DKVS (Đakovština d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DKVS (Đakovština d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Izgleda da ovdje imamo radnika koji žele prodati prema onoj :Daj što daš.
Trebalo bi im ispuniti želju pa spustiti kupnju na 25.
30:25=1,2
20% veća potencijalna dobit
Pa to i nije beznaćajno.

Na prodaji se uvujek nađe pokoja kamikaza.Mislim da su to radnici iz ESOPa,koji su ovo kupili
za preko 100Kn.Ali kako plaće nema,prodaje se ono što se ima.I zato bi se moglo pomalo skupljati i
dalje na ovim razinama.
Izgleda da ćemo teško ispod 30,jer ukliko se i pojavi prodaja na 30 kupnja ne bježi.Dapaće raste.
Ipak nikada ne reci nikad.
Pomoć gospodarstvu?
Što može očekivati DKVS,
Mislim da je ovo idealna firma za ovaj progra vlade..Kapital veliki,a likvidnost loša.
Prodaja dobra,tržišni udio znaćajan ,a i pored ogromnih kamata plačenih ove godine/22,8 mil kn/
i dalje pozitivno poslovanje.Nelikvidnost pritišće.
Svako novo ulaganje:fondovi rizičnog kapitala,private equiti ili strateški partner će lansirati ovu
dionicu na preko 100.
Mislim da nijedna banka neće dati kredit za tekuću likvidnost,jer je ova firma kronično nelikvidna,
sa velikom materijalnom imovinom i lošom likvidnošću.
Nadajmo se samo da država neće samo još jedamput kroz dokapitalizaciju otpisati dug,jer ćemo
za koju godinu biti na istome.Naravno ako to bude jedina "pomoć".
Dokupljujem.Do posljednje kune i još bih.
O kaka bi ovo mogla biti lijepa priča i za dioničare ,ali i za radnike.Samo malo pameti i poštenja.

http://www.poslovni.hr/136895.aspx

who dares, wins



Izgleda da ovdje imamo radnika koji žele prodati prema onoj :Daj što daš.
Trebalo bi im ispuniti želju pa spustiti kupnju na 25.
30:25=1,2
20% veća potencijalna dobit
Pa to i nije beznaćajno.

Na prodaji se uvujek nađe pokoja kamikaza.Mislim da su to radnici iz ESOPa,koji su ovo kupili
za preko 100Kn.Ali kako plaće nema,prodaje se ono što se ima.I zato bi se moglo pomalo skupljati i
dalje na ovim razinama.
Izgleda da ćemo teško ispod 30,jer ukliko se i pojavi prodaja na 30 kupnja ne bježi.Dapaće raste.
Ipak nikada ne reci nikad.
Pomoć gospodarstvu?
Što može očekivati DKVS,
Mislim da je ovo idealna firma za ovaj progra vlade..Kapital veliki,a likvidnost loša.
Prodaja dobra,tržišni udio znaćajan ,a i pored ogromnih kamata plačenih ove godine/22,8 mil kn/
i dalje pozitivno poslovanje.Nelikvidnost pritišće.
Svako novo ulaganje:fondovi rizičnog kapitala,private equiti ili strateški partner će lansirati ovu
dionicu na preko 100.
Mislim da nijedna banka neće dati kredit za tekuću likvidnost,jer je ova firma kronično nelikvidna,
sa velikom materijalnom imovinom i lošom likvidnošću.
Nadajmo se samo da država neće samo još jedamput kroz dokapitalizaciju otpisati dug,jer ćemo
za koju godinu biti na istome.Naravno ako to bude jedina "pomoć".
Dokupljujem.Do posljednje kune i još bih.
O kaka bi ovo mogla biti lijepa priča i za dioničare ,ali i za radnike.Samo malo pameti i poštenja.

[/quote]
nema tu kruha…imam je dosta i poslao je u 3pm…evo to je moja analiza ove dionice


nema tu kruha…imam je dosta i poslao je u 3pm…evo to je moja analiza ove dionice
[/quote]
Pa ako u DKVS nema kruha,gdje ga ima?
Ona melje žito,pa peče kruh…
Za sada nema ni štrajka.


Pa ako u DKVS nema kruha,gdje ga ima?
Ona melje žito,pa peče kruh…
Za sada nema ni štrajka.

– svaka informacija ima lice i naličje.
– ovdje je ovo dezinformacija i loša informacija,
– a naročito za investitore koji žele razmišljati.

– gospon Lopina je li vam poznata ova izjava ?????????????

– I love this game.
Pozdrav !


Pa ako u DKVS nema kruha,gdje ga ima?
Ona melje žito,pa peče kruh…
Za sada nema ni štrajka.

– svaka informacija ima lice i naličje.
– ovdje je ovo dezinformacija i loša informacija,
– a naročito za investitore koji žele razmišljati.

– gospon Lopina je li vam poznata ova izjava ?????????????

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]
Ivana,ovaj komentar na DKVS je samo pokušaj duhovitog komentara.
Malo crnog humora ne škodi.
A komentar u ATPL je bio ozbiljan i zaista prijedlog za razmišljanje.

Svi komentatori na umrloj DKVS imaju relativno dobre ocijene.Ja im podižem prosjek jer dijelim stotke.Imamo i bolesnika koji nemilice dijeli jedinice.A najgore ocijene imam ja ,jer nemam dvostruki nik i ne mogu sebe ocijeniti.
Bitno je da se pojavi i pokoji komentar i na ovoj dionici.

Kupnja jača.
Nabildavanje na kupnji.A svaki dan se spusti pokoji kamikaza na 30.Ali sve manje količine,Danas je mogao proći i na 34.
Prodavaći bez iskustva,a na kupnji mi lešinari igramo igru najbrži prst.
Ipak se rado kupuje na 30.Da li je to dno?
Ova dionica je u godinu dana pala sa 50 na 30.tj punih 40%.
A crobex u istom razdoblju ima porast od desetak posto.
Porastom na 50 tj.bi nadoknadili gubitak=50:30=1,67.
Dakle,kupci vjerovatno očekuju tih 70% u kratkom vremenu.
Ali kako je većina u ovu dionicu ušla na preko 200 mogli bi kroz ovu cijenu od 50 kao kroz sir.

Već od 11h počmu interesantne igre na DKVS.
Mali igrači se nadmudruju.Bolje itko nego nitko.Danas prvi put da kupnja nije bježala u zadnji tren.
Ali izgleda da prodavaći i ne prodaju rado na ovim cijenama.
Normalno jer i pored današnjeg rasta od 10% nebi trebalo donositi ocijenu da je ovo stabilan rast.
Rast na malom prometu,kao i pad nemaju velike važnosti.Bitno je da se nešto događa i da se trguje.
Što mislite kako bi ove poticajne mjere mogle utjecati na stabilizaciju poslovanja DKVS.
Mišljenja sam da neće doći do stećaja s obzirom da DKVS predstavlja privrednu okosnicu i sa
550 zaposlenih predstavlja i strateški državni interes da se održi.Ne sumnjam u opstanak firme,ali
kao dioničara me golica pomisao da bi u slučaju dobrih odluka ova dionica mogla krenuti prema
BV/328 kn/.Ja to sigurno neću dočekati.Zadovoljan sa 70_100/100 do 200% zarade/
Kod svih dionica koje imam se nalazim u zoni moguće prodaje.Danas sam bio na 70,ali volim da
me nije skupilo.Ovo može puno skočiti,iako i malo potonuti.
Na žalost nemam ni kune.Sve stuka u DKVS,KOES i ELPR.

eto jel vam Ranko lijepo reko da je banda sve pokrala.je.al nećete slušat. sve se zna ko je i kome i kad. i gdje su ručali i s kim.
e pa kad niste Ranku vjerovali eto vam sad našega župana pa pročitajte sami.

Šišljagić: Đakovština je pokradena – Vlada žurno mora intervenirati!
OSIJEK – Đakovština d.d., očito je, pokradena je – i sad se svi prave ludi. Sirovina je nestala, radnici ne rade, a seljaci su ostali i bez robe i bez novca.
Uprava nas je sve vrijeme obmanjivala o tome tko kome i koliko duguje. Iako nitko sa sigurnošću ne može reći kolika su danas dugovanja Đakovštine d.d., neke se procjene kreću na čak 500 milijuna kuna, od kojih je 250 milijuna kuna dug prema bankama – kazao je Šimo Orešković, regionalni povjerenik Sindikata PPDIV-a.

sve pokralo.ko? pa banda eto ko.zamisli ti ukrali 500 miljuna ej, pa jel ko nadgleda jel ko šta radi.
bem ti kruv joj nije tog bilo u jugoslaviji znalo se šta i kako. ovo ti je danas samo banda kradu ko gdje stigne i eto ti sve kombinate uništili.pa znaš ti kakav je ovo poljoprivredni kombinat bio.ej žito.
ajd

Vaš link

…sa ovim zadnjim se slažem…moglo bi se desiti nešto slično kao na HGSP…jedna dobra vijest iz vladinih mjera i ode to brzo do onog velikog naloga od 70 kn…a onda brzo i preko 100…bumo vidli neee…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


…sa ovim zadnjim se slažem…moglo bi se desiti nešto slično kao na HGSP…jedna dobra vijest iz vladinih mjera i ode to brzo do onog velikog naloga od 70 kn…a onda brzo i preko 100…bumo vidli neee…

Kamikaza se spustio na 33,90 na 30,55.
Kupac 300 kom sa 30,55 pobjega.
U 12h 59min i 59sek nabildavanje na bidu i igra najbrži prst.

New Report

Close