DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

što bi se zadovoljio bez minimalno 2-3 pozitivne blokade. Ovdje je blokada tek na 94,74… idu ovdje tek nakon 15%.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Jooooj!
Kaj bu ovdje suza…..

što se desilo u zadnjih 15 minuta da je skočilo za 10 posto??

burza je mjesto gdje siromašni "dolaze" loše obučeni a odlaze goli i bosi. žalosno ali istinito.


Jooooj!
Kaj bu ovdje suza…..

gvido pa nekad si bio ljuti zagovornik našeg đokana a sad ti ne valja na dnu dna na kojem se nalazi?

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich



Jooooj!
Kaj bu ovdje suza…..

gvido pa nekad si bio ljuti zagovornik našeg đokana a sad ti ne valja na dnu dna na kojem se nalazi?
[/quote]
i još sam uvijek da ne bi bilo zabune!
štoviše super mi je, al nevidim REALNE pokazatelje za ovaj skok.
al’ ravnam se po onom: kud sve ovce – tud ja ne idem!

Molio bih svejedno "investitore" da opizde malo po asku!
Rado već jednom vidio ovdje pozitivnu blokadu!
(a jesam druker :))

jednostavno je. dionica struže po dnu već mjesecima dok su druge dionice odradile veliki rast. neke s pravom a neke ne. što se realnosti tiče, realnost nam govori da je sve i svašta ukalkulirano u ove cijene ispod 100 kuna i zato će uskoro doći vrijeme kad će to tržište korigirati na gore. slična situacija je bila neki dan i još uvijek traje na optimi. tamo sam ušao iz istih razloga kao i ovdje. zaradilo se. od stagnacije nema nitko koristi a ima tu još pozitivnih činjenica uvezi ove dionice ali to ostaje na drugima da se malo potrude i skuže neke stvari.

p.s. gvido ask je šupalj totalka.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich




Jooooj!
Kaj bu ovdje suza…..

gvido pa nekad si bio ljuti zagovornik našeg đokana a sad ti ne valja na dnu dna na kojem se nalazi?
[/quote]
i još sam uvijek da ne bi bilo zabune!
štoviše super mi je, al nevidim REALNE pokazatelje za ovaj skok.
al’ ravnam se po onom: kud sve ovce – tud ja ne idem!
[/quote]

Bubas li ga bubas kolega .
Svatko sa imalo mozga zna da ova dionica vrijedi puno vise , sljedeci je plin u HR sta ide na panj i tu nastupa Dioki.
Ali ocito ti mislis da si ovcar . jbg utekle ti ovce ovaj put 😉

lp

[/quote]
gvido pa nekad si bio ljuti zagovornik našeg đokana a sad ti ne valja na dnu dna na kojem se nalazi?
[/quote]
i još sam uvijek da ne bi bilo zabune!
štoviše super mi je, al nevidim REALNE pokazatelje za ovaj skok.
al’ ravnam se po onom: kud sve ovce – tud ja ne idem!
[/quote]

Bubas li ga bubas kolega .
Svatko sa imalo mozga zna da ova dionica vrijedi puno vise , sljedeci je plin u HR sta ide na panj i tu nastupa Dioki.
Ali ocito ti mislis da si ovcar . jbg utekle ti ovce ovaj put 😉

lp
[/quote]
Šteta!!! A dobri pastiri su jaaako traženi [lol]

Samo siromašni znaju da ima i siromašnijih od njih. Bogati vide samo bogatije od sebe.

jel sad dolazi onaj dio kad neki napišu tilt? E pa TILT.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

..a oće li ovo rasti i poslje izvještaja..


što se desilo u zadnjih 15 minuta da je skočilo za 10 posto??

ništa posebno, ušla druk-druk ekipa pa je pumpa da se istovari….ista priča bila je na OPTE, VPIK….

moji postovi su odraz osobnog mišljenjaa bez sugestija i odgovornosti te nisu financijski savjeti niti nagovor za kupoprodaju

New Report

Close