DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


i ti si najpametniji, sjećam se kad su pričali da bude dionica došla na 1000kn a u isto vrijeme ja čujem informaciju da dioki bude vrijedio za 2 god ko i magma i da je za realno očekivati da za 5 god vrijedi 30 kn i evo prošlo od toga 3 godine i skoro pa i je tako he he….evo vam i jedna informacija da dobar kadar traži posao i razmišlja o odlasku, na dini lagano poludili, ide smjena manđukića, sve ošlo u bananu
Meni je svejedno, ja sam ionako svoje zadnje dionice diokija prodao po 160-170. Žao mi je vas koji ovo cijelo vrijeme držite.

Je, samo sto se u te dvije godine stosta promjenilo (kriza, jel) pa su i sve druge dionice otisle u k…


Nije tu puno toga objavljeno kolega!
Pa čak ni to da je, navodno, LNG Hrvatska već platila dio zemljišta za LNG terminal, a koji bi onda unijela u temeljni kapital Adria LNG-a!
I da je , navodno, cijena oko 200EUR/m2!
I da je tom lovom plaćen dug prema Ini!

Hm, pojma nemam, prvi glas. Pricekati cemo izvjesce (ako se ovo dogodilo u drugom kvartalu) pa cemo biti pametniji.

/quote]

i ti si najpametniji, sjećam se kad su pričali da bude dionica došla na 1000kn a u isto vrijeme ja čujem informaciju da dioki bude vrijedio za 2 god ko i magma i da je za realno očekivati da za 5 god vrijedi 30 kn i evo prošlo od toga 3 godine i skoro pa i je tako he he….evo vam i jedna informacija da dobar kadar traži posao i razmišlja o odlasku, na dini lagano poludili, ide smjena manđukića, sve ošlo u bananu
Meni je svejedno, ja sam ionako svoje zadnje dionice diokija prodao po 160-170. Žao mi je vas koji ovo cijelo vrijeme držite.
[/quote]

Je … a ja sam ih prodao na 749 kuna [lol]
[/quote]

[/quote]
…ko je točno taj Manđukić??? Nogometaš??? ili…..????? [huh]

Samo siromašni znaju da ima i siromašnijih od njih. Bogati vide samo bogatije od sebe.

masakrirali mi miljenicu….. [cry]



Nije tu puno toga objavljeno kolega!
Pa čak ni to da je, navodno, LNG Hrvatska već platila dio zemljišta za LNG terminal, a koji bi onda unijela u temeljni kapital Adria LNG-a!
I da je , navodno, cijena oko 200EUR/m2!
I da je tom lovom plaćen dug prema Ini!

Hm, pojma nemam, prvi glas. Pricekati cemo izvjesce (ako se ovo dogodilo u drugom kvartalu) pa cemo biti pametniji.

[/quote]

Navodni događaji se mogu lako provjeriti na Krku jer čekati 8. mjesec nema smisla.
Mislim da Dioki nije dužan o tom izvještavati ZSE jer u igri je Dina Petrokemija koja nema tu obvezu kao i poduzeće LNG Hrvatska doo.
Ostaje upitno kako je Dioki platio 70 milja za dugove prema Ini.

pravi vlasnici DIOKIja to znaju
to je igra u visokim sferama bitno je da danas jadnici pardon radnici dobili drugih 50%plače
a iduči mjesec ako ju i kojim čudom dobiju bit če 30%manja za spas giganta koji sve teže i teže diše
možda ga i smrtni hropac u međuvremenu pogodi
PROMJENA VLASNIKA SVE IZVJESNIJA

ma kolega Slunto pa nije valjda bas tako lose, znate ono – najcrnija noc je pred zoru 😉

nije tako crno traži se zbor za sahranu


pravi vlasnici DIOKIja to znaju
to je igra u visokim sferama bitno je da danas jadnici pardon radnici dobili drugih 50%plače
a iduči mjesec ako ju i kojim čudom dobiju bit če 30%manja za spas giganta koji sve teže i teže diše
možda ga i smrtni hropac u međuvremenu pogodi
PROMJENA VLASNIKA SVE IZVJESNIJA

Tko je zainteresiran za eventualnu kupnju? Sta Jezic misli prodati? Sta bi se prodalo, obje lokacije ili samo Krk?


pravi vlasnici DIOKIja to znaju
to je igra u visokim sferama bitno je da danas jadnici pardon radnici dobili drugih 50%plače
…..

Rekoh ti da su puni ko brod!
A sve to za samo 11% lokacije za LNG!

…još sam prošle godine prognozirao pad dionice na oko cca. 75 kuna…onda su me neki pojedinci ismijali…a kad ono puf, cijena dionice se počela vrtiti na toj razini…pišem ovo bez zlih namjera, samo komentiram…zapravo mi se gadi sve ovo oko investiranja u fondove, dionice, papire i ostalo…to mi sve više liči na "financijski ing."…ako uzmemo u obzir (u principu) da su glavni pokretači dizanja i spuštanja cijene dionica investicijski fondovi, a kad pogledate njihovo poslovanje svi su ispod svojih nominala…zato Vas pitam đe je nestala sva ta silna lova, a znamo da su do pojave inicijalne ponude kupnje dionica HT-a, manje više ti isti fondovi bili krcati lovom…što točno vrte ti fondovi i tko tu koga???…

...moj je traktor najjjveči i najjjljepši u selu...



pravi vlasnici DIOKIja to znaju
to je igra u visokim sferama bitno je da danas jadnici pardon radnici dobili drugih 50%plače
…..

Rekoh ti da su puni ko brod!
A sve to za samo 11% lokacije za LNG!
[/quote]

Evo da vam malo osnažim vjeru u bolje sutra!

DEVELOPMENTS OF THE NATURAL GAS MARKET IN THE BALKANS

The High level Meeting of the UNECE Gas Centre took place from 7 to 9 June 2010 in Croatia. More than 15 European gas companies attended this meeting, hosted by the Croatian national Gas
Company Plinacro. A special focus was made on the development of the natural gas market in the Balkan area. The project of a new LNG Terminal in North Croatia ( Adria LNG Terminal) was presented. The Republic of Croatia and the Energy Community Secretariat assume that this new project is of great importance for all the region.

http://www.unece.org/highlights/unece_weekly/weekly_2010/UNECE_weekly_2010-378.pdf

New Report

Close