DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A da…netko je zaboravio prodat svojih 9 dionica Diokija.:D
A i netko će svoj portfelj podebljat kupnjom 9, 5, ili čak jedne dionice Diokija.
Meni je to super…
Idem i ja kupit još dvije dionice…ili jednu…ček da provjerim po đepovima kolko imam…

Kud ja uđem tu više ni trava ne raste...

A ljepo mi je govorio unuk: Nono kupi LEDO I PTKM prije 6 mjeseci a ja ga nisam poslušao. Kako bi mi rekli "Krepat ma ne molat." Ipak se nadam kad jednog dana unuku predam portfelj da će slika biti skroz drugačija a Dioki nedam jer posle svake nevere zasja sunce.

Ooooo…pa sad će onaj što je htio kupit jednu morat kupit ovih 500 komada, ili možda 1000 komada…a šta sad…kad se mora mora se…
Baš me zanima kako će se ovo risolvat…

A sad je već bolje…15 komada…još malo pa će netko skupit dionica taman za špil karata!

Kud ja uđem tu više ni trava ne raste...

Opet stari plašljivac sa 500 kom. Taj je dugo stajao na 16x prije mjesec dana. Netko ima strpljenja skupljati mrvice.

@ Futura
Pa sta se pjenis, ljudi kupuju koliko imaju para, jednu jednu, bitno da se trguje [smiley]

Nije bolest sve što boli

Ma kakva pjena…samo mi je to fora.;)

Neko se igra, a ja gledam…pravi voajer.:D


@ Futura
Pa sta se pjenis, ljudi kupuju koliko imaju para, jednu jednu, bitno da se trguje [smiley]

Kud ja uđem tu više ni trava ne raste...

Bogme, uspješan dan za skupljače, profesionalno navlačenje na izlazak nestrpljivih i iscrpljenih diokijem, svaka čast.

Šta je ovo danas – reklo bi se da je neko premetanje iz šuplja u prazno. ali ako je netko uspio kupiti 1000-2000 komada svaka mu čast.

Imam jedno jednostavno pitanje a ono je slijedeće – šta to smijera E.ON Ruhrgas ( UPP d.o.o ) raditi u Dini?
2006. su sklopili neki opcijski ugovor – valjda o prodaji zemljišta ( oko 30,8 tisuća m2 ) ako se realizira izgradnja LNG terminala.


Šta je ovo danas – reklo bi se da je neko premetanje iz šuplja u prazno. ali ako je netko uspio kupiti 1000-2000 komada svaka mu čast.

Imam jedno jednostavno pitanje a ono je slijedeće – šta to smijera E.ON Ruhrgas ( UPP d.o.o ) raditi u Dini?
2006. su sklopili neki opcijski ugovor – valjda o prodaji zemljišta ( oko 30,8 tisuća m2 ) ako se realizira izgradnja LNG terminala.

Da ne bi bilo da bez raloga uvlačim E.ON Ruhrgas u igru evo činjenica.

Podnesak : Z-2997/2006
Primljeno : 16.06.2006. 10:36:00
Sadrzaj prijedloga : ZABILJEŽBA UGOVORA O OPCIJI NA Z.Č. 10261/16, 2800/17/18 Z.K.UL. 2694 K.O. OMIŠALJ.

Knjižni upisi koji vrijede za sve udjele na B listu
Redni broj Upisi Primjedbe
1.1. Primljeno: 16.lipnja 2006. Z-2997/06.
Zabilježeno je postojanje Ugovora i Anexa Ugovora o opciji od 31.svibnja 2006. zaključenih između predlagatelja UP d.o.o. Zagreb i Dina Petrokemije d.d. Omišalj.

Matični broj 080564827
OIB 12017912249
Registarski sud Trgovački sud u Zagrebu
Tvrtka
UPP društvo s ograničenom odgovornošću za građenje
Skraćena tvrtka
UPP d.o.o.
Sjedište
Zagreb, Ivana Lučića 2A/20
Pravni oblik
društvo s ograničenom odgovornošću

Članovi društva – osnivači
E.ON Ruhrgas AG, Njemačka, Broj iz registra: HRB 83, Naziv registra: Trgovački registar Općinskog suda u Essen, Nadležno tijelo: Trgovački registar Općinskog suda u Essen

Funkcija – jedini osnivač d. o. o

Pročitao sam svih 915 stanica zadnjih par dana i mogu samo reći da ljudi koji pišu na ovoj dionici i puni su hvaleza nju uopće nemaju kredibilitet za takvo što, dovoljno je pročitati godinu ili pola godine unatrag njihove postove.
Izmišljanje nekih kombinacija, iznošenje nekih čudnih teorija a čak mi se čini da je moguće da je to djelo jednog ili dva čovjeka sa više nickova.
Katastrofa koje navlačenje.

Kud ste navalili danas svi prodavat i kupovat. Kako ćemo ovako na usporedno tržište? Brankica je rekla da je to pitanje dana.
Ona čeka na 70 kuna, a vi nikako ne date da padne ispod 150 kuna.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!



Šta je ovo danas – reklo bi se da je neko premetanje iz šuplja u prazno. ali ako je netko uspio kupiti 1000-2000 komada svaka mu čast.

Imam jedno jednostavno pitanje a ono je slijedeće – šta to smijera E.ON Ruhrgas ( UPP d.o.o ) raditi u Dini?
2006. su sklopili neki opcijski ugovor – valjda o prodaji zemljišta ( oko 30,8 tisuća m2 ) ako se realizira izgradnja LNG terminala.

Da ne bi bilo da bez raloga uvlačim E.ON Ruhrgas u igru evo činjenica.

Podnesak : Z-2997/2006
Primljeno : 16.06.2006. 10:36:00
Sadrzaj prijedloga : ZABILJEŽBA UGOVORA O OPCIJI NA Z.Č. 10261/16, 2800/17/18 Z.K.UL. 2694 K.O. OMIŠALJ.

Knjižni upisi koji vrijede za sve udjele na B listu
Redni broj Upisi Primjedbe
1.1. Primljeno: 16.lipnja 2006. Z-2997/06.
Zabilježeno je postojanje Ugovora i Anexa Ugovora o opciji od 31.svibnja 2006. zaključenih između predlagatelja UP d.o.o. Zagreb i Dina Petrokemije d.d. Omišalj.

Matični broj 080564827
OIB 12017912249
Registarski sud Trgovački sud u Zagrebu
Tvrtka
UPP društvo s ograničenom odgovornošću za građenje
Skraćena tvrtka
UPP d.o.o.
Sjedište
Zagreb, Ivana Lučića 2A/20
Pravni oblik
društvo s ograničenom odgovornošću

Članovi društva – osnivači
E.ON Ruhrgas AG, Njemačka, Broj iz registra: HRB 83, Naziv registra: Trgovački registar Općinskog suda u Essen, Nadležno tijelo: Trgovački registar Općinskog suda u Essen

Funkcija – jedini osnivač d. o. o

[/quote]

Evo i ja pročito 915 stranica i zaključio da su sve informacije vjerodostojne. A posebice ova da su Dioki i E.ON Ruhrgas u posebnoj vezi i odnosima.

New Report

Close