DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nažalost, radnici neće dobiti ni d od trezorskih dionica. [embarass]

A zašto bi trebali dobiti. Pa nije ovo više državna firma gdje se dijeli kapom i šakom.

Ne doslovno dobiti, nego dobiti pravo na otkup. Trezorske dionice su koštale oko 120 pa čisto sumnjam u takav deal, izuzev velikog skoka na burzi u međuvremenu. Navodno i Belošević otklanja mogučnost radničkog dioničarstva, za sada.

M.Filipović je založio dodatnu količinu dionica DIOK-ija.

Promjene u SKDD:
FILIPOVIĆ MARIJAN -9.713
VABA D.D. BANKA VARAŽDIN/FILIPOVIĆ MARIJAN +9.713

Zanimljivo je da MF nikada ne prodaje dionice DIOK-ija. Uvjek samo založi ako mu treba cash.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Podnesak : Z-3613/2009 riješen 15.10.2009!!!
Sve čestice prebačene u novi z.k. uložak a stari utrnuti. Kad ovo govorim moram spomenuti da se radi o zemljištu za LNG terminal!
Znači zemljišne stavri su riješene.
Vlasnik budućeg terminala se može uknjižiti na zemljište.

Sve lijepo prebačeno u nove z.k uloške od br. 4200 do 4221!
Ćuf, Piros i Dina se razvojili. Ćuf ( LNG terminal ) ima 332.146m2.
I čini mi se da je UPP doo iskoristio opcijski ugovor o kupnji 31 tisuće m2!
Isknjiženo pomorsko dobro i upisana koncesija na Sepen!
Svi izgrađeni objekti upisani u gruntovnicu!
Delišs!

Kada se očekuje izvješće?

Prije nego potrošim i 1 lipu pogledam da li je proizvod hrvatski ili uvozni, i kupim hrvatski!


Kada se očekuje izvješće?

A šta će ti izvješće molim te lijepo?
Nešto te posebice zanima…Kaži možda ti možemo pomoći!

6:07 AM DuPont (DD): Q3 EPS of $0.45 beats by $0.12. Revenue of $5.96B (-18.3%) vs. $6.14B. Sees full-year EPS of $1.95-2.05 vs. $1.83. "We see overall sequential improvement in our industrial businesses as market conditions begin to firm."

Vrlo važno da i kemijski business ide gore!

Pomalo sava, nestrpljivi su uglavnom izašli prošli tjedan, pješčani sat je pri kraju, a smjer je neupitan. [smiley]

Točno.
Ja jedva uskočio u zadnji vagon da se malo osladim [cool] [cool]

RWE se povlači iz Adria LNG konzorcija

Njemački RWE odlučio je povući svoj 16,69 postotni vlasnički udio u Adria LNG projektu, objavili su danas iz Adria LNG konzorciju iz kojeg ističu da to neće utjecati na daljnje odvijanje i realizaciju projekta.

http://www.poslovni.hr/129798.aspx

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

New Report

Close