DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


http://www.novilist.hr/Vijesti/Gospodarstvo/nista-od–lng-terminala-na-krku-.aspx

Neki dan je bilo do 2013. Svaki tjedan pomaknu za godinu.

who dares, wins

Dioki je na kraju potpisao kompromisni ugovor sa INOM na obostrano zadovoljstvo. Pristaje plaćati povečanu cijenu prirodnog plina, ali zauzvrat povečava se isporuka etana. Reklo bi se " što gubiš na Drini, dobivaš na Ćupriji".


Dioki je na kraju potpisao kompromisni ugovor sa INOM na obostrano zadovoljstvo. Pristaje plaćati povečanu cijenu prirodnog plina, ali zauzvrat povečava se isporuka etana. Reklo bi se " što gubiš na Drini, dobivaš na Ćupriji".

Daj nas prosvjetli!

go DIOKI, go! [smiley]

Cijena prirodnog plina 2,07 kn/m3, zauzvrat min. količina isporučenog etana 130 -150 t. dnevno, s tim da je izgledno i dodatno povečanje u slučaju promptnog plaćanja isporučenih količina. [thumbsup]


Cijena prirodnog plina 2,07 kn/m3, zauzvrat min. količina isporučenog etana 130 -150 t. dnevno, s tim da je izgledno i dodatno povečanje u slučaju promptnog plaćanja isporučenih količina. [thumbsup]

Do koje godine je potpisan ugovor 2012 ili….

Vidš apsurda,na temelju špekulacija da će INA obustaviti isporuku plina dionica u dva dana, četvrtak i petak padne 20% sa 102 na 82, dok sad kad je sve dogovoreno i to pozitivno, jedva da se vratimo u početni položaj.



Cijena prirodnog plina 2,07 kn/m3, zauzvrat min. količina isporučenog etana 130 -150 t. dnevno, s tim da je izgledno i dodatno povečanje u slučaju promptnog plaćanja isporučenih količina. [thumbsup]

Do koje godine je potpisan ugovor 2012 ili….
[/quote]

Za prirodni plin ugovor vrijedi do kraja ove godine, jer po planu , država bi trebala preuzeti Prirodni plin d.o.o. početkom iduće godine .Što se tiče etana, ugovor je potpisa negdje 29.05.2007. i vrijedi do kraja 2011. Trenutno, cijena etana je niža od prirodnog plina, što je raritet.


Vidš apsurda,na temelju špekulacija da će INA obustaviti isporuku plina dionica u dva dana, četvrtak i petak padne 20% sa 102 na 82, dok sad kad je sve dogovoreno i to pozitivno, jedva da se vratimo u početni položaj.

Kolega povjerenje se jako dugo i polako gradi i stjece…a samo jednim krivim potezom sve to izgubite

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Sinko janko, da razveselim vas zaposlenike, ništa od najavljenog smanjivanja plaće. Kako mi javljaju, kolektivni ugovor potpisat će se ovih dana, najkasnije idući tjedan.

pa ovom diokiju cvijeće cvjeta otkad sam unutra.
plina ima, radnici sretni, dionica raste. [thumbsup]


pa ovom diokiju cvijeće cvjeta otkad sam unutra.
plina ima, radnici sretni, dionica raste. [thumbsup]

Jel to znači da će uskoro i ingri procvjetati?
[undecid]

ki bi da bi

New Report

Close