DKVS (Đakovština d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DKVS (Đakovština d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Još nešto. Kako je moguće biti godinu dana u blokadi i dugovati radnicima tri plaće?

U Hrvatskoj je sve moguće.Naravno virtualno.
Proizvodnja je trajala dok je bilo sirovine.Ništa se nije plaćalo cijelu godinu.
Biće da su radnici dobivali na crno.
Šteta da danas nismo u redovnom trgovanju.
Još malo i počima igra najbrži prst.
Ovi dosadašnji nalozi na kupnji i prodaji možda nisu ozbiljni.
Jedan veliki kamikaza/prodavač/može dionicu zabiti na 10.Istovremeno veći kupac/potencijalni samoubojica/može iskoristiti priliku za veću kupvinu.

Ne vidim razlog zašto bi neko ovo kupovao. Proglašava se stečaj, dubioze su prevelike i sadašnji dioničari nažalost ostaju bez svega. Nešto ko Zdenka.



Još nešto. Kako je moguće biti godinu dana u blokadi i dugovati radnicima tri plaće?

U Hrvatskoj je sve moguće.Naravno virtualno.
Proizvodnja je trajala dok je bilo sirovine.Ništa se nije plaćalo cijelu godinu.
Biće da su radnici dobivali na crno.
Šteta da danas nismo u redovnom trgovanju.
Još malo i počima igra najbrži prst.
Ovi dosadašnji nalozi na kupnji i prodaji možda nisu ozbiljni.
Jedan veliki kamikaza/prodavač/može dionicu zabiti na 10.Istovremeno veći kupac/potencijalni samoubojica/može iskoristiti priliku za veću kupvinu.

[/quote]

Od kuda jednoj firmi novac na crno ?
Nije to mali obrt …pa isporučuju oni svoju robu i trgovačkim lancima, kako i gdje im sjeda novac za isporučenu robu ?
Baš sada sam kupovala njihove proizvode u Billi,to znači da im je Billa i platila, ili če platiti..
sigurno ne kešom na ruke..

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

…ah,opcije su brojne…tako funkcioniraju mnogi…jedan od načina je da se cesiraju sredstva na žiro račun Sindikata… [rolleyes]onda bočna firma,pobočna firma…ajme majko…nitko ne pita dok plaća stiže…kad prestane…onda se svi pitaju…i traže vješala [proud]




Još nešto. Kako je moguće biti godinu dana u blokadi i dugovati radnicima tri plaće?

U Hrvatskoj je sve moguće.Naravno virtualno.
Proizvodnja je trajala dok je bilo sirovine.Ništa se nije plaćalo cijelu godinu.
Biće da su radnici dobivali na crno.
Šteta da danas nismo u redovnom trgovanju.
Još malo i počima igra najbrži prst.
Ovi dosadašnji nalozi na kupnji i prodaji možda nisu ozbiljni.
Jedan veliki kamikaza/prodavač/može dionicu zabiti na 10.Istovremeno veći kupac/potencijalni samoubojica/može iskoristiti priliku za veću kupvinu.

[/quote]

Od kuda jednoj firmi novac na crno ?
Nije to mali obrt …pa isporučuju oni svoju robu i trgovačkim lancima, kako i gdje im sjeda novac za isporučenu robu ?
Baš sada sam kupovala njihove proizvode u Billi,to znači da im je Billa i platila, ili če platiti..
sigurno ne kešom na ruke..
[/quote]
imaju ti oni mare desetak pekarnica po gradu i jednu malo veću maloprodaju i veleprodaju gdje
skupljaju keš. [wink] nego gdjeje nesto kolega ranko.

t…resla se gora rodio se miš…čekao ja na niže pa ništa…nešto slab promet…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

kompernzacija kompenzatora kompenzacijom iz kompenzacije

Postanite Eu-robovi

i sta sad?


Ne vidim razlog zašto bi neko ovo kupovao. Proglašava se stečaj, dubioze su prevelike i sadašnji dioničari nažalost ostaju bez svega. Nešto ko Zdenka.

Nažalost većina tako misli.Najbži prst je zabio na 16.Ipak kupnja nikada veća nego danas.
Ipak usporedba sa Zdenkom je neprimjerna.
Zdenka je imala veće zaduženje od kapitala ,tj pojeli su vlastitu kapital i preko toga.
Istalno su ostvarivali velike gubitke.
DKVS ima sačuvan vlastiti kapital i u zadnjih nekoliko godina posluju sa dobitkom i pored ogromnih
kamata.
Ja danas nešto dokupio.Smanjio prosijek ulaza na ispod trideset.

drhtave ručice prodaju. [lol]

Eee moj Lopina ode 50% u jednom danu. Od danas se moooožda isplati kupovati onome tko ima viška love i vremena. Ono prije je bio čisti rulet.

who dares, wins


t…resla se gora rodio se miš…čekao ja na niže pa ništa…nešto slab promet…

Promet za DKVS fenomenalan.
I ja sam bio niže ,ali i malo više pa proša.

New Report

Close