DKVS (Đakovština d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DKVS (Đakovština d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nekome se nije svidjelo izvjesce [undecid] !

čudni se ovdje sveci slave....


Nekome se nije svidjelo izvjesce [undecid] !

ma ne bi rekao , nego je neka sila , (margin?)


Nekome se nije svidjelo izvjesce [undecid] !

A netko na kome je puknula blokada na 132 očito smatra da je to preskupa i povlaći posljednu kupovinu od
12 kom po 132.Dakle,smatra da je napravio grešku što je kupio po toj cijeni.

Mislim da je ovo netko prodao ovih 200 kom jer nema drugog izlaza radi margina,jer je dkvs II kategorija i postiže
se veći efekt radi izlaska iz margine coola.

evo jednog…stavio na kupnju 200 komada po 100 kuna?!?
al htio bi vidjet bisera koji bi prodao po toj cijeni…

Ovo je najobičnije preseravanje. Ali takva nam je burza ovih dana pa neka im bude.


Ovo je najobičnije preseravanje. Ali takva nam je burza ovih dana pa neka im bude.

,,,hmm pa na 220 su s ktcali fondovi i pojedinci iz top 10…a još onda dok nije bilo dogovora s državom baratalo se s fer cijenom na 380 kn i više..a sad s ovakvim fi…???

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5

dkvs ide u poseban režim od sljedećeg tjedna?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


dkvs ide u poseban režim od sljedećeg tjedna?

ja mislim da ne ide .. pogledaj listu .. mislim čak ni da nije blizu da bude na listi za posebni režim ..

jesu poceli vracati kredite ili cekaju bolje dane?[bye]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


jesu poceli vracati kredite ili cekaju bolje dane?

frende .. otkuda si ti došao ? Venera, Mars, Pluton ? ili si bio u zimskoj hibernaciji ?

daj prolistaj koju stranicu unazad i pročitaj postove , promisli malo , uzmi digtron u ruke , izračunaj ponešto i onda se javi .. [proud][cool]


vipy: ” jesu poceli vracati kredite ili cekaju bolje dane? ” frende .. otkuda si ti došao ? Venera, Mars, Pluton ? ili si bio u zimskoj hibernaciji ? daj prolistaj koju stranicu unazad i pročitaj postove , promisli malo , uzmi digtron u ruke , izračunaj ponešto i onda se javi .. [proud][cool]

he, he,
vjeruj mi, neke stvari ne mozes skuziti u fin izvjescu, ako nisi vidio.
Moje pitanje je bilo jesu poceli? Kreditori su morali ici na program reprogramiranja kredita znas sto znaci?! Bilo bi dobro da su se izvukli, ali sto ako nisu?[bye]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Nisam ekonomist pa bih bio zahvalan kada bi mi netko pojasnio polja AOP039 u odnosu AOP59. Da li “-” znaći povećanje zaliha a smanjenje novčanih sredstava potrebnih za zalihe. Što mislite o tome da je nedovoljno zaliha pribavljeno tokom prošle godine, npr otkup žita, može li se to vidjeti u polju 59.

čudni se ovdje sveci slave....

New Report

Close