DKVS (Đakovština d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DKVS (Đakovština d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Brašnoooooooooooo………., se prosulo

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

tko to ovdje daje kečeve, ne valjda neko ko je jlubomoran na naš prosjek. hehehehehehehehe. evo ti još jedna šansa da mi daš 1. ne se sekiraj. i ja imam DKVS-čekam bolja vremena, kada hrana bude potrebnija il kad se todorić udruži sa nama….. pozdrav…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Što se dešava sa našim EDO-m,nekada je -ne tako davno "tupio" da je ova dionica jako jeftina na 200 kuna.???A sada je na 40 preskupa.????

Na cijenom na 12% knjigovodstvene vrijednosti sigurno spada u najjeftinije na našem tržištu.
Država je dokapitalizirala po 300, Fima kupvala po 200, Bakić kupovao po 94, a vama je izgleda preskupa po 40.

NIKADA JEFTINIJE A NIKADA SKUPLJE. Da nije žalosno bilo bi smiješno. Ovo bi mogla biti dobra pitalica za naredni naraštaj. Što je to??NIKADA JEFTINIJE A NIKADA SKUPLJE?? HR Burza 2008/09. hehehehe

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


Na cijenom na 12% knjigovodstvene vrijednosti sigurno spada u najjeftinije na našem tržištu.
Država je dokapitalizirala po 300, Fima kupvala po 200, Bakić kupovao po 94, a vama je izgleda preskupa po 40.

Ima i DKVS svojih problema zbog kojih je tu gdje je, osobno mislim ipak malo pretjerano. Matić je spominjao kako imaju problema pri dobivanju novih kredita što im uz slabo stanje cash-a na računu , slabo likvidnu imovinu onemogućava poslovanje s gubitkom koje može nastati u današnjim uvjetima poslovanja. S druge strane ove bi godine mogli imati rekordne prihode (cca 300 mil) i nagomilane zalihe koje bi po meni u nekom srednjeročnom razdoblju mogle dobiti na cijeni jer se nekako ne mogu oteti dojmu da nam cijelo ovo vrijeme ako se makne crni oblak krize i dalje visi problem inflacije hrane.

čudni se ovdje sveci slave....

To se zove promet…

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

pfffffff… porast 7%. djfnvuifhvjnfhvufoijlknl.pš.kokigkf.ylmkmykjkflklfočkfočkfg

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

[sealed] na ovoj dionici! Tišina skoro da se može osjetiti

čudni se ovdje sveci slave....

Jedina koju imam, i nije mi žao.

Ima li tko podatak koliko ima polj. zemljišta u vlasništvu Đakovština

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO


Ima li tko podatak koliko ima polj. zemljišta u vlasništvu Đakovština

Nula, nemaju svoje zemlje

čudni se ovdje sveci slave....

New Report

Close