DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Na koju foru je DIOKI odlična firma ?

Ovo pitanje uz stranicu ranije navedenu tvrnju "možda imam dionica diokija pet puta više od tebe" spada u antologijsku idiotariju ili manipulaciju.Ponavljam, prodaj svoj sitniš i riješi se brige oko diokija, vrlo jednostavno. [tongue]
[/quote]

antologijska idiotarija !? … možda je, imaš li ti koji argument koji kaže da je DIOKI dobra firma, ne zbog mene nego forumaša koji prate DIOKI ?

Cookie Monster

Već uknjižen JANAF kao suvlasnik na dijelu parcela – ovo se zove brzina.


Već uknjižen JANAF kao suvlasnik na dijelu parcela – ovo se zove brzina.

Si vidio, na kčbr. 6915/1 grad Zagreb uknjižen Janaf, znači prodano 56.140 m2. Preostalo na ostalim česticama sveukupno još "samo 908.947 m2. [smiley]



Već uknjižen JANAF kao suvlasnik na dijelu parcela – ovo se zove brzina.

Si vidio, na kčbr. 6915/1 grad Zagreb uknjižen Janaf, znači prodano 56.140 m2. Preostalo na ostalim česticama sveukupno još "samo 908.947 m2. [smiley]
[/quote]

Ima toga puno više – oko 185 iljada m2!
Pogledaj 6915/17, 6915/19….

[smiley] ….smanjite kvadrate, možda cijena poraste! [wink]

Samo siromašni znaju da ima i siromašnijih od njih. Bogati vide samo bogatije od sebe.

Ne možeš se uknjižiti bez Tabularne izjave – prodavač daje tabularnu izjavu kada je primio sve novce za prodatu nekretninu. Dakle lova je sjela na račun i nadam se da smo puni ko brod!


Dragi kolega Twrr … zbog čega mislite da ste tako pametni? Svakako je dobro razmišljati svojom glavom, međutim da li znate da prilikom rođenja postoji slobodna volja … jednako tako jest kad osoba investira novac koji joj stoji na raspolaganju … hvala Vam od srca što navodno svojim tekstovima štitite neodlučne ljude, a hrabrost je vječna vrlina koja je potrebna kod svake odluke, pa tako i ovdje … Dioki je naizgled gubitaš … uostalom valja kupovati kad je jeftino … to što Vi ne vidite svoju šansu u ovoj odličnoj firmi je samo slobodan izbor vašeg uma, koji treperi na ovozemaljskoj razini … dok strateški dugoročno, ovo je dionica bez premca, makar se Vi ne složili činjenice će potvrditi ove riječi … nitko nikoga ne navlači na išta … svatko odlučuje sam, te snosi posljedice svojih odluka … besmisleno je nagađati … do kuda Vam dopire investicijski horizont, to je pitanje za Vas? Hvala na pozornosti uz srdačan pozdrav [cool]

Dragi kolega Boxton, ja uopće ne mislim za sebe da sam pametan ali me počelo smetat da jedna te ista ekipa na temelju ničega diže ovu firmu u nebesa.
Pustimo mi što će biti za 5 godina, sada je ovo gubitaš čiji sam i ja dioničar.
Iz tjedna u tjedan tržište demantira sve ovdje što se piše, mislim pa ne moram ja to govorit odvrtite pola godine ili više unatrag pa ćete vidjeti. Svaki tjedan se ponavljaju neke bezznačajne vijesti ili se pišu nečija razmišljanja koja su stvorena pod utjecajem neznam kojih droga i takvi ljudi tu sebe predstavljaju kao relevantni navlačeći ljude u dionicu koja još barem koju godinu nema nikakvu perspektivu u odnosu na hrpu drugih.
Sve je počelo sa time da je dioki toliko dobra firma a LNG je samo šlag na torti, realnost je ta da dioki ima kvartalno oko 60 mil. kuna gubitaka, što se tiče strateškog interesa LNG-a, pitanje je kad će to biti jer velika je mogućnost promjene vlasti na drugim izborima pod broj jedan a pod dva ako je neki projekat strateški interes onda se sa njim ne odugovlači sedam godina i ne postoje raznorazne studije o okolišu i sl. sranja već se sve napravi da se što prije realizira.
Po meni ovo je cirkus i privatni interesi a strateški interes.
Daj bože da sam u krivu i da do kraja godine odemo na 1000 ali…

@twrr

U pravu si skroz! Ja sam u sumnji da je jedna osoba iza 2-3 nicka na ovoj temi!

Novac je kisik burze!

business.hr 10.09.2009 13:52

Počela era LNG-a u Jadranu, a gdje je Hrvatska?

Danas je izvršen prijevoz ukapljenog plina LNG tankerom u prvi na svijetu off shore terminal ukapljenog plina Isola Di Porto Levante položen na dnu mora na dubini od 28 metara na udaljenosti oko 50 km od Venecije, javio nam je opatijski stručnjak za LNG tehnologiju Nikola Cvjetković.

Rekao je i kako javnost u Hrvatskoj nema informacije radi li se studija utjecaja budućeg LNG terminala Adria Omišalj te planira li se visokonaponska mreža za povezivanje budućeg terminala na elektromrežu Hrvatske.

Cvjetković kaže kako ne vjeruje u budućnost još jednog LNG projekta u sjevernom Jadranu niti na talijanskoj niti na hrvatskoj obali nakon početka rada prvog off shore terminala u svijetu.

Molio bi kolege sa Diokia da mi objasne ovaj zadnji podcrtani odlomak, što to znaći, da taj Cvjetković misli da se neće graditi terminal u Omišlju nakon početka off shore u Italiji?

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA



@twrr

U pravu si skroz! Ja sam u sumnji da je jedna osoba iza 2-3 nicka na ovoj temi!

Moram priznat da mi to nije palo na pamet jer ne mogu zamislit osobu koja sam sebe pita, daje si odgovore ali kad si sad spomenuo ne znam više tkoje tu lud.
Ljudi moji kad je nešto strateški interes ne pita se čiji je to komadić zemlje, ne rade se geodetske izmjene, arheološka iskapanja, studije okoliša i sl. izmišljotine.

Dragi kolega Twrr [smiley] … oprosti ako sam bio grub na riječima, mislio sam u dobroj namjeri … pusti ljude neka pišu i ulažu tko gdje već … kolega Rocky je uzalud sumnjičav … jedna osoba-jedan Mr.Bx …, nema veze … sve je okej, svatko neka živi, radhi i ulaže gdje želi … nema problema … stajališta su razna oko Diokija, i to je u redu, a vrijeme će reći, makar za pet godina … sve je ionako u Božjim rukama, zar ne? Srdačan pozdrav svima uz vjerujem kulturu daljnjeg izričaja na ovom forumu … [wink]

Hare Krsna djevojčice i dječaci


business.hr 10.09.2009 13:52

Počela era LNG-a u Jadranu, a gdje je Hrvatska?

javio nam je opatijski stručnjak za LNG tehnologiju Nikola Cvjetković.

Rekao je i kako javnost u Hrvatskoj nema informacije radi li se studija utjecaja budućeg LNG terminala Adria Omišalj te planira li se visokonaponska mreža za povezivanje budućeg terminala na elektromrežu Hrvatske.

Cvjetković kaže kako ne vjeruje u budućnost još jednog LNG projekta u sjevernom Jadranu niti na talijanskoj niti na hrvatskoj obali nakon početka rada prvog off shore terminala u svijetu.

Molio bi kolege sa Diokia da mi objasne ovaj zadnji podcrtani odlomak, što to znaći, da taj Cvjetković misli da se neće graditi terminal u Omišlju nakon početka off shore u Italiji?


Opatiski "stručnjak" Nikola Cvjetković je djelatnik HEPa i cijeli život radi u Elektroprijenosu Opatija na poslovima relejne zaštite. Smatram da nije korektno povlačiti nečije ime po forumu bez njegovog dopuštenja pa mu se u ime većine forumaša ispričavam.

New Report

Close