DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.





http://www.novilist.hr/Vijesti/lng-terminal-sredisnje-mjesto-u-.aspx

500 milja eura izvoza – e to je već dobra lova. Prihodi od prodaje cirka 4 milijarde kunica i sve to još koncem ove godine u pogonu. Pljus LNG, pljus zemljište na atraktivnim lokacijama širem lijepe naše…..
[/quote]
Sava,
da li DIOK-i ima tržište za ovoliko povećanje proizvodnje?
[/quote]

Gledajući cijene EPS, PVC, HDPE, LDPE….koje su se stabilizirale na cijenama višegodišnjeg prosjeka jasno je da su ponuda i potražnja stabilne. Tržište u okruženju je gladno tih proizvoda pa neće biti ni problema s plasmanima. S druge strane smanjiti će se i uvoz tih proizvoda u HR što je dobra stvar. Naravno da prerađivačka industrija treba prepoznati potrebe za polimerima; ako se to kvalitetno učini moći ćemo reći – imamo kemijsku indutriju. Tu se može puno ljudi zaposliti – ali zašto da ja pišem – postoji Strategija razvoja kemijske industrije. Tu se puno toga može naći.
[/quote]
Šta sve to vrijedi kad nema plina za proizvodnju a zima nije niti počela.Šta će biti kad zahladi.Sve sam manje optimističan što se tiče ove dionice.Nadam se da griješim,ali…

pixma

Slika govori 870 rijeći [shocked]

A slika je ovdje


A slika je ovdje

Nice try!

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!



Kada će biti gotov VCM -plan je bio 3Q 2009 ako se ne varam.

1Q 2010..

Zašto se kasni – je li razlog taj da se već na veliko gradi treći vez u luci Sepen?
[/quote]
Nema veze luka Sepen.
Tehnički,organizacijski problemi…recimo to ovako,,postrojenje koje nije radilo nekoliko godina nemože se kozmetički promjeniti,već ako skineš jednu cijev,moraš sve cijevi promjeniti ,izmjena jednog ventila traži izmjenu svih ventila,itd…
[/quote]

S tim PVC-om treba požuriti…..da se i mi uključimo u svjetske trendove!

The European Council of Vinyl Manufacturers

Bollinger se na DIOK-iju opasnoo suzio. Oni koji znaju barem osnove TA znaju što to znači.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Bollinger se na DIOK-iju opasnoo suzio. Oni koji znaju barem osnove TA znaju što to znači.

Mali promet za TA ,al nema veze ..samo je jedan put za DIOKI

Nek vam crkva plati harac, a ne narod.

Može može TA i na malom prometu…



Bollinger se na DIOK-iju opasnoo suzio. Oni koji znaju barem osnove TA znaju što to znači.

Mali promet za TA ,al nema veze ..samo je jedan put za DIOKI
[/quote]

Kud ja uđem tu više ni trava ne raste...


Bollinger se na DIOK-iju opasnoo suzio. Oni koji znaju barem osnove TA znaju što to znači.

o neeee, opet pad [cry]

čemu TUGA, čemu BOL??? kad postoji ALKOHOL

Evo me – da vam ocjene ispravim.
Bog.

Uzmuvali se nešto zadnjih par dana ovi katarski šeici po primorskom kraju.
Vjerovatno zbog džamije i utakmice.


Bollinger se na DIOK-iju opasnoo suzio. Oni koji znaju barem osnove TA znaju što to znači.

?

New Report

Close