DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




sutra mozemo ocekivati jos jednu pozitvnu blokadu i nastavak prema razinama 125 [thumbsup]

a onda je svizac zamotao čokoladu….
sorry, ali nisam odolio
[/quote]

Mogao ga je svizac prije motati po 70-80….u svakom slucaju vidjeti cemo sutra. Castim DIOKI forumase sarmom (od svizca naravno) ako sutra ne potegnemo ponovno [tongue]
[/quote]
koji kockar!! [proud] usput, za one koje zanima naravno, sutra je plaća pa navalite na kupnju, he he [cool]

Samo siromašni znaju da ima i siromašnijih od njih. Bogati vide samo bogatije od sebe.

potegnut će se i sutra i preksutra, al bu se i zmrzlo nazaj u idućem tjednu
karavana se mora malo očešat i ovu "cijenjenu" dionicu a ako pritom netko nekaj i zaradi svaka mu časssstttt

p.s. spekualcija al možda bodljikavom v reštu treba neka extra pinka za fiškale, bijelu vješalicu i kajmak

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim





sutra mozemo ocekivati jos jednu pozitvnu blokadu i nastavak prema razinama 125 [thumbsup]

a onda je svizac zamotao čokoladu….
sorry, ali nisam odolio
[/quote]

Mogao ga je svizac prije motati po 70-80….u svakom slucaju vidjeti cemo sutra. Castim DIOKI forumase sarmom (od svizca naravno) ako sutra ne potegnemo ponovno [tongue]
[/quote]
koji kockar!! [proud] usput, za one koje zanima naravno, sutra je plaća pa navalite na kupnju, he he [cool]
[/quote]
[smiley] [thumbsup]

"Gigant" se konačno pokrenuo sa mrtve točke. To je jedini važno u ovom trenutku, navoditi sve pozitivne događaje u bliskoj budućnosti manje je bitno, jer to ionako malo koga zanima. Kad vlak krene svi žele ukrcaj, ne pitaju zašto.

Ma za sve je kriv Tomo!
Megaprojekt pa na Khark – Tomo, Tomo pa doći će Arapi i u Zagreb.
[proud]

počelo se događati ono što sam najavljivao, uglavnom više nikoga netreba nagovarati.

Samo za informaciju, prema mojim informacijama J. Kosor u subotu dolazi u Omišalj. Ovaj put na JANAF početak radova na dva nova spremnika vrijednosti milijardu kuna.

Pitam se, pitam se, … hoće li navratiti u DINU i dati jamstvo Vlade za kreditić od 36 mil. eura da bez talijana zatvorimo vinilni lanac.

Bilo bi to još malo goriva za raketu DIOK-R-A. [bye]




što se desilo u zadnjih 15 minuta da je skočilo za 10 posto??

ništa posebno, ušla druk-druk ekipa pa je pumpa da se istovari….ista priča bila je na OPTE, VPIK….
[/quote]

eto ga…
na zatvarnju – školski…
prvi bid na 82 kn
bravo ekipa!
PS. Kliring i ekipa – osobno bih volio da ste u pravu, ali…
[/quote]

Gvido jel to po savovima pucas jer si izletio na 80 vani ili mi se cini 😉

lp


počelo se događati ono što sam najavljivao, uglavnom više nikoga netreba nagovarati.

Samo za informaciju, prema mojim informacijama J. Kosor u subotu dolazi u Omišalj. Ovaj put na JANAF početak radova na dva nova spremnika vrijednosti milijardu kuna.

Pitam se, pitam se, … hoće li navratiti u DINU i dati jamstvo Vlade za kreditić od 36 mil. eura da bez talijana zatvorimo vinilni lanac.

Bilo bi to još malo goriva za raketu DIOK-R-A. [bye]


Jamstvo vlade privatnoj firmi ciji je vlasnik u zatvoru zbog ostecenja drzavnog proracuna.
ajmo malo logike…

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep



počelo se događati ono što sam najavljivao, uglavnom više nikoga netreba nagovarati.

Samo za informaciju, prema mojim informacijama J. Kosor u subotu dolazi u Omišalj. Ovaj put na JANAF početak radova na dva nova spremnika vrijednosti milijardu kuna.

Pitam se, pitam se, … hoće li navratiti u DINU i dati jamstvo Vlade za kreditić od 36 mil. eura da bez talijana zatvorimo vinilni lanac.

Bilo bi to još malo goriva za raketu DIOK-R-A. [bye]


Jamstvo vlade privatnoj firmi ciji je vlasnik u zatvoru zbog ostecenja drzavnog proracuna.
ajmo malo logike…
[/quote]

Politika je u prvom planu,izbori,sve se može kad se hoće.. [lol]

Samo neka Dioki dobije to jamstvo i kredit brzo će se vratiti kao što je ulaganje u peroxide koje je već isplaćeno [thumbsup]


Jamstvo vlade privatnoj firmi ciji je vlasnik u zatvoru zbog ostecenja drzavnog proracuna.
ajmo malo logike…

Vjerojatno vladi paše još par stotina nezaposlenih i izvozna firma u stečaju….

Koliko je meni poznato g. Ježić je osumnjićen, a ne osuđen za navodne malverzacije.

New Report

Close