DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Hebate vidi ovo, izgleda da imamo "debeli prst", rodijak je umjesto naloga za kupnju zadao prodaju. [huh]

[lol] vidiš li ti ovo??? kako će li im uskoro biti žaaaoooo!!!
[/quote]

Nije tu bilo debelog prsta nego prljave namjere. Pa vidite da je prodao samo 6 komada? Na 460 kuna prometa srušio je cijenu 10%.

Ma pusti tih 6 komada, gledaj onih 500-tinjak u 12:21:11, tu je kuršlus. [bye]




Hebate vidi ovo, izgleda da imamo "debeli prst", rodijak je umjesto naloga za kupnju zadao prodaju. [huh]

[lol] vidiš li ti ovo??? kako će li im uskoro biti žaaaoooo!!!
[/quote]

Nije tu bilo debelog prsta nego prljave namjere. Pa vidite da je prodao samo 6 komada? Na 460 kuna prometa srušio je cijenu 10%.
[/quote]
9,99%. u pravu si. Nekaj je stvarno prljavo.

Samo siromašni znaju da ima i siromašnijih od njih. Bogati vide samo bogatije od sebe.


Ma pusti tih 6 komada, gledaj onih 500-tinjak u 12:21:11, tu je kuršlus. [bye]

Meni je svejedno, ja sam ionako svoje zadnje dionice diokija prodao po 160-170. Žao mi je vas koji ovo cijelo vrijeme držite.



Ma pusti tih 6 komada, gledaj onih 500-tinjak u 12:21:11, tu je kuršlus. [bye]

Meni je svejedno, ja sam ionako svoje zadnje dionice diokija prodao po 160-170. Žao mi je vas koji ovo cijelo vrijeme držite.
[/quote]

Je … a ja sam ih prodao na 749 kuna [lol]

ode sve dovraga



Hebate vidi ovo, izgleda da imamo "debeli prst", rodijak je umjesto naloga za kupnju zadao prodaju. [huh]

[lol] vidiš li ti ovo??? kako će li im uskoro biti žaaaoooo!!!
[/quote]

Koji je razlog da se ovako ruši cijena; šta se to događa što običan puk ne zna?

Povećan volumen na padu pokazuje interes i kupaca.
Momentum do sada imao potporu, ostaje vidjeti što će biti sutra…
vjerujem zatišje i jako mali minus i pred kraja dana okretanje.
Stoga sutra kupujem….

26.11.2010 - Dan D

Graf kroz 3.g.

26.11.2010 - Dan D




Ma pusti tih 6 komada, gledaj onih 500-tinjak u 12:21:11, tu je kuršlus. [bye]

i ti si najpametniji, sjećam se kad su pričali da bude dionica došla na 1000kn a u isto vrijeme ja čujem informaciju da dioki bude vrijedio za 2 god ko i magma i da je za realno očekivati da za 5 god vrijedi 30 kn i evo prošlo od toga 3 godine i skoro pa i je tako he he….evo vam i jedna informacija da dobar kadar traži posao i razmišlja o odlasku, na dini lagano poludili, ide smjena manđukića, sve ošlo u bananu
Meni je svejedno, ja sam ionako svoje zadnje dionice diokija prodao po 160-170. Žao mi je vas koji ovo cijelo vrijeme držite.
[/quote]

Je … a ja sam ih prodao na 749 kuna [lol]
[/quote]

Koji trud?
Samo citiram određene odredbe HR zakona!

Činjenica je dakle da je Adria LNG podnijela zahtjev za lokacijsku a u Zahtjevu se moraju vidjeti i neka prava koja se polažu na zemljište.

Može biti prodaja, može biti koncesija ali i ortakluk!

Meni je malo cudno da to Dioki nigdje nije objavio ako se tako nesto dogodilo. Zar nije trebalo biti neko priopcenje za dionicare ili nesta??


Koji trud?
Samo citiram određene odredbe HR zakona!

Činjenica je dakle da je Adria LNG podnijela zahtjev za lokacijsku a u Zahtjevu se moraju vidjeti i neka prava koja se polažu na zemljište.

Može biti prodaja, može biti koncesija ali i ortakluk!

Meni je malo cudno da to Dioki nigdje nije objavio ako se tako nesto dogodilo. Zar nije trebalo biti neko priopcenje za dionicare ili nesta??
[/quote]

Nije tu puno toga objavljeno kolega!
Pa čak ni to da je, navodno, LNG Hrvatska već platila dio zemljišta za LNG terminal, a koji bi onda unijela u temeljni kapital Adria LNG-a!
I da je , navodno, cijena oko 200EUR/m2!
I da je tom lovom plaćen dug prema Ini!

New Report

Close