Dionice Đure Đakovića od početka godine uzletjele čak 73,2 posto (objavljeno 18.04.2007.)

Naslovnica Forum Komentari članaka Dionice Đure Đakovića od početka godine uzletjele čak 73,2 posto (objavljeno 18.04.2007.)

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Što vam dođe ovaj graf???

Valjda ce gospodin Gatara odgovoriti na pitanje u vezi ovog smjesnog grafa. Cini mi se da gospoda iz PD-a uopce nemaju pojma sta objavljuju i zasto objavljuju.

@ uredniku
Ponekad treba i pogledati sta se objavljuje.

A možda bi mogao dati i odgovor na pitanje kako je došao baš do 73,2% rasta… nevjerovatan članak, ali ništa čudno za ove novine gdje piše tko hoće i šta hoće…

Pitanje je samo.Jel ovo slučajno stavljen graf na 179?

------------------------------------------------------------------------------------------------- [b]"Smije li čovjek na burzi donositi zaključke pod utjecajem alkohola?"[/b] "Da.Alkoholizirano stanje može stimulirati fantaziju i odstraniti kolebanja, a to je često osobito dobro." Kostolany

Poštovani korisnici,
Ispričavamo se radi pogrešno objavljenog grafikona.
Do greške je došlo radi prebacivanja trgovanja pojedinih dionica 17.03.2007 sa VSE na informacijski sustav MOST od ZSE i pohranjivanja podataka u našu bazu za dionice posebno za svaku od burzi. Uskoro će doći do prebacivanja cijelog trgovanja na potpuno novi informacijski sustav i stoga vas molim za dodatno razumijevanje.

Objavljeni graf sam po sebi ako pogledate nije krivi pošto se tako stvarno kretala cijena do 16.03. što je i krajnji datum naveden na x-osi. Naravno, unutar ovog članka on nije prikladan (iako ponavljam da je graf točan), a od 17.03 do danas je došlo da znatne promijene cijene što je i navedeno u tekstu.

Za točan grafikon molim vas da odete na slijedeći link i odaberete DDJH na ZSE:
http://www.poslovni.hr/graph.aspx


A možda bi mogao dati i odgovor na pitanje kako je došao baš do 73,2% rasta… nevjerovatan članak, ali ništa čudno za ove novine gdje piše tko hoće i šta hoće…

Pretpostavljam da je kolega računicu radio kao omjer
-zadnje cijene u zadnjem trgovinskom danu 2006. (29.12.2006) – 149,00 Kn
-i zaključne cijene od 16.4.2007 (datuma kada je članak pripreman ili ako je pripreman 17. prije završetka trgovanja to je bila zadnja zaključna cijena) – 257,99 Kn

Vidjet ćete da je računica točna

U našim novinama naravno ne piše tko hoće i što hoće, a uvjeren sam da tako ne misle ni brojni redoviti posjetioci ovog internet portala.

Slaven Andrašić, Poslovni dnevnik

pa i ja sam uvjeren da kako vi kažete…

copan, 18.04.2007. u 13:18
ne misle ni brojni redoviti posjetioci ovog internet portala.

… konstrukcija vaše rečenice i nije baš u prilog onome što ste htjeli reči…

New Report

Close