trejdanju i zarađivao.

cijenjeni lopina(iako se često ne slažem sa vašim analizama i dalje cijenjeni), svojedobno je na ovom forumu bio jedan forumaš mreich (počivao u miru) čiji je moto/potpis bio bez straha,pohlepe i sentimentalnosti! meni se čini da vi bolujete od treće boljke – previše ste se emocionalno uvukli u ovu dionicu(možda iz razloga prijašnje zarade na njoj i sl.). nemam ništa protiv vaše trenutne strategije(osim ovog lovljenja padajućeg noža) i ne preporučujem vam prodaju jednako kao što se ne bi usudio nekom preporučiti kupnju(iako prije nego prodaju). uglavnom ja sam jednom sanjao kako kupujem ovu dionicu na 145 kn i da raste 3 puta, kad je pala na 145 ipak ju nisam kupio jer sam sagledao širu situaciju unatoč solidnim tadašnjim fundamentima i izglednoj podcijenjenosti(nakon toga uvijek razum ispred emocija). uglavnom ne dajte se provocirati i samo mirno(ne znam zašto lešinarima odajete plan budućih poteza…).

fundamentalist




Gospodo ja mislim da se ova igra od Lopine zove Preferans i zvanje je Betl.
Za one koji ne znaju kak se to igra malo pojašnjenje. Tko zove ne smije osvojiti štih, nema aduta i tko uzme zvanje nije prvi na štihu. Znači ne smiješ zaraditi ništa.

Iznad Betla ima jos jedno zvanje…
[/quote]
Naravno. Sanac ali to nije dobra metafora za ovu situaciju.
[/quote]
Ne bih stavio ruku u vatru da nije. Uvijek mi je radje bilo odigrati Sanac i izgubiti nego isti slucaj na Betlu…
P.s. Malo filozofiranja ne skodi.

Mogao bih potpisati post kolege orphelina,a najviše u dijelu "zašto lešinarima odajete plan budućih poteza".Ima ponešto logike u pisanju kolege lopine,ali treba znati da se ne može protiv sentimenta.
Uovih par dana (ili sati ) može se na DKVS puno izgubiti,ali i zaraditi.Čista kocka.Meni je ipak draže dioničarstvo.Da ne bi opet sve bilo udri po lopini,moram prisjetiti cijenjenu forumsku zajednicu da je on
zagovarao ulazak u LPLH po 70 kuna i tko ga je poslušao dobro je zaradio.Sjećam se da je i tada bio ismijavan.Lopina očigledno ulaže po fundamentima pa nekad upali ,a nekad i ne.Uglavnom želim vam svima sreću ida izvučete živu glavu,a ako je moguće i da zaradite.

klodovik

načuo sam ba brokeri croatia banke u đakovu rade otkup dionica đakovštine, zvao sam poslovnicu i djelatnica mi je to potvrdila. inače 100% vlasnik croatia banke je hpb, odnosno država.

nigdar ni bilo da ni nekak bilo


Mogao bih potpisati post kolege orphelina,a najviše u dijelu "zašto lešinarima odajete plan budućih poteza".Ima ponešto logike u pisanju kolege lopine,ali treba znati da se ne može protiv sentimenta.
Uovih par dana (ili sati ) može se na DKVS puno izgubiti,ali i zaraditi.Čista kocka.Meni je ipak draže dioničarstvo.Da ne bi opet sve bilo udri po lopini,moram prisjetiti cijenjenu forumsku zajednicu da je on
zagovarao ulazak u LPLH po 70 kuna i tko ga je poslušao dobro je zaradio.Sjećam se da je i tada bio ismijavan.Lopina očigledno ulaže po fundamentima pa nekad upali ,a nekad i ne.Uglavnom želim vam svima sreću ida izvučete živu glavu,a ako je moguće i da zaradite.

Ja se sjećam postova kolege lopine kad je sve uvjeravao kako je kupnjaTNPL na 3500 odličan potez jer je jako pala i više neće padati, a onda je nakon par dana priznao da se iskrcao između 3000-3500 tim istima koe je uvjeravao u kupnju TNPL. Toliko o njegovoj dosljednosti.
Vidim da se ovi što su zaglavili u DKVS već 2 sata prije otvaranja stavljaju naloge na 12 kn i više te glume kupnju da navuku naivne, samo pazite da vam par sekundi prije 13 sati ne dođe neki veći igrač koji želi uzeti bilo kakav keš prije stečaja pa vam u ruke iskrca još hrpu bezvrijednih dionica. Za mnoge bi to bio konačan financijski krah na burzi [bye]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste


načuo sam ba brokeri croatia banke u đakovu rade otkup dionica đakovštine, zvao sam poslovnicu i djelatnica mi je to potvrdila. inače 100% vlasnik croatia banke je hpb, odnosno država.

Ono što je najbitnije – po kojoj cijeni nude otkup?


načuo sam ba brokeri croatia banke u đakovu rade otkup dionica đakovštine, zvao sam poslovnicu i djelatnica mi je to potvrdila. inače 100% vlasnik croatia banke je hpb, odnosno država.

koji brokeri oni ti imaju dva blagajnika normalno direktora ,tajnicu i čistačicu.
neznam koje tu broker. [yawn]

samo ponavljam ono što mi je djelatnica rekla kad sam ih zvao, navodno je na porti đakovštine oglas da croatia banka radi otkup dionica. informaciju o oglasu dobio sam od prijatelja iz đakova.

nigdar ni bilo da ni nekak bilo





Gospodo ja mislim da se ova igra od Lopine zove Preferans i zvanje je Betl.
Za one koji ne znaju kak se to igra malo pojašnjenje. Tko zove ne smije osvojiti štih, nema aduta i tko uzme zvanje nije prvi na štihu. Znači ne smiješ zaraditi ništa.

Iznad Betla ima jos jedno zvanje…
[/quote]
Naravno. Sanac ali to nije dobra metafora za ovu situaciju.
[/quote]
Ne bih stavio ruku u vatru da nije. Uvijek mi je radje bilo odigrati Sanac i izgubiti nego isti slucaj na Betlu…
P.s. Malo filozofiranja ne skodi.
[/quote]
To bez daljnjega. Bolje je pasti sanac nego betl. Ali za sanac trebaš imati i neke karte a na ovoj dionici su trenutno same sedmice, osmice. Šanse za uzeti štih su bar godinu dana slabe.

who dares, wins






Gospodo ja mislim da se ova igra od Lopine zove Preferans i zvanje je Betl.
Za one koji ne znaju kak se to igra malo pojašnjenje. Tko zove ne smije osvojiti štih, nema aduta i tko uzme zvanje nije prvi na štihu. Znači ne smiješ zaraditi ništa.

Iznad Betla ima jos jedno zvanje…
[/quote]
Naravno. Sanac ali to nije dobra metafora za ovu situaciju.
[/quote]
Ne bih stavio ruku u vatru da nije. Uvijek mi je radje bilo odigrati Sanac i izgubiti nego isti slucaj na Betlu…
P.s. Malo filozofiranja ne skodi.
[/quote]
To bez daljnjega. Bolje je pasti sanac nego betl. Ali za sanac trebaš imati i neke karte a na ovoj dionici su trenutno same sedmice, osmice. Šanse za uzeti štih su bar godinu dana slabe.
[/quote]
Kako izgleda za sada ovi što su jučer kupili po 12 danas bi mogli prodati po 18.
Da li će skinuti 50% u jedan dan.
Odlučit će najbrži prst ali izgleda da je 12 barijera.Danas nebi smjeli niže.Razočaran sam sa kupcima špekulantima da se ne nabildavaju na prodaji.Pa imaju dovoljno vrimena za pobjeći.
Ali i kupnja može pobjeći te je i ova kupnja možda lažna.A i ovi kupci na 18 su vjerovatno lažnjak.Ćemu se nabildavati ovako rano i dizati cijenu.Vjerovatno su na prodaji Navlače kupnju da da više.Za siguran ulazak na malo veću količinu ipak se treba se staviti na preko 25.
Ja bi danas kupio po dvanaest ili niže.
Ali ako se kupuje/torbari/ HPB croatia banka,u što sumnjam,možda bude metla i do viših cijena.

New Report

Close