DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


pa ovom diokiju cvijeće cvjeta otkad sam unutra.
plina ima, radnici sretni, dionica raste. [thumbsup]

Šteta što nisi ranije unutra, već bi bili iznad 200. [lol]



pa ovom diokiju cvijeće cvjeta otkad sam unutra.
plina ima, radnici sretni, dionica raste. [thumbsup]

Jel to znači da će uskoro i ingri procvjetati?
[undecid]
[/quote]
oće, koprive.



pa ovom diokiju cvijeće cvjeta otkad sam unutra.
plina ima, radnici sretni, dionica raste. [thumbsup]

Šteta što nisi ranije unutra, već bi bili iznad 200. [lol]
[/quote]

Ako Prirodni Plin doo stane s akcijom naplate to znači da se Dioki ciljana žrtva!
Zašto PP doo ne nastavi s akcijama naplate, šta se čeka -potraživanja su im vjerojatno veća od 1,5 milijardi kunića.
Možda sutra bude neka druga dionica zbog toga bude pala 20%! [cool]

Smiješno kako netko navodi kako postoji zasićenost plinom u svijetu, a cijena plina raste….
Zasićenost? Ma baš!

26.11.2010 - Dan D

Kao što sam već i napisao.

Datum objave: 26.5.2010 u 16:40h
Plaćen značajan dio duga, isporuka plina se nastavlja
Ina i Dioki riješili spor

ZAGREB – Zahvaljujući postignutom dogovoru dviju strana, Ina će, kako doznajemo, nastaviti s isporukom plina Diokiju.

Prema riječima Roberta Ježića, većinskog vlasnika Dioki Grupe, koji je u ponedjeljak preuzeo i dužnost predsjednika uprave Diokija d.d., Ina je za Dioki pokazala razumijevanje te je vrlo brzo postignut dogovor oko nastavka isporuke plina, a potpisan je i novi ugovor o cijeni te isporuci plina Diokiju u ovoj godini.

»Načelno je postignut dogovor oko nastavka isporuke plina i potpisan novi ugovor, a Ini smo podmirili značajniji dio duga«, ističe Ježić, napominjući kako je zaustavljena mogućnost obustave isporuke plina. Kako zaključuje, novi ugovor, o ovogodišnjoj isporuci, postignut je također na obostrano zadovoljstvo.

Kako pak kratko poručuju iz Ine, i dalje su, kažu, »otvoreni za rješavanje dugovanja do zadnjeg trenutka«.


Smiješno kako netko navodi kako postoji zasićenost plinom u svijetu, a cijena plina raste….
Zasićenost? Ma baš!

http://www.finviz.com/futures_charts.ashx?t=NG&p=w1 [rolleyes]

SKDD podaci od danas 26.05.2010 pokazuju da nije MF bio taj koji je u petak lupio sa onih 400 kom po bidu i srušio DIOK na povjesni minimum.

To je za mene jako značajna informacija, jer se čini (vidjet ćemo doduše potvrdu u slijedećim danima) da MF ne daje dionice ispod 100 kuna.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!



Smiješno kako netko navodi kako postoji zasićenost plinom u svijetu, a cijena plina raste….
Zasićenost? Ma baš!

http://www.finviz.com/futures_charts.ashx?t=NG&p=w1 [rolleyes]
[/quote]

Budući da si novi ovdje nužan ti je jedan brzi tečaj!
Dakle malo se informiraj o COMMODITY PRICE DATA s WB Pink Sheeta.
http://siteresources.worldbank.org/INTDAILYPROSPECTS/Resources/Pnk_0510.pdf

Cijene u USA su pod velikim pritiskom LNG-a!


SKDD podaci od danas 26.05.2010 pokazuju da nije MF bio taj koji je u petak lupio sa onih 400 kom po bidu i srušio DIOK na povjesni minimum.

To je za mene jako značajna informacija, jer se čini (vidjet ćemo doduše potvrdu u slijedećim danima) da MF ne daje dionice ispod 100 kuna.

Istina top 10 je nepromijenjen. Nego, ponukan FI za 1Q iz kojeg je vidljivo da je od Gašpara trezor otkupio 147 000 dionica po 129, a slijedom određenih informacija koje su vjerojatno istinite, došao sam do slijedećeg subjektivnog mišljenja.
"Razjareni bik" ili Filipović, zašto je napravio devastaciju cijene sa 152 na 110? Naime, osobno se ponudio Ježiću da trezor otkupi njegov portfelj, a pošto je dobio košaricu i trezor otkupio od Gašpara uslijedila je "mala, glupa osveta" urušavanjem cijene žrtvujući dio portfelja. Zato Marjane polako, ima i za tebe mjesta u trezoru, trenutno se važnije stvari rješavaju.
btw. trezor može otkupiti još 96 000 dionica, a novce ima u rezerviranjima.

S obzirom da je skoro 80% dionica u rukama Diokija, ovo što radi Marijan Filipović i nije nimalo pametan potez, dapače ruši sebi cijenu jer je Free float jako malen ovdje. S kojim razlozima je to uradio (nezadovoljstvo) nije ni bitno. Stao je s prodajom jer se urazumio tako da ne vidim tko više može blokirati cijenu.

26.11.2010 - Dan D

Vidjeti ce se jeli on stao s prodajom kada dodjemo do cca 100 kuna i malo vise, ne treba prerano zakljucivati



SKDD podaci od danas 26.05.2010 pokazuju da nije MF bio taj koji je u petak lupio sa onih 400 kom po bidu i srušio DIOK na povjesni minimum.

To je za mene jako značajna informacija, jer se čini (vidjet ćemo doduše potvrdu u slijedećim danima) da MF ne daje dionice ispod 100 kuna.

Istina top 10 je nepromijenjen. Nego, ponukan FI za 1Q iz kojeg je vidljivo da je od Gašpara trezor otkupio 147 000 dionica po 129, a slijedom određenih informacija koje su vjerojatno istinite, došao sam do slijedećeg subjektivnog mišljenja.
"Razjareni bik" ili Filipović, zašto je napravio devastaciju cijene sa 152 na 110? Naime, osobno se ponudio Ježiću da trezor otkupi njegov portfelj, a pošto je dobio košaricu i trezor otkupio od Gašpara uslijedila je "mala, glupa osveta" urušavanjem cijene žrtvujući dio portfelja. Zato Marjane polako, ima i za tebe mjesta u trezoru, trenutno se važnije stvari rješavaju.
btw. trezor može otkupiti još 96 000 dionica, a novce ima u rezerviranjima.
[/quote]

Dioki je u dva navrata sticao dionice za trezor.

1. Prvi puta direktno od HFP-a – BV nakon stjecanja se podigla na 240 kuna!
2. Drugi puta kombinacija HFP – Gašpar – Dioki – BV nakon stjecanja se podigla na 240 kuna!
3. Treći puta bi mogla biti kombinacija Dioki – MF s tim da MF po mojoj procjeni nije Marijan Filipović nego HFP!
Kada bi sada Dioki preuzeo dionice MF-a BV bi bila opet oko 240 kuna!

New Report

Close