DKVS (Đakovština d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DKVS (Đakovština d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

dokap od drzave jos nije knjizen..

a bez tih kamata ce se puno brze otplatiti i ostatak duga.. iako ako oduzmemo amortizaciju isl. ni sad ne posluju lose..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

s tim u vezi nije mi jasno zasto jos uvijek placaju jednake kamate ako je dokap bio u 12 mjesecu?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Izvješće je dobro, ali ih mrzi poslovati s većom dobiti.[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

[color=Gray; font-family:Verdana]
dokap se vidi u povećanju pozicije upisani kapital ; i to se vidi u 2007 GFI-ju .. => 238 M -> 316 M = 78 M

kako su iste kamate ? pa pogledaj 4Q 2007 su bile 12,8 M a sada su 4,8 M .. nije li to manje ?

[/color]


Izvješće je dobro, ali ih mrzi poslovati s većom dobiti.[thumbsup]

Standardno.
Puno problema na koje smo ja i vipy pisali stranicama prije nije se nista promijenilo.
Losa naplata a dug svemirski..

Da ne pricam vise sve imate na prijasnjim stranicama.

Nista pametno od ovog izvjesca.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Izvješće je dobro, ali ih mrzi poslovati s većom dobiti.[thumbsup]

ajde valentino i od tebe jedna pametna [proud]

ja sam ti ko galinec, i ja jednom budem ok kao on[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


[color=Gray; font-family:Verdana]
dokap se vidi u povećanju pozicije upisani kapital ; i to se vidi u 2007 GFI-ju .. => 238 M -> 316 M = 78 M

kako su iste kamate ? pa pogledaj 4Q 2007 su bile 12,8 M a sada su 4,8 M .. nije li to manje ?

[/color]


hih, propustio..

di su pare onda bogamu [lol]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


” hih, propustio.. di su pare onda bogamu [lol]

[color=Gray; font-family:Verdana]

ja mislim da je igra da su morali financirati taj novi pogon i za njega su uzeli kredit (cca 60 M) (ovo za kredit je pretpostavka).. i onda se to poništava sa ovom dokapitalizacijom .. jer su iznosi cca istih veličina ..

makar ne znam jesu li taj kredit uzeli u 2006 ili 2007 ili neka kombinacija .. a bilo je i izvanredne dobiti od prodaje “stare pekare i mlina” .. pa su i sa tim novcima mogli financirati novi pogon ..

uglavnom to sve je “speglano” i uračunato u FI-jeve ..

__________________________________________________________________________________

uglavnom povećanjem sell-sa od 48% se poboljšava pokazatelj investiranja : P/S ..
jedan od značajnih faktora investiranja ..

na žalost još nema povećanja (značajnog) dobiti .. pa je P/E vrlo loš ..
ali ostajem pri svojim riječima da nije nemoguće da se ove godine pokaže ukupna dobit od 2 -3 (ili čak ) – 5 M kn ..

obzirom da je trenutna godišnja dobit (smiješnih) 1 M … to bi bilo višekratno povećanje ..

[/color]

hmm.. evo minusa.. pada najvise, a raste najmanje od svih dionica..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

valentine:

Izvješće je dobro, ali ih mrzi poslovati s većom dobiti.[thumbsup]

Standardno.
Puno problema na koje smo ja i vipy pisali stranicama prije nije se nista promijenilo.
Losa naplata a dug svemirski..

Da ne pricam vise sve imate na prijasnjim stranicama.

Nista pametno od ovog izvjesca.

Kako nista? Dobit narasla 25%! [lol]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


[color=Gray; font-family:Verdana] dokap se vidi u povećanju pozicije upisani kapital ; i to se vidi u 2007 GFI-ju .. => 238 M -> 316 M = 78 M kako su iste kamate ? pa pogledaj 4Q 2007 su bile 12,8 M a sada su 4,8 M .. nije li to manje ? [/color]

Fin.obveze su gotovo iste kao i prije godinu dana s tim što su dugoročne povećane, a kratkoročne smanjene. Uglavnom, efekat dokapitalizacije u ovom dijelu gotovo da nije vidljiv.
Kamate isto tako nisu smanjene niti za jotu. Krivo je uspoređivati ih s zadnjim kvartalom 07′ jer se tamo dogodilo nešto što nema veze s redovnim kamatama. Prosjek zadnjih godinu dana je 4-4,5M kn kvartalno.
Iznenađuje porast prihoda u odnosu na 1Q 07′, ali nekako sam siguran da se trend neće održati u idućim kvartalima.

Sve u svemu, nisam baš zadovoljan.

New Report

Close