DKVS (Đakovština d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DKVS (Đakovština d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Samo sto bi sa tim ferrarijem u godinu dana okrenuo (doslovce) nesto sto bi me inace kostalo par stot tisuca kuna.

A mozda zene padaju i da im kazes: "Maco, imam 5000 komada Djakovstine, to ti ko ferrari"

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep




što će biti s ovim nakon stečaja?

– nakon stečaja bi morala ići podjela dobiti ili kako se to već zove nekakva dividenda.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]
da, praksa je pokazala u više navrata da su stečajevi donosili ogromnu dobit za dioničare i naravno da se to tehnički odrađivalo kroz dividendu.
[thumbsup]
[/quote]
Najčešće ide u dva djela. Po džepu i po glavi.

who dares, wins


što će biti s ovim nakon stečaja?

svaki dioničar će doplatiti 100 kn po svakoj dionici koju ima za pokriće gubitaka…

SVE DRUKERE I NAVLAKAČE TREBA BATINOM !!!!!

Za sada slaba špekulantska ekipa na DKVS.
Prodaja na 18 je ozbiljna.Mislim da neće bježati.Dapaće mogli bi se spustiti.Ali ništa ne poduzimaju da
odglume kupnju,Barem za sada.Ovaj kamikaza na prodaji po 10 zna da neće proći po 10.
Pitanje:Dali ćemo na 18 ili 12.
Mislim da u igri najbrži prst idemo na 14 do 15.



što će biti s ovim nakon stečaja?

svaki dioničar će doplatiti 100 kn po svakoj dionici koju ima za pokriće gubitaka…
[/quote]
Znaći da ću morati doplatiti nešto preko 100 tis kuna.Premalo.Nastojati ću da bude barem 200.000.


Za sada slaba špekulantska ekipa na DKVS.
Prodaja na 18 je ozbiljna.Mislim da neće bježati.Dapaće mogli bi se spustiti.Ali ništa ne poduzimaju da
odglume kupnju,Barem za sada.Ovaj kamikaza na prodaji po 10 zna da neće proći po 10.
Pitanje:Dali ćemo na 18 ili 12.
Mislim da u igri najbrži prst idemo na 14 do 15.

za ove kombinacije najbolje da nazovemo milana tarota on se u te stvari kuži
ne znam kako ti dodjes do ovih rezultata jel bacanjem graha il imas conanonv nož?

Postanite Eu-robovi



Za sada slaba špekulantska ekipa na DKVS.
Prodaja na 18 je ozbiljna.Mislim da neće bježati.Dapaće mogli bi se spustiti.Ali ništa ne poduzimaju da
odglume kupnju,Barem za sada.Ovaj kamikaza na prodaji po 10 zna da neće proći po 10.
Pitanje:Dali ćemo na 18 ili 12.
Mislim da u igri najbrži prst idemo na 14 do 15.

za ove kombinacije najbolje da nazovemo milana tarota on se u te stvari kuži
ne znam kako ti dodjes do ovih rezultata jel bacanjem graha il imas conanonv nož?

[/quote]
Kamikaza sa 1670 kom zabio na 12.Sa malo razuma mogao je proći na 16 sa 1000 kon.
Možemo reći da je i on žrtva igre najbrži prst.Izgubio je "samo "25% danas.A koliko je izgubio do sada.Ovo jednostavno ne mogu razumijeti.Ja mu se zahvaljujem jer sam prošao jeftinije za tih 25%.
Netko će reći da sam izgubio jer će ovo još dolje.
Ipak smanjeni gubitak je dobitak.
Prosječni ulaz smanjen na 26,.



Par crtica:


– ako dionica postane bezvrijedna jednako gubi onaj koji je XY kuna uložio danas i onaj koji je kupovao na ATH prije 3 godine

nemam dionicu

S ovim se ja nikad nisam niti neću slagati. Što naime ako ja imam želju kupiti 10000 komada? Da sam to napravio po cijeni 150kn potrošio bih 1500000kn, napravim li to na 5 kuna potrošit če svega 50000kn, dakle 30 puta manje. Ode li firma u stećaj izgubio sam "samo" 50000kn, a broj dionica isti.

P.S. Nemam dionicu al to ne znači da neću kupovati ako padne na 1-5 kuna, par tisuća kuna svatko može pregrmiti, pa to zapiješ u par dana.
[/quote]

[rolleyes]

Naravno da gornje pravilo vrijedi samo ako je uložena ista količina kuna. U suprotnom nema smisla uspoređivat jer će kod svakog pada dionice na nulu uvijek gubitak biti manji kada je uloženo manje kuna.

Nisam hito nikoga odgovarat od kupnje, i sam sam na bidu. Za sada još nije prošlo [smiley]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Samo sto bi sa tim ferrarijem u godinu dana okrenuo (doslovce) nesto sto bi me inace kostalo par stot tisuca kuna.

A mozda zene padaju i da im kazes: "Maco, imam 5000 komada Djakovstine, to ti ko ferrari"

[lol] [lol]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Nakon današnjih 16 transakcija ostvarili smo ukupno 54 transakcije od početka ovog kvartala.
Još desetak i ispunjavamo tromjesečnu kvotu za ulazak u redovno poslovanje.
Početkom četvrtog mjeseca ćemo u redovnom trgovanju moći pušiti od 10 do 16 h.
Molim,da mi originalan pisac oprosti što koristim njegove rijeći i što sam zaboravio njegovo ime.


Samo sto bi sa tim ferrarijem u godinu dana okrenuo (doslovce) nesto sto bi me inace kostalo par stot tisuca kuna.

A mozda zene padaju i da im kazes: "Maco, imam 5000 komada Djakovstine, to ti ko ferrari"


Ak imaš takav auto ne moraš ništa ni govoriti. Ja sam ti svojevremeno imao jednog poznanika koji je vozio Lamborgini. Nekoliko puta je za brisačem znao nalaziti ovakve poruke: "Ja sam ti jednako lijepa kao ovaj tvoj auto" i broj telefona dotične. Da ne povjeruješ ali tako je.

who dares, wins




Za sada slaba špekulantska ekipa na DKVS.
Prodaja na 18 je ozbiljna.Mislim da neće bježati.Dapaće mogli bi se spustiti.Ali ništa ne poduzimaju da
odglume kupnju,Barem za sada.Ovaj kamikaza na prodaji po 10 zna da neće proći po 10.
Pitanje:Dali ćemo na 18 ili 12.
Mislim da u igri najbrži prst idemo na 14 do 15.

za ove kombinacije najbolje da nazovemo milana tarota on se u te stvari kuži
ne znam kako ti dodjes do ovih rezultata jel bacanjem graha il imas conanonv nož?

[/quote]
Kamikaza sa 1670 kom zabio na 12.Sa malo razuma mogao je proći na 16 sa 1000 kon.
Možemo reći da je i on žrtva igre najbrži prst.Izgubio je "samo "25% danas.A koliko je izgubio do sada.Ovo jednostavno ne mogu razumijeti.Ja mu se zahvaljujem jer sam prošao jeftinije za tih 25%.
Netko će reći da sam izgubio jer će ovo još dolje.
Ipak smanjeni gubitak je dobitak.
Prosječni ulaz smanjen na 26,.
[/quote]

vau ekipa koja s autima traže žene
valjda ima i takvih
kolega lopina ima jedna izreka koja kaže da se ne fataju padajuće čakije

Postanite Eu-robovi

New Report

Close