DKVS (Đakovština d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DKVS (Đakovština d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Gospodo ja mislim da se ova igra od Lopine zove Preferans i zvanje je Betl.

nadodao bi samo na refu uz kontru … ali to zna bit ubojito i pretvorit te iz gubitnika u pobjednika (i obrnuto) u samo jednom djeljenju
[/quote]
To kolega. Igra refa. Šta bude da bude. [thumbsup]
[/quote]
Kontra na betl je opasna igra.Znao sam je dati.Mislim da treba proći samo jedanput od tri i ništa
ne gubiš.Bitno je da bude licitacija i da suigrać zna dokle sam licitira.A onaj koji zove igru ne
smije biti ziheraš i u licitaciji mora kupiti dvije šporke karte.Ali suigrač mora biti dobar igrač.


Kolega Lopina, brutalno neznanje i brutalni gubitak na blagom pozitivnom sentimentu… Jučer 46%, danas 25%. Pa kolega Lopina kad Vi odustajete?
Ili stvarno bacate sve niz vjetar???
Pa dug je 3x veći od kapitala i potraživanja. Čemu se nadate ovdje????
Moj savjet je prodajite jer brz je put do 10 lipa.

Ne sramoti nam grad.
Načiti bilancu i ne lupati budalaštine.
Sutra ulazi prije suda.
U ponedjeljak bi moglo biti puno skuplje.

split vs. lopina
tehnika vs. fundametni…to be continued. [cool]

Najvise za uc u ovu dionicu se isplati dati 50 kn minimalne brokerske provizije ili ako je nemate onda 1 kuna za 1 dionicu + trosak goriva Djakovo i nazad i na izvanrednoj skupstini mozda nesto pojest ako dadu..

Tu je jedini dobitak

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep





Gospodo ja mislim da se ova igra od Lopine zove Preferans i zvanje je Betl.

nadodao bi samo na refu uz kontru … ali to zna bit ubojito i pretvorit te iz gubitnika u pobjednika (i obrnuto) u samo jednom djeljenju
[/quote]
To kolega. Igra refa. Šta bude da bude. [thumbsup]
[/quote]
Kontra na betl je opasna igra.Znao sam je dati.Mislim da treba proći samo jedanput od tri i ništa
ne gubiš.Bitno je da bude licitacija i da suigrać zna dokle sam licitira.A onaj koji zove igru ne
smije biti ziheraš i u licitaciji mora kupiti dvije šporke karte.Ali suigrač mora biti dobar igrač.
[/quote]
Je ali ako padneš na kontru ili nedaj Bože rekontru a igrate od 150 dolje to je većinom izgubljena partija.

who dares, wins






Gospodo ja mislim da se ova igra od Lopine zove Preferans i zvanje je Betl.

nadodao bi samo na refu uz kontru … ali to zna bit ubojito i pretvorit te iz gubitnika u pobjednika (i obrnuto) u samo jednom djeljenju
[/quote]
To kolega. Igra refa. Šta bude da bude. [thumbsup]
[/quote]
Kontra na betl je opasna igra.Znao sam je dati.Mislim da treba proći samo jedanput od tri i ništa
ne gubiš.Bitno je da bude licitacija i da suigrać zna dokle sam licitira.A onaj koji zove igru ne
smije biti ziheraš i u licitaciji mora kupiti dvije šporke karte.Ali suigrač mora biti dobar igrač.
[/quote]
Je ali ako padneš na kontru ili nedaj Bože rekontru a igrate od 150 dolje to je većinom izgubljena partija.
[/quote]
ma sta bi bila uzgubljena????????
igra se do nule uostalom i kao ova dionica koliko mi se cini
pofuk

http://www.poslovni.hr/137693.aspx
Evo jedan stečaj.

@pofuče kod prefa je dobro da možeš i ispod nule što u dionici srećom ne ide.
Najbolje ti je npr. -30 i puno juha sa strane

who dares, wins


Kolega Lopina, brutalno neznanje i brutalni gubitak na blagom pozitivnom sentimentu… Jučer 46%, danas 25%. Pa kolega Lopina kad Vi odustajete?
Ili stvarno bacate sve niz vjetar???
Pa dug je 3x veći od kapitala i potraživanja. Čemu se nadate ovdje????
Moj savjet je prodajite jer brz je put do 10 lipa.

…malo sami sebi kontrirate…savjetujete da ne kupujemo tu dionicu a Lopini savjetujete da proda…a tko će mu onda kupiti??? nadam se da niste sebe ostavili na kupnji od 12 kn! ili možda jeste???…no znate li onu-tko se zadnji smije… 500 dionica po 12 kn je 6000kn…tko nije u tolikom gubitku prošle godine???malo tko, ako trguje od 2007…što je onda taj novac u DKVS? mogućnosti da tih 6000 postanu 3 i više x veće su 50:50 pa i više…ne zaboravite da još ništa nije riješeno pa ni odluka o stečaju još nije zakonski valjana…dakle…pustite ljude neka trguju, a tko ne riskira ne profitira…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


http://www.poslovni.hr/137693.aspx
Evo jedan stečaj.

@pofuče kod prefa je dobro da možeš i ispod nule što u dionici srećom ne ide.
Najbolje ti je npr. -30 i puno juha sa strane


mislio sam dok imas lovu u djepu
pofuk


http://www.poslovni.hr/137693.aspx
Evo jedan stečaj.

@pofuče kod prefa je dobro da možeš i ispod nule što u dionici srećom ne ide.
Najbolje ti je npr. -30 i puno juha sa strane


za ovu firmu da je bila d.d. uz cijenu dionice od 1kn
P/S=1/0=beskonačno

DKVS P/S 0,047 PODR 0,53 /desetak puta skuplja /

Ovi su gradili tvornicu kao Crnogorci hidrocetralu i na kraju utvrdili da nema vode.
Izgradili tvornicu i sve napravili jedino nije bilo kupaca za proizvod.
Primjer neprimjeran jer DKVS ima sigurni plasman proizvoda.A to je bitno.





Gospodo ja mislim da se ova igra od Lopine zove Preferans i zvanje je Betl.

nadodao bi samo na refu uz kontru … ali to zna bit ubojito i pretvorit te iz gubitnika u pobjednika (i obrnuto) u samo jednom djeljenju
[/quote]
To kolega. Igra refa. Šta bude da bude. [thumbsup]
[/quote]
Kontra na betl je opasna igra.Znao sam je dati.Mislim da treba proći samo jedanput od tri i ništa
ne gubiš.Bitno je da bude licitacija i da suigrać zna dokle sam licitira.A onaj koji zove igru ne
smije biti ziheraš i u licitaciji mora kupiti dvije šporke karte.Ali suigrač mora biti dobar igrač.
[/quote]
Najprije naučiti preferens pa dijeliti jedinice.Jer da si pravi poznavalac ove pametne igre bi ovo
prihvatio kao dobar savjet.A savjeti se plaćaju,

Danas ćemo imati jaku kupnju.Usudio bi se reći najjaču u zadnju godinu dana.
Mislim da se dio špekulanata jučer ukrca i da bi mogli raditi pritisak na prodaji da bi još kupili,
a ako i prodaju od 15 do 20 zarađuju "samo" 25 do 67 % na ulog .Mislim da neće dati jeftinije i da će bježati sa prodaje u igri najbrži prst.Ali zato će slabe ručice ,možda i ručetine biti navućene na prodaju.A onda će svi ovi ,koji sada pišu kontra ove dionice jer se žele nakrcati,sa ulaskom u redovno trgovanje koje se nebi trebalo dogoditi prije početka travnja,sa drugim nikovima početi
žestoki druk što bi ovu dionicu moglo lansirati barem na 50.To bi bilo sam 150% dobiti uz
prosiječan ulaz 20.
Možda lažna kupnja bude na 30,a lažna prodaja na 5.
I negdje će se naći.Jućer u 13.00 maksimalna kupnja je bila na 21,a prodaja na 9.
21:9=2,23
Kupnja je bila za "samo"133% veća prodaje.A li to nije bilo stvarno,naročito na kupnji po 21.Kupac
je znao da prolazi jeftinije.Ali danas možemo na 6 ,ali i na 20.
Biti ću na 6 i više na kupnji,ali po dvadeset ne dam.
Ne dajte se zaplašiti sindromom Zdenka.

New Report

Close