DKVS (Đakovština d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DKVS (Đakovština d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ak imaš takav auto ne moraš ništa ni govoriti. Ja sam ti svojevremeno imao jednog poznanika koji je vozio Lamborgini. Nekoliko puta je za brisačem znao nalaziti ovakve poruke: "Ja sam ti jednako lijepa kao ovaj tvoj auto" i broj telefona dotične. Da ne povjeruješ ali tako je.
[/quote]
I ja sam nakon post-a na ovoj temi dobio poruku na private : Ja sam ti jednako lijepa kao ova tvoja dionica.Da ne povjeruješ, ali tako (nekako) je.





Za sada slaba špekulantska ekipa na DKVS.
Prodaja na 18 je ozbiljna.Mislim da neće bježati.Dapaće mogli bi se spustiti.Ali ništa ne poduzimaju da
odglume kupnju,Barem za sada.Ovaj kamikaza na prodaji po 10 zna da neće proći po 10.
Pitanje:Dali ćemo na 18 ili 12.
Mislim da u igri najbrži prst idemo na 14 do 15.

za ove kombinacije najbolje da nazovemo milana tarota on se u te stvari kuži
ne znam kako ti dodjes do ovih rezultata jel bacanjem graha il imas conanonv nož?

[/quote]
Kamikaza sa 1670 kom zabio na 12.Sa malo razuma mogao je proći na 16 sa 1000 kon.
Možemo reći da je i on žrtva igre najbrži prst.Izgubio je "samo "25% danas.A koliko je izgubio do sada.Ovo jednostavno ne mogu razumijeti.Ja mu se zahvaljujem jer sam prošao jeftinije za tih 25%.
Netko će reći da sam izgubio jer će ovo još dolje.
Ipak smanjeni gubitak je dobitak.
Prosječni ulaz smanjen na 26,.
[/quote]

vau ekipa koja s autima traže žene
valjda ima i takvih
kolega lopina ima jedna izreka koja kaže da se ne fataju padajuće čakije
[/quote]
Kupovao sam i na 40 očekivajući ovakav razvoj situacije.Pa na 30 do 33.
Pa na 16 pa na 12.
Sutra na 10 ili 20 pojma nemam,ali ću biti na kupnji.Stotinjak do 200 kom.Ovisno o cijeni.
Problem je što sam totalno zapeka u bedacima .Ništa ne prodajem pa moram štampat lovu.





Za sada slaba špekulantska ekipa na DKVS.
Prodaja na 18 je ozbiljna.Mislim da neće bježati.Dapaće mogli bi se spustiti.Ali ništa ne poduzimaju da
odglume kupnju,Barem za sada.Ovaj kamikaza na prodaji po 10 zna da neće proći po 10.
Pitanje:Dali ćemo na 18 ili 12.
Mislim da u igri najbrži prst idemo na 14 do 15.

za ove kombinacije najbolje da nazovemo milana tarota on se u te stvari kuži
ne znam kako ti dodjes do ovih rezultata jel bacanjem graha il imas conanonv nož?

[/quote]
Kamikaza sa 1670 kom zabio na 12.Sa malo razuma mogao je proći na 16 sa 1000 kon.
Možemo reći da je i on žrtva igre najbrži prst.Izgubio je "samo "25% danas.A koliko je izgubio do sada.Ovo jednostavno ne mogu razumijeti.Ja mu se zahvaljujem jer sam prošao jeftinije za tih 25%.
Netko će reći da sam izgubio jer će ovo još dolje.
Ipak smanjeni gubitak je dobitak.
Prosječni ulaz smanjen na 26,.
[/quote]

vau ekipa koja s autima traže žene
valjda ima i takvih
kolega lopina ima jedna izreka koja kaže da se ne fataju padajuće čakije
[/quote]
Kolega krivo ste shvatili. Nije on ništa tražio već je otišao na kavu, a ove su se same nabacivale.
Tu nije greška u njemu…

who dares, wins

Znam da vladaju drugi vjetrovi i da se malo toga moze usporediti,
ali evo par kronoloskih crtica kako je to bilo kod ZDNK

Prvi tekst gdje sam nasao da se pise o stecaju, skoro cetiri godine prije
pojavljivanja na burzi.

Zdenku čeka stečaj s preustrojem – 09.01.2002.
Vaš link

Prijedlog o otvaranju stecaja – 30.12.2008. cijena -10%

Rjesenje o otvaranju stecaja – 27.01.2009. cijena -50%

Nakon toga prolazili su mali volumeni, sa padovima s 20 na 10kn
pa rast na 30 pa pad na 8, da b i sve zavrsilo oko 15kn.

NFT - Act as if it were impossible to fail

kod ZDNK- ljudi su na kraju gadno popušili sve što su uložili jer na kraju uopće nije bilo kupaca, a dionice su na kraju maknute s burze pa nije završilo na 15 nego na 0 (nula) kuna! totalna pušiona!
da smo na nekom vrhuncu marketa, onda bih rekao ajde de riskirati neku malu lovu s nekakvim DKVS-om, ali u situaciji gdje je cijeli market skoro na dnu ići ulagati u firmu koja ide u stečaj je suludo! ima more podcjenjenih dionica firmi koje stabilno posluju i koje će sigurno preživjeti krizu, pa za koga vraga bi netko u ovakvoj situaciji išao suicidalno ulagati u DKVS koji ide u stečaj ?!?!? [bye]

mislim da je svaka cijena po kojoj se ova dionica može prodati super cijena.


kod ZDNK- ljudi su na kraju gadno popušili sve što su uložili jer na kraju uopće nije bilo kupaca, a dionice su na kraju maknute s burze pa nije završilo na 15 nego na 0 (nula) kuna! totalna pušiona!

ne pratim situaciju na zdenki ali to što su dionice maknute s burze ne znači ništa. ne trguje se virtualnim papirima nego stvarnim udjelom u vlasništvu. pitanje je kako će se provesti stečaj ali kada se proda sva imovina i namiri sav dug tada vlasnici dijele ostatak. nije nemoguće da taj ostatak po dionici ne bude simboličan

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Znam da vladaju drugi vjetrovi i da se malo toga moze usporediti,
ali evo par kronoloskih crtica kako je to bilo kod ZDNK

Prvi tekst gdje sam nasao da se pise o stecaju, skoro cetiri godine prije
pojavljivanja na burzi.

Zdenku čeka stečaj s preustrojem – 09.01.2002.
Vaš link

Prijedlog o otvaranju stecaja – 30.12.2008. cijena -10%

Rjesenje o otvaranju stecaja – 27.01.2009. cijena -50%

Nakon toga prolazili su mali volumeni, sa padovima s 20 na 10kn
pa rast na 30 pa pad na 8, da b i sve zavrsilo oko 15kn.


Danas se događa sve brže i brutalnije.Blokada je spustila cijenu DKVS sa
100 na 40 60% u godinu dana
inseideri sa pozavanjem razvoja situacije sa 40 na 30 25% u mjesec dana
1,dan najava pokretanja stećaja sa 30 na 16 pad 46%
2.dan/danas/ sa 16 na 12 25%
3,dan/sutra/sutra sudska odluka o pokretanju stećaja znaći još 50 pada
Dakle,sutra 6 kuna.
Sve je moguće.
Ipak,nemojte uspoređivati proizvodnju sira i silos u poljoprivrednom podrućju.Đakovština je
strateški važna kompanija.I zato kupujem,svjestan da sve može ostati isto tj,i proizvodnja i silosi,i
tvornice a da samo vlasnici/dioničari/najviše gube.Ja sam svjestan da dioničari gube
ali igram na igru da neće izgubiti sve.
Država je kupila po 300 a sada je 12 pala na 4% uloga
ostali puše cca 12:200= na 6%=bravo bolji od države za 50%
ja 12:26=46 Bolji od države za 46/4 x100= 1150 tj bolji za 1050 %
Neš ti utjehe:
Država puši puno ,i to naše.
Vi pušite svoje.Previše.
Ja pušim svoje.
Zaključak:svi smo dobro spušili.
Tako su karte složene.

Malo novosti:

Stečaj Đakovštine izazvao brojne reakcije

– U Trgovačkom sudu u Osijeku za sutra je zakazano ročište za ispitivanje uvjeta za otvaranje stečajnog postupka nad Đakovštinom d.d.. Na ročište su pozvani zakonski zastupnici dužnika, njih četvero, poslovna banka i predlagatelj, odnosno radnici zastupani po sindikatu.
……………
– A u rješavanje situacije u kojoj se našla najveća đakovačka tvrtka uključila se i politika, potvrdio nam je tijekom jučerašnje posjete Katoličkom bogoslovnom fakultetu Vladimir Šeks, potpredsjednik Sabora.
Šeks tvrdi da Đakovštinu čeka mukotrpna konsolidacija, ali se nada da će strateški partner, Žito, sačuvati proizvodnju i radna.
…………….
– Istodobno, ne stišavaju se reakcije na stanje u Đakovštini d.d. Priopćenjem za javnost oglasio se Radomir Blažević, predstavnik radnika u Đakovštini Novi Esop, odnosno vlasničkog udjela radnika u temeljnom kapitalu te tvrtke. On se ogradio od svih, kako navodi, „razgovora, pregovora i drugih aktivnosti koje su vodili Sindikat PPDIV-a, Radničko vijeće i sadašnja Uprava Đakovštine u zadnjih mjesec dana, bez predstavnika pregovarača ESOP-a“. „Za sve eventualne negativne posljedice i moguću nastalu štetu za radnike Đakovštine teretit će se Sindikat PPDIV-a, Radničko vijeće i sadašnja Uprava Đakovštine“, tvrdi Blažević. Napominje da se pregovarači Đakovštine Novi ESOP zalažu za ostvarivanje svih radničkih i vlasničkih prava radnika temeljem potpune primjene kolektivnog ugovora i Zakona o radu, što su, kako tvrdi, zastupali u razgovorima u Ministarstvu poljoprivrede.
Blažević se proviti stečaju i zato je danas uputio i zahtjev predsjedniku Nadzornog odbora Velimiru Feriću da hitno sazove telefonsku sjednicu i da Nadzorni odbor smijeni predsjednika uprave Miju Matića i članove Ivu Andrakovića, Paška Gašpara i Zvonka Grbavca, te imenuje privremenog predsjednika uprave. Blažević predlaže Nadzornom odboru da zatraži od Vlade imenovanje povjerenika Hrvatskog fonda za privatizaciju do sazivanja izvanredne Skupštine Đakovštine d.d.
Blaževića podržava i Udruga malih dioničara Đakovštine.
……………..
– No, nisu samo mali dioničari nezadovoljni. Među takve spadaju i seljaci koji su ostali uskraćeni za svoje proizvode i novac. Zato će se okupiti večeras u 18.30 u DVD-u kako bi se dogovorili kako zaštiti svoja potraživanja i koje korake poduzeti. Seljaci traže da ih se uključi u pregovore sa strateškim partnerom. Organizator večerašnjeg skupa je Udruga Brazda čiji predsjednik Matija Brlošić procjenjuje da oko 800 poljoprivrednika ima potraživanja prema Đakovštini.
……………
Osim malih dioničara i seljaka, među oštećenima su i brojne tvrtke koje su radile sa Đakovštinom. Što će biti s njihovim potraživanjima u ovome je trenutku neizvjesno. Neslužbeno doznajemo da se i oni pokušavaju organizirati.

e, a di su bili kad je trebalo nadzirati upravu i poslovanje da se ovakve pizdarije ne događaju.

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/



kod ZDNK- ljudi su na kraju gadno popušili sve što su uložili jer na kraju uopće nije bilo kupaca, a dionice su na kraju maknute s burze pa nije završilo na 15 nego na 0 (nula) kuna! totalna pušiona!

ne pratim situaciju na zdenki ali to što su dionice maknute s burze ne znači ništa. ne trguje se virtualnim papirima nego stvarnim udjelom u vlasništvu. pitanje je kako će se provesti stečaj ali kada se proda sva imovina i namiri sav dug tada vlasnici dijele ostatak. nije nemoguće da taj ostatak po dionici ne bude simboličan
[/quote]

ne znam hoće li što ostati kod DKVS-a (poznati dugovi su im navodno blizu 600 milijuna kuna), ali kod ZDNK znam da neće ostati ništa- nula- zero…. dioničari su popušili SVE

To Blaževiću!
Ajmo!
Drž, ne daj!
Sexy kapital je uz tebe!

New Report

Close