DKVS (Đakovština d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DKVS (Đakovština d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo i ja sam jedan od tih. Ulaz mi je bio 198 ako se ne varam. Nema veze, kad sam kupovao znao sam da je to dugoročno. Recimo 3 godine.


Kad ju je večina kupovala u rasponu od 170-210

a dobro neke dionice su ljudi kupovali na 100% a prodavali na 30-40% kupovne vrijednosti .. tako da je ovo sasvim solidno ..
dionica nije baš u fokusu a to može biti i dobro u ovim vemenima jer nije u rukama novopečenih i vrlo neiskusnih i emotivnih dioničara ..

Današnji poslovni donosi vijest o nekim problemima za Đakovštinu pa ako ima netko upućeniji da malkice prokomentira ovaj članak http://www.poslovni.hr/95894.aspx

Evo stiglo i FI za 3Q:

http://www.zse.hr/UserDocsImages/financ/DKVS-fin2008-3Q-NotREV-N-HR.xls

Po meni uopće nije loše s obzirom na gospodarsku situaciju i poslovno okruženje.

Očekivano povećanje prihoda, očekujem još i veće u 4Q s obzirom na rodnu godinu, pune silose i opticaj robe kroz njih. Nadam se da cijena brašna neće više padati jer bi mogli imati i konačno malo veću dobit.

čudni se ovdje sveci slave....

pa šta je ovo… kada će konačno malo gore ova jadna dioničica…. javi ko zna…čisto informativno-kupio bi malo…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


pa šta je ovo… kada će konačno malo gore ova jadna dioničica…. javi ko zna…čisto informativno-kupio bi malo…

Čim ti kolega kupiš za 30 000 kn ode ona gore 100%

Ovo je dionica koja neće gore tako skoro, već kad tržište preokrene trend. Nakon toga će vjerojatno vrlo strelovito do kojih 200 kuna, a malo nakon toga i do booka. Inače po mom mišljenju jedna od 10 najpotcjenjenijih dionica i prije ovog kraha, kao i sada. Možemo očekivati da će je neki fond iskoristiti, kad mu bude pasalo, da jako podigne svoju vrijednost uz vrlo malo ulaganja, po mojoj procjeni.

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

HVALA CIJENJENIM KOLEGAMA!!!
[wink]

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Ova dionica će tek postati atraktivna i ići preko najvećih vrijednosti na kojima je bila…

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

što kažete o većoj kupnji DKVS neki dan? hvala.

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


Ovo je dionica koja neće gore tako skoro, već kad tržište preokrene trend. Nakon toga će vjerojatno vrlo strelovito do kojih 200 kuna, a malo nakon toga i do booka. Inače po mom mišljenju jedna od 10 najpotcjenjenijih dionica i prije ovog kraha, kao i sada. Možemo očekivati da će je neki fond iskoristiti, kad mu bude pasalo, da jako podigne svoju vrijednost uz vrlo malo ulaganja, po mojoj procjeni.

Ne bih htio kvariti zabavu, ali mislim da je dionica prije imala veću perspekrivu više od toga da je bila podcijenjena. Pogledajte zaduženost, maržu, povrat na uloženo i shvatit ćete zašto se tržila ispod book-a. Da je sada podcijenjena, je, ali bilo je puno navlačenja na cijenama iznad 200! Dionica je za dugoročne ulagače

čudni se ovdje sveci slave....

New Report

Close